Kevade alguse teenistus

Kevade alguse teenistus toimub kasvava Kuu energias  L 24.03.2018 17:35

Noorkuuteenistus on esimene kevadine teenistus. Jätkub nende kurnavate takistuste eemaldamine, mis pärsivad kasvamist uude aastaaega ja uude energiasse.

Kuutempli teenistuste dünaamika/kestvuse määravad kolm põhiasja:

taevased joondumised

vaimsed seadused ja

osalejate taotlused, vajadused, valmisolek.

Iga Kuutempli teenistuse ajal toimub osalejate energiasüsteemi taastamine selle algse mustri järgi, nii nagu see kehastumiste algul paika oli pandud. See on nagu iidsete mõisate ja losside restaureerimine sellesse seisu nagu nad hiilgeajal loodud olid. Kuskil kellelgi on täpsed plaanid ja kavandid algupärase eheda olemuse/seisu kohta, ja neid kavandeid järgib teenistuste toime väga täpselt. Mida enam on energiasüsteem taastunud oma algsesse mustrisse, seda mugavamalt, turvalisemalt ja enesekindlamalt saab luua oma heaolu igapäevahetkedes. Ajapikku kaovad kurnavad seisundid koos nende algpõhjustega, taanduvad haigused ja saabub mugav heaolu, mis ongi küllus.
Vaata ka kommentaari allpool.


Eelmine, Kuuloometeenistus algas Kuu loomise päeval laupäeval kl 13 ja kestis neli tundi.

Kuuloometeenistusele eelneval nädalavahetusl oli toimunud massiivne galaktiline nihe. See tähendab, et olid avatud uue ajastu hapra energia portaalid. Planeedile laekuv habras, kuid läbiv energia jõudis planeedi kehastuste isiklikku elekromagnetvälja/energiasüsteemi/peentasandite – ja kehade võrgustikku, käivitas seal taastumise/tervenemise ja jõudis ka rakutuumadesse. Selline portaali läbimine tõstis nende kehastuste eluvibratsiooni, keda peentasandid kannavad. Nädalavahetus oli neil täis rõõmu, armastust ja naudinguid.

Juhul, kui see planeedile laekunud kõrgsageduslik energia jõudis oma teekonnal energeetiliste takistusteni/blokeeringuteni, andis see tunda erineval moel: väsimuse, valude, masenduse, õnnetuste, konfliktide jms-ga.

Kuuloometeenistuse eesmärk oli taastada galaktiliste joondumiste tagajärjed ja osalejad lõplikult ette valmistada kevadisele rütmile üleminekuks. Üleminek kevadisele loodusrütmile juba toimub.

Kuu loomise aeg annab alati võimaluse eostada plaane, püstitada eesmärke ja kavandada uusi projekte. Juhul, kui osalejad märkasid nende tundide jooksul keskenduda oma vajadustele ja nende perspektiiv selgelt sõnastada, oli Kuuteenistusel veel üks mõõde. Kuuteenistuse toime keskendus takistuste vabastamisele osalejate tunnetatud vajadusteni jõudmise teel.

Järgmine Kuuloometeenistus on E 16.04.2018 04:57.

Teenistuse ajal toimus kõigepealt nende seletamatute piirangute vabastamine, mis takistasid osalejatel teenistusel osalemist. Siis käivitus hormonaalsüsteemi virgutamine. Seejärel tulid esile võõrkogumid*, mis eemaldati osalejate peenenergiast ja läksid ümbertöötlemisele Maa tuuma. Kui peenenergia oli vabastatud liigsest energeetilisest rämpsust, sai sinna asemele tulla oma eluenergia, st hingeosad. Erinevalt puhtast selgest tervendavast energiast on hingeosadel alati isiklik sõnum nendest aegadest, kui hingeosa(de)st sai loobutud teistes või selles elus.

Hormonaalsüsteemi virgutamine leevendas lihaspingeid. Hingeosade naasmine tervendas selgelt tajutavalt iga osaleja energeetikat ja ühtlasi tõi selgust, äratundmist oma tegelike vajaduste ja valikute kohta.

Osalejad võisid tunda kergust kehas, segadust meeltes seoses hingeosade informatsiooni lõimumisega isiklikku infovälja. See on ammuunustatud oma isiklik ja vajalik teadmine, mis aitab tekkinud konflikte ja ummikseise lahendada.

Tähelepanu suunata selle info teadvustamisele, mis tuli koos hingeosadega. Vajadusel magada, kui tekib äkki väsimuse seisund. See aitab infot teadvustada ja hingeosade eluenergial lõimuda.

On hea meeles pidada seda, et praegune ülemineku aeg on mitmel erineval moel pingeline, ka kurnav. Puhata palju, süüa tervislikult, tarbida piisavalt vett ja palju veeprotseduure.

Järgmine, Noorkuuteenistus on esimene kevadine teenistus. Jätkub nende kurnavate takistuste eemaldamine, mis pärsivad kasvamist uude aastaaega ja uude energiasse.

NB! Need osalejad, kes valmistuvad Egiptuse süvatervendavaks rännakuks, palun saatke peale iga teenistust tähelepanekuid oma kulgemise kohta :)


*teadvusega, kuid füüsilise kehata energiakogumid, mis/kes kurnavad oma doonoreid
Eelmine
Kuu loomine L 17.03 kl 15:11 - teenistus
Järgmine
Kasvava Kevade Täiskuu 31.03 kl 15:37 

Kommentaarid

 • Magissa  •  25. märts 2018
  Kasvava kuu aegne Noorkuuteenistus algas laupäeva hommikul kl 9 ja kestis 6 tundi.

  Kasvava Kuu energia toetab kõike, mis on kasvamise ja teostumise järgus. Kuid sel ajal ilmnevad jõudsalt ka takistused soovitud eesmärgi (tervis, suhe, heaolu vms) saavutamisel.

  Teenistuse ajal toimus osalejate peentasandeid taastav tegevus. Töö toimus planeedile lõimunud habraste uue sagedusega energiatega, mis omakorda osalejate energiasse lõimudes kohtusid sealsete blokeeringutega. Teenistuse ajal tekkis tervendav ruum igale osalejale, kus igale omal moel toimus uue, seni kättesaamatu energia lõimumine, taastades igaühe erinevaid energianüansse.

  See mõjuts virgutavalt immuunsüsteemi osasid: hormonaalsüsteemi, närvisüsteemi ja endokriinsüsteemi. Vastavalt iga osaleja vajadustele. Tulemusena taastusid osad vastavate süsteemide rakud.

  Osalejad võisid tunda lihaspingeid vaheldumise lõõgastumistega, sh haigete organite spasme.

  Tähelepanu suunata sellele, et peentasandite taastamine on küll tabamatu, kuid rakutuumani läbiv, ja seetõttu üldväsitav, nagu raske töö tegemine ikka.

  On hea meeles pidada seda, et teenistuste ajal ja järgesetel päevadel pöörata tähelepanu piisavale puhkusele, keha vajadustele/isudele/reaktioonidele, aga ka sisekaemustele ning ümbritsevatele märkidele.

  NB! Nagu ikka, ootan neilt, kes valmistuvad süvartervendavaks rännakuks, tähelepanekuid ettevalmistuse kulgemise kohta, sh milliseid takistused ja nendega seotud seisundeid on kogetud. Nii mõnegi osaleja puhul oleme kasutanud täiendavaid võimalusi tervenemiseks.

  Mida toob järgmine teenistus/teenistused?
  Kuutempli teenistuste dünaamika/kestvuse määravad kolm põhiasja: taevased joondumised
  vaimsed seadused ja osalejate taotlused, vajadused, valmisolek.
  Iga Kuutempli teenistuse ajal toimub osalejate energiasüsteemi taastamine selle algse mustri järgi, nii nagu see kehastumiste algul paika oli pandud. See on nagu iidsete mõisate ja losside restaureerimine sellesse seisu nagu nad hiilgeajal loodud olid. Kuskil kellelgi on täpsed plaanid ja kavandid algupärase eheda olemuse/seisu kohta, ja neid kavandeid järgib teenistuste toime väga täpselt. Mida enam on energiasüsteem taastunud oma algsesse mustrisse, seda mugavamalt, turvalisemalt ja enesekindlamalt saab luua oma heaolu igapäevahetkedes. Ajapikku kaovad kurnavad seisundid koos nende algpõhjustega, taanduvad haigused ja saabub mugav heaolu, mis ongi küllus.

  Sul on võimalik teha isiklik raviplaan:
  1. variant: tasuta erakohtumine peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
  2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
  3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)
  4. variant: erakohtumine panusega 150€
  5. variant: süvatervendav rännak 300
  6. variant: süvatervendav raviseanss 30*
  7. variant: indivisuaalne kaugseanss 75
  8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

  Oled oodatud!

  * Süvatervendav raviseanss on intensiivne kaugraviseanss. Selle toime mõjutab haigete rakude tuuma nii, et käivitub organite tervenemine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside aengu.
  Kaugraviseanssi on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid.
  Kaugraviseanss teostub vastavalt vajadustele mõnel õhtul nädalas kl 22-23.
  Kaugraviseansiks registreerumine ja ettevalmistamine toimub telefoni teel kokkulepitud kellaajal.
  Registreerumise käigus häälestatakse ka 1-2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist.
  Kaugraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.
  Registreerumise eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel.

  Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine

Lisa kommentaar

Email again: