Punane Täiskuu 27.07 kl 23.20

Toimub Täiskuuteenistus©27.07.
Kuu(templi)teenistused on suunatud iga osaleja ainulaadse energiavälja vabastamiseks ja taastamiseks. Terve, aktiivne ja ühtne energiakeha tagab sinu tervise, suhted ja heaolu.
Kuuteenistuste dünaamika järgib nii planeetide joondumisi kui ka osalejate poolt seatud eesmärke, kavatsusi ja valmisolekut. Juulis on võimsate taevaste portaalide aeg, mille läbimine toob kaasa väljakutseid. Väljakutsed avalduvad seni lahendamata teemades: ebamugavates meele- ja kehaseisundites nagu näiteks ükskõiksus, nõrkus, hingeldus, higistamine, köhatamine või konfliktides nii iseenda kui teistega. Punase Täiskuuteenistuse©27.7 toime eemaldab nimetatud seisundite põhjusi, toetades päikeselist kulgemist. Täiskuuteenistust võimendab kuuvarjutus.

Neile osalejatele, kes on rõõmsalt tagasi Egiptuse tervendavalt rännakult, jätkub Täiskuuteenistus nädalavahtusel süvendatult. 

Sul on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan:
1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)
4. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud
6. variant: süvatervendav raviseanss 30*
7. variant: individuaalne kaugseanss 75
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

* Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss. Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad 28. juulil, 1., 5., ja 1 augustil, kl 22-23.
Selle toime mõjutab haigete rakkude tuuma nii, et käivitub organite tervenemine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi energia korrastamine, üldine vabastamine musta maagia kaetistest, eluenergia tõstmine) toimub individuaalselt enne raviseanssi.
Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 1-2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.
Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.
Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine.

Eelmine
 Kuu kasvab neljandasse faasi  19.juulil kl 22.52
Järgmine
Kuu liigub viimasesse veerandisse 4.08 kl 21.18

Kommentaarid

 • Magissa  •  28. juuli 2018
  Lummav Täiskuuteenistus©27.7 algas kaks tundi enne täiskuu tippu ja kestis 8 tundi.

  Teenistust mõjutas omal moel täiskuuvarjutus, kujundades teenistuse mõju sügavamaks.

  Varjutusega suvekuuma täiskuu teenistus käivitas puhastavad protsessid füüsilisel tasandil. See tähendab, et toimus puhastus rakutasandini, aga ka seda, et käivitas muutused meid ümbritsevas keskkonnas: suhetes, kodus, tööjuures, sõpruskonnas. Muutuste põhjuseks on asjaolu, et on pöördumatult muutumas enesetunnetus. Muutuv enesetunnetus võimaldab selgelt tajuda nii endale vajalikke kui ebaolulisi asju ja teha sobivaid valikuid ning otsuseid, mis muudavad elu tundmatuseni eeloleva 8 aasta jooksul. Tuletan meelde, et plahvatusohtliku Uraani liikumine 15.mail Sõnni tähtkujusse käivitas need plahvatuslikud muutused, mis olid juba aegsasti meie planeedi infrastrukuuri salvestatud.

  Selleks, et keha paremini kohaneks kiirete muutusrega, on soovitav jälgida ja korrigeerida oma toidusedelit. Me oleme see, mida me sööme. Meenutage, et taimede geneetiline kooda ja sagedus on tunduvalt kõrgem kui inimeste oma, loomade-lindude oma aga madalam kui inimemestel. Selleks, aidata endal elusagedust tõsta, valide toiduks värvilisi puu-ja köögivilju, sibulat, küüslauku, ohtralt haistmismeelt ergutavaid maitserohelisi, kinoad, läätsesid, väärtuslikku teravilja, pähkleid, seemneid (pähklid ja seemned enne kasutamist leotada üle öö) ja väärtuslikke õlisid, ingveri- ja rohelist teed. Elusageduse tõstmine igapäevaste eluviiside läbi on edu võtmeks eeloleva 8 aasta jooksul. Varahommikul lõppenud Punase Täiskuu teenistuse jooksul laekunud info osalejate kohta viitas selgelt eluviiside muutmise vajadustele. Peentasandite taastamine mõjutab viimasena füüsilist tasandit. Põhilisteks takistusteks füüsilise keha tervendamisel kujunesid madalat sagedust hoidvad toitumis-, mõtte ja käitumismustrid. Vaimne tasand taastub lõplikult siis, kui füüsiline keha on toonuses. Vaimse tasandi tasakaalus hoidmiseks on erinevaid vaimseid praktikaid, mantraid, palveid. Igaüks valib endale sobivad. Ilma nendeta on edasiliikumine vaevaline praegusel plahvatuslikul ajastul.

  Täiskuuteenistuse ajal kujunenud tervendav ruum võimaldas osalejate kehal puhastuda vastavalt iga osaleja isiklikele kavatsustele ja valmisolekule.

  Järgmine, kahaneva kuu teenistus 4.augustil jätkab puhastavate protsesside toetamist uue tasakaalu ja heaolu saavutamiseks praegusel plahvatuslike muutuste ajastul.

Lisa kommentaar

Email again: