Vanakuuteenistus  25.juunil

Vanakuuteenistus-kaugseanss toimub 25.juunil osalejatele sobival ajal. Nautigem sumeda suveaja võimalusi!
Kuuteenistused (kaugseansid) taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust. Terve olemusenergia kannab heaolu ja uusi võimalusi. Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni. Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid, määravad teenistuste vabastava ja taastava toime. Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma algse terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel), seda tõhusamad on need kosmiliste ja maiste vägede poolt kantud teenistused Kuutemplis (anno 2014).

Teenistuste tulemusena toimub

vaimne tasakaalustumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad);

hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad ja naasevad hingeosad kui energiapaketid) ning

terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).

Seda viimast toetavad süvaravi seansid*, mille käigus toimub ravi eranditult kõikvõimalikele rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõukaaegsed manipulatsioonid jms) kahe tunni jooksul enne

süvaraviseansi algust.

Eelmine teenistus

Täiskuuteenistus 17.juunil toimus pooleteist tunni jooksul enne täiskuu tippu, mis oli kl 11.31.


Selle aja jooksul teostus


süütunde leevendamine alateadvusest,


taga-keskmeridiaani vabastamine eneseusu võimendaminseks,


vaimse tasakaalu toetamine peentasandite korrastamise läbi ja sellest tulenevalt elusageduse tõstmine,


selle tulemusena eemaldusid nõukaprogrammide kurnav mõju,


ja käivitus sünnimomendi piirangute vabastamine,


ning teenistus lõppes algpõhjuste - vaimse sünnikanali kahjude korrigeerimisega iga osaleja oma algse olemuse vajaduste järgi.Järgmine 25.juuni teenistus

toimub kahaneva kuu energias osalejatele sobival ajal. Selle teenistuse ajal on sobiv aeg 

sügavate psüühiliste* vastuolude leevendamiseks; 

kõrgema närvisüsteemi jõustamiseks; 

koodi alla pandud ressursside/oskuste vabastamiseks; 

energia ülevõtmisest tuleneva kurnatuse eemaldamiseks 

ja lõpuks nõukaprogrammide, sünnimomendi ja vaimse sünnikanali kahjude tervendamiseks.Nautigem sumeda suveaja võimalusi!~~~
Magissaga on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
3. variant: osalemine ühes teenistuses sobival ajal (panus 12)
4. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud, mis sisaldab kaks kaugseanssi nädalas: süvaravi ja kuuteenistus.
6. variant: süvatervendav raviseanss 30
7. variant: individuaalne kaugseanss 75
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad igal reedel kl 22.00-23.00.
Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.
Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi- ja üldenergia korrastamine, vabastamine ka musta maagia ja nõuka aegsete programmide kurnatusest, eluenergia tõstmine) toimub enne raviseanssi alates kl 20.
Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.
2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.
Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.
Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole* või muul moel, nt Omniva kaudu.

Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine

Eelmine
10.juuni kasvava Kuu teenistus
Järgmine
Täiskuu 17.06  11:31

Kommentaarid

 • Magissa  •  25. juuni 2019
  Juuni Vanakuuteenistus toimus osalejatele sobival ajal algusega kl 5 hommikul ning kestis keskpäevani. Ettevalmistused algasid juba esmaspäeva õhtul kl 21.

  Juuni Vanakuuteenistus oli eriliselt sügava ja laiahaardelise toimega. Eriti neile osalejatele, kes olnud järjepidevalt teenistuste tuules. Pööripäeva intensiivne aeg ja sellele eelnenud täiskuu kiirendas elusageduse tõusu, mille tulemusena tulid jõuliselt esile seda tõusu takistavad piirangud ja blokeeringud.

  Vanakuuteenistuse ajal toimusid järgmised asjad:

  sügavate psüühiliste vastuolude leevendamine;
  kõrgema närvisüsteemi jõustamine;
  koodi alla pandud ressursside/oskuste vabastamine;
  energia ülevõtmisest tuleneva kurnatuse eemaldamine
  ja lõppes nõukaprogrammide, sünnimomendi ja vaime sünnikanali kahjude tervendamisega.

  See oli väga mahukas teenistus neile, kes selles ettenähtud viisil osalesid.
  Neil osalejail, kes hoomasid selgelt selle jõulise teenistuse käiku, on soovitav kaaluda sügisesel süvatervendaval rännakul osalemist. Süvarännak kestab kaks nädalat Egiptusesse alates 7.novembrist. Sellele eelneb kolmekuine energeetiline ettevalmistus, mis hõlmab iganädalasi kuuteenistusi ja süvaravi (panus 300) kuni rännaku lõpuni 21.novembril.
  Kuna sel aastal egiptuse reisipakettide hinnad on juba kõrgemad ning aina tõusevad; ja lisaks ka lennukohad kaovad kiiresti, on vaja süvarännakul osalemise vajadus tunnetada/pendeldada eelolevate päevade jooksul. Vastavalt sellele teeme kohe lennu/majutuse broneeringu.

  Järgmine, Kuuloometeenistus toimub 2.juulil enne südaööd. Kuuloometeenistuse ajal saavad võimalikuks süütunde ja sellest tekkinud massiivse vastuolu leevendamine; lülisamba kõikide tasandite vabastamine iidsetest piirangutest, mis ühtlasi on kurnanud seljaaju ja kesknärvisüsteemi; immuunsüsteemi tugevdamine hormonaalsüsteemi virgutamise läbi; hingehaavade tervendamine, hingeosade tagasitoomine ja eluenergia vabastamine musta maagia kombinatsioonidest sh satanistlikest rituaalidest ja eluenergia ülevõtmistest.
  Kuuloometeenistuse vabastav toime ulatub algpõhjusteni, st vaimse sünnikanali kahjude tervendamiseni.

  Kuuloometeenistuse tulemusena avardub osalejate energiaväli sellisel viisil, et tekib parim kontakt oma kõrgemate tasandite, Kõrgemate Minadega, võimendub enese olemuse tunnetus, tekib parem uni ning süveneb oskus pendeldada ning ennast ise tervendada.

  Neile, kes tajuvad vajadust osaleda novembri egiptuse süvarännakus, on võimalus teha juba enne 2.juuli Kuuloometeenistust rännaku energeetiliste ettevalmistuste panus 300, mille läbi saab võimalikuks kõikidest teeistustest ja süvaravidest osalus kuni 21.novembrini.

  9. juunil toimub pendli-, reiki-, sheesha- ja saunaring kloostri taga metsas, minu kodus Maarjamäe ja Kloostrimetsa piiril neile, kes on osalenud ja osalemas egiptuse süvarännakul.

  ~~~~

Lisa kommentaar

Email again: