Pööripäeva eelne Täiskuuteenistus

R 02.03.2018 02:51 Pööripäevad on energeetiliselt võimsad portaalid, mille ajal toimib mitte ainult üleminek ühelt aastaajalt teisele, aga ka energiasüsteemi intensiivne ümberhäälestamine järgmise aastaaja energiamustrile.

Täiskuuteenistuse dünaamika/kestvuse määravad kolm põhiasja:
taevased joondumised
vaimsed seadused ja
osalejate taotlused, vajadused, valmisolek.

Iga Kuutempli teenistuse ajal toimub osalejate energiasüsteemi taastamine selle algse mustri järgi, nii nagu see kehastumiste algul paika oli pandud. See on nagu iidsete mõisate ja losside restaureerimine sellesse seisu nagu nad hiilgeajal loodud olid. Kuskil kellelgi on täpsed plaanid ja kavandid algupärase eheda olemuse/seisu kohta, ja neid kavandeid järgib teenistuste toime väga täpselt. Mida enam on energiasüsteem taastunud oma algsesse mustrisse,  enesekindlamalt saab luua oma heaolu igapäevahetkedes. Ajapikku kaovad kurnavad seisundid koos nende algpõhjustega, taanduvad haigused ja saabub mugav heaolu, mis ongi küllus.

Eelmine, Noorkuuteenistus algas enne keskööd ja kestis varahommikuni, lõppedes 24. veebruari päikesetõusuks. Teenistuse ajal toimus osalejate energiasüsteemi ettevalmistus eelolevaks Täiskuuks. Selle Täiskuu (R 02.03.2018 02:51) ajal toimub üleminek kevadisele rütmile, kuigi kevadine pööripäev on alles 20.märtsil. Kevadine pööripäev jääb kahe võimsa Täiskuu vahelisele ajale. 

Pööripäevad on energeetiliselt võimsad portaalid, mille ajal toimib mitte ainult üleminek ühelt aastaajalt teisele, aga ka energiasüsteemi intensiivne ümberhäälestamine järgmise aastaaja energiamustrile. Kuna meie kliimavööndis on aastaaegadel väga suur erinevus, on selles kliimavööndis elamine täidetud pidevate väljakutsetega ümberhäälestumisel ehk energeetiliste portaalide läbimisel. Energeetiliste portaalide läbimine on energiasüsteemile tõsine väljakutse, sest see eeldab energiasüsteemi ettevalmistamist järjest uute portaalide läbimiseks. Sellega kaasneb vajadus pidevalt energiasüsteemi korrastada, ja ka rakkude heaolu eest hoolitseda. Kui pööripäevade portaalideks on hästi ette valmistatud, ei teki kevadväsimust, sügismasendust ega ka teiste pööripäevadega seotud meeleolu/tervise kõikumisi. Samas aga aitab pidev pööripäevade portaalideks ettevalmistamine järjekindlalt vabastada energeetikast kurnavaid mustreid, olgu need siis needused, energiavampiirid, loitsud, mõtte- ja käitumismustrid või muidu rasked energiakogumid, sh surnud hinged.

Noorkuuteenistuse ajal öösel vastu 24. veebruari toimus osalejate energiasüsteemi vabastamine nii võõrastest vaimolenditest/surnud hingedest kui energiavampiiridest. Noorkuuteenistus mõjutas neid kehale lähemaid energiakeeriseid, mis on südamekeskuse piirkonnas, taga abaluude vahel ja nimmepiirkonna keerist mõjutusega sakraal- ehk elujõu tšakrale. Osalejad võisid tunda hommikul ärgates värskust ja vajadust sügavalt hingata. Samuti mõjutas teenistuse toime põie ja neerude tööd igale osalejale vajalikul viisil. Tähelepanu suunata sellele, et organismi puhastamine aitab kaasa pööripäeva energeetilsite portaalide läbimisele. Mida edukam on portaalide läbimine, seda kõrgem on pööripäeva järgne energiatase ehk eluvibratsioon. Mida kõrgem on eluvibratsioon, seda kiiremini toimub tervenemine kõikide elu aspektides: tervis, suhted, töö, pere, kinnisvara, heaolu, küllus... 

Organismi puhastamiseks on mitmeid taimeteesid jm võimalusi, sh detoxpreparaadid, mis müügil ka kaubanduskettide tervisetoodete lettidel, nagu näiteks ORTISE firma taimsed detox tabletid maksa ja sapi puhastamiseks. Kõikidel osalejatel on soovitav see läbi teha.

On hea meelde tuletada seda, et oma energiasüsteemi hoidmiseks on vaja igapäevaselt teadlik olla neist inimestest, kes on väsitava käitumismaneeriga, klammerduva suhtemisviisiga ja muidu ebamugavad. Õppige ütlema EI ja vältima kurnavaid suhted, aga ka olukordi. Sellest sõltub paljuski edaspidine heaolu.

Järgmise Täiskuuteenistuse 2.3 ajal toimub peentasandite ettevalmistus kevadportaalide läbimiseks. Sellest järgmine kahaneva kuu aegne Vanakuuteenistus 9.3 vabastab veelgi enam energiasüsteemi ja ühtlasi aitab kaasa hingeosade naasmisele. Edasi, Kuuloometeenistuse 17.3 ajal toimub kevadiste portaalide läbimine ja häälestuse eeloleva kolme kuu edulooks.


Oled oodatud!


Eelmine
Kasvava Kuu teenistus Kuutemplis
Järgmine
Kahaneva Kuuga kahanevad hirmud

Kommentaarid

 • Magissa  •  5. märts 2018
  Kevadist Pööriäeva sissejuhatav Täiskuuteenistus algas 2.märtsil kl 14 ja kestis 3.märtsi varahommikuni.

  Pööripäevad on energeetiliselt võimsad portaalid, mille ajal toimib mitte ainult üleminek ühelt aastaajalt teisele, aga ka energiasüsteemi intensiivne ümberhäälestamine järgmise aastaaja energiamustrile. Kuna meie kliimavööndis on aastaaegadel väga suur erinevus, on selles kliimavööndis elamine täidetud pidevate väljakutsetega ümberhäälestumisel ehk energeetiliste portaalide läbimisel. Energeetiliste portaalide läbimine on energiasüsteemile tõsine väljakutse, sest see eeldab energiasüsteemi ettevalmistamist järjest uute portaalide läbimiseks. Sellega kaasneb vajadus pidevalt energiasüsteemi korrastada, ja ka rakkude heaolu eest hoolitseda. Kui pööripäevade portaalideks on hästi ette valmistatud, ei teki kevadväsimust, sügismasendust ega ka teiste pööripäevadega seotud meeleolu/tervise kõikumisi.
  Täiskuuteenistus algas 12 tundi peale seda, kui Kuu oli ületanud kasvamise tipu, ja kasvava Kuu intensiivne toime oli raugenud. Selle täiskuu kasvamise intensiivsust oli selgelt tajutav juba 2-3 päeva enne täiskuu tippu.

  Täiskuuteenistus kestis 14 tundi ja nende tundide jooksul toimus mitu faasi osalejate energeetika ümberkujundamisel kevadistele rütmidele.
  Esimene faas oli vaikse ja malbe toimega, aidates osalejate energiasüsteemil vaikselt rahuneda kasvava kuu intensiivsest mõjust. Toimus rahunemine nii füüsilises kui vaimses plaanis.
  Teine faas algas kella 21 paiku õhtul. Kusjuures need teenistuses osalejad, kes vaatasid samal ajal Maagilise Magissa teleseanssi algusega kl 21.30 Entusiast Tvs või saade.ee, tundsid seda eriti intensiivselt. Teleseansi ajal rääkisin närvisüsteemi ümberhäälestumise toimel tekknud külmatundest, kuid teenistusel osalejatele mõjus kahe seansi koostoime kuumatunnet tekitavalt. Toimus närvisüsteemi ümerhäälestumine ja ka aktiveerumine, mõjudes virgutavalt just sellesse keha piirkonda, millega seotud energiakehad/tasandid olid blokeeritud või kahjustatud.
  Kolmas faas oli eristatav kolme tunni jooksul enne teenistuse lõppu, seega kl 2 kuni 5-ni laupäeva varahommikul. Selle aja jooksul laabusid nende probleemide energiamustrid, mis on seotud peresündmustega.
  Näiteks kuna nüüd on tulemas Naistepäev ja selle tähistamine, siis on üsna tõenäoline, et tekib selge äratundmine, et energiavampiiridest lähedastega sündmuste tähistamine on välistatud. Tekib ka selge tunnetus, kuidas läbi aastate on kurnamine toimunud. Kellel kuidas: kas läbi nääklemise või läbi üliväga hea suhtumisega või ka läbi vaiksete ähvardustena stiilis „Sa oled minu/meie lähedane, sa pead minuga/meiega sündmusi tähistama kui sa oled korralik inimene“. Tegelikult on asjad vastupidi. Sa ei pa ka kõige lähedasema veresugulasega sündmusi tähistama, kui ta on su ellu sündinud vampiirina.
  Vampiirina kehastunud veresugulased ja muud hõimlased viitavad sügavatele energiasüsteemi kahjustustele. Teenistuste jt seansside käigus energiasüsteem taastub. Energiasüsteemi taastumsise käigus tekib selge (enese)tunnetus. Oskad eristada enda ja vampiiride tahet sinu tajudes. Taanduvad ka kahjulikud suhted ja koosveedetud ebakvaliteetne aeg.

  Täiskuuteenistus mõjutas energiasüsteemi järgmiselt:
  toimus blokeeringute vabastamine – so võõraste energiakogumite eemaldamine ja pingekohtade vabastamine
  toimus taastamine – vabastatud energiakeeristesse lõimus vaba ja uus energia vastavalt igaühe oma algsele energiamustrile
  toimus aktiveerimine – energiakeersed aktiveerusid
  toimus avardumine – energiasütseem muutus mahukamaks, avaramaks ja tugevamaks. Taastused ühendused energiakeeriste vahel.

  Osalejad võisid tunda kuumatunnet 21-22 paiku, kl 23 paiku väsimust ja unisust. Hommkune ärkamine võis kaasa tuua veidi segast tunnet, sest oli toimunud mahukas töö enesetunnetuse virgutamisel. Asjad võisid tunduda teistmoodi. Tegelikult kõik oli nii nagu alati, aga sinu taju ja tunnetus nende suhtes oli muutunud.

  Tähelepanu suunata sellele, et energiasüsteemi kristalliseerumine toimub vaid siis, kui see on taastunud täielikult oma tervesse mustrisse. See toimub siis, kui sealt on eemaldunud kõik ebavajalik ja võõras. Nii nagu meie igapäeva eludestki.

  On hea meeles pidada seda, pidev pööripäevade portaalideks ettevalmistamine aitab järjekindlalt vabastada energeetikast kurnavaid mustreid, olgu need siis needused, energiavampiirid, loitsud, mõtte- ja käitumismustrid või muidu rasked energiakogumid, sh surnud hinged. Tulemuseks on igaühel oma ainulaadne kena ja tugev kristalliline energiasüsteem, millega on kaasnenud rakutuumade (DNA, geneetilise koodi) ümberkirjutamine tervesse mudelisse. Ühtlasi on immuunsüsteem muutunud tugevaks ja vastupidavaks. Imuunsüsteem koosneb närvisüsteemist, enedokriin- ja hormonaalsüsteemist. Nende kolme süsteemi seisukord mõjutab vahetult heaolu nii füüsilisel kui vaimsel tasandil.

  Järgmised teenistused jätkuvad kevadisele rütmile ümberhäälestumise rütmis.

  On oluline teada, et Kuutempli teenistuste dünaamika/kestvuse määravad kolm põhiasja:
  taevased joondumised
  vaimsed seadused ja
  osalejate taotlused, vajadused, valmisolek.

  Iga Kuutempli teenistuse ajal toimub osalejate energiasüsteemi taastamine selle algse mustri järgi, nii nagu see kehastumiste algul paika oli pandud. See on nagu iidsete mõisate ja losside restaureerimine sellesse seisu nagu nad hiilgeajal loodud olid. Kuskil kellelgi on täpsed plaanid ja kavandid algupärase eheda olemuse/seisu kohta, ja neid kavandeid järgib teenistuste toime väga täpselt. Mida enam on energiasüsteem taastunud oma algsesse mustrisse, seda mugavamalt, turvalsemalt ja enesekindlamalt saab luua oma heaolu igapäevahetkedes. Ajapikku kaovad kurnavad seisundid koos nende algpõhjustega, taanduvad haigused ja saabub mugav heaolu, mis ongi küllus.

  Sul on võimalik teha isiklik energiasüsteemi taastamise plaan:
  1. variant: tasuta erakohtumine peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
  2. variant: osalmine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
  3. variant: osalmine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)
  4. variant: erakohtumine panusega 150€.
  5. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioon.

  Oled oodatud!

Lisa kommentaar

Email again: