Südasuve Täiskuu

Südasuvine täiskuu on L 24.07.2021 05:37. Täiskuuteenistus keskendub energiakanalite vabastamisele.
Eelmine teenistus
Kasvava Kuu teenistus kestis neli tundi: algas kuuloome energias ja kestis kaks tundi jõuliselt kasvavas kuuenergias. Kuu liikus II faasi laupäeval kl 13.11.
Nelja tunni jooksul toimus osalejate rakutasandi virgutamine vastavalt valmisolekule, vajadustele ja kavatsustele.
Universumis on taas toimumas märkamatud, kuid läbivad ümberhäälestused, mis mõjutavad Maa magnetjooni ja selle läbi ka kehastusi. Planeedile on ankurdumas uusi, seni kogemata sagedusi. Need mõjuvad kehastuste olemuslikule energiale virgutavalt, tõstavad eluvibratsiooni. Kasvava kuu teenistuse toime toetas uute energiate ankurdumist, vabastades blokeeringuid rakutasandil. Rakutasanditel avaldusid musta maagia piirangutena osalised ja täielikud kombod, mille tekkimine ulatus teiste elude baasmustritesse ja vaimsesse sünnikanalisse. Oli ka energia täieliku ja osalise ülevõtmise kahjustusi ning seestunud energiat. Samuti nõukaaegsete energeetiliste mõjutuste jälgi.
Kasvava kuu teenistus aitas kaasa üldistele energeetilistele ümberhäälestustele, valmistades osalejaid tõhusalt ette sügise väljakutseteks. Teenistuse tulemused annavad tunda edaspidi vabanemistundena, kuid praegu võib kehas tekkida tervenemise kriis, mis avaldub väsimusena, iiveldusena, peavaluga, närvivaludena, puhastumisega. Korralik puhkus, piisavalt vedelikku ja värsket toitu aitab sellest seisundist läbi tulla.

Südasuvine täiskuu on L 24.07.2021 05:37. Täiskuuteenistus keskendub energiakanalite vabastamisele.

©2021 Magissa
Eelmine
Kuu liigub II faasi 17.juulil kl 13.11
Järgmine
31.07.2021 16:16 Vanakuu

Kommentaarid

 • Magissa  •  26. juuli 2021
  Täiskuu tipp oli 24.juulil kl 5.37. Täiskuuteenistus kestis kolm tundi enne ja koäm tundi peale seda, kokku kuus tundi.
  Täiskuuteenistus keskendue energiakanalite vabastamisele. Energiakanalite vabastamine loob ühenduse keha ja peentasandite vahel. See ühendus võimendab keha, hinge ja vaimu kontakti. Keha, hinge ja vaimu kontakt tagab kõrge eluvibratsiooni, tervenemise ja hea tunnetuse. See toetab praeguste ümberhäälestuste protsessi. Universumis ja planeedil kestab ümberhäälestus veel paar nädalat. Ees on huvitavad, kuid rasked ajad.
  Täiskuuteenistuse ajal toimus energiakanalite vabastamine vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja kavatsustele. Toimus intensiivne joondamine ja tasakaalustamine.

  Järgmine, Vanakuuteenistus
  on 31.07.2021 kl. 16:16. Jätkub pingete maandamine ja blokeeringute eemaldamine läbi kõikide tasandite vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja vajadustele.

  Osalemise soovi saab kinnitada siin: registreerumine.

  ©2021 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: