Vaimse hierarhia taastamine Vanakuuteenistusel©

T 09.06.2015 18:42 jätkub kuuteenistus elujõu taastamiseks. 
Kevadkuudel toimunud galaktilised joondumised (sh varjutused, Punane Kuu) avasid uued portaalid olemusliku energia taastamiseks iidsete blokeeringute vabastamise läbi. Nii see on jätkuvalt toimunud ja kestab edasi. Igal inimkehastusel on oma rütm, kuidas ta need portaalid enda eheda tunnetuseni läbib. Kuuteenistused toimivad toetava impulsina vabanemisel - algsesse tervesse olekusse taastumisel. 
Kuuteenistusel toimub kõik täpselt vastavuses selgetele ootustele ja valmisolekule igale omas dünaamikas.
Vanakuuteenistus(ed) toetavad kurnavatest energiakogumitest vabanemist. Kurnavate energiakogumite nimekiri on pikk: seal on nii surnud hinged kui igasugused poolteadvusega kogumid - kes ise ei saa kehastuda, kuid on ennast sättinud nende energeetikasse, kes on kehastunud, - kui ka enda loodud iseenda needmised. 
(Vanakuuteenistused toimivad ka neile reptiilsetele/reptoidsetele kehastustele, kes ei ole vaimses hierarhias, kuid toimivad vaimhierahia esindajatele energiavampiiridena - on olemas ka nende energeetikast kurnavamaid kogumeid.) 
Kuuteenistused algavad osalejate info laadimisega Amenti sfääridest*  osalejate biohologrammi. Biohologramm  on kui meie vaimstruktuuri algmuster. 
Teenistuste teine etapp on selle - igale osalejale ainulaadse - info lõimimine kättesaadavaks. Kättesaadavaks lõimitud alginfo käivitab vabanemise/tervenemise, muutudes igapäevaelu vabaks energiaks: uuteks algusteks, kurnavate asjade lahendusteks, elujõuks ja -rõõmuks.
Kuuteenistus(t)e kolmanda etapi ajal toimetatakse antud hetkes vajalikud abistavad kohandused, ja ikka vastavalt osalejate ootustele, valmisolekule. Need kohandused on hingeosade tagasikutsumine elujõu lõplikuks taastamiseks, nagu ka südamehaavade tervendamine, alateadvuse puhastamine himust, süüst, vihast jne., dna ja geenide mõjutamine, "needustest" vabastamine ja palju muud, mis iidsetest piirangutest vabastamiseks vaja on.

On hea teadvustada, et Vaimhierarhiasse kuuluvad kehastused on jõudnud kohta, kus iga hetk elus on õnn. Õnne sageduses viibimine on tervenemise allikaks, uuteks elamusteks, seisunditeks, mis seni on olnud harvad tunnetada: küllus, tüünus, kirgastumine ...

Sina, kes seda siin praegu loed ja tunned kui kojujõudmist, - isegi veidi võõrastavat tunnet, kui hästiunustatud hea vana asja meenutamine -, kuulud Vaimhierarhiasse: planeedi valitsejate kogukonda 2012.a. alanud vaimenergia ajastul.

Tere (taas)tulemast! 

Magissa
taas teenistuses
Email again:
Kuuteenistustel on võimalik osaleda ka anonüümselt või sularaha panusega.**

Teekond valgusetunnelisse
Maa tuumas paiknev inimrassi morfogeenne väli Amenti sfäär, mis sisaldab 12dimensioonilise teadlikkusega bioloogilise vormi arengumustreid, sai iidsetel aegadel hävitatud. Amenti sfäär on praeguseks taastatud ja laetud Maa tuuma. Protsess kestis detsembrist 2010 kuni novembrini 2011. Nüüd on inimese 12säielise DNA kogu morfogeenne kirjeldus jälle aktiivne ja igaühele kättesaadav oma füüsilise DNA korrastamiseks.

** Anonüümse (sularahaga) osaluse puhul võimalik edastada sobiv panus Tallinna Kadaka Selveri Omniva või Itella Smartposti. Kirjuta pakile paki saaja ja saatja nimed ning mobiiltelefoninumbrid. Saaja: Magissa Ternel, tel 5255658.
Vaata lähemalt: http://buduaar.ee/turg/pakikontor/pakk

Eelmine
Õnne valem: Täiskuuteenistus© 02.06 kl 19.19
Järgmine
Energiavampiirluse teemad Kuuloometeenistusel©

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  7. juuni 2015
  Eelolev teenistus tegelebki jätkuna seletamatute rünnakute ja nende allikatega. Algallikad on ikka meis endas sügavale peidetud, need on vaja välja juurida. Aga nagu praktika näitab, inimesed samastavad ennast algasjadega, mis neid kurnavad ning on visad lahti laskma. hoiavad palvete ja afirmatsioonidega, erinevate tehnikatega kinni. Paljud neist tehnikatest on varjatud lõksud energia võtmiseks, meie energiast toitumiseks. Fassaad on ilus ja jutt põnev, kuid taga on energiavampiirlus. See oli meesenergia ajastule omane, ning olime sunnitud sellega leppima. Nüüd, uutes vaimse peenenergia mustrites, kurnab see tegevus ja toob haigusi, suhtekriise jms.
  Isegi ühel koolitusel või seminaril käies võib anda ennast kurnava egregori kätte. See jälgib, kui oled (vaimselt ja energeetiliselt) kosunud, siis võtab oma osa. Seetõttu olengi üsna pahane, kui inimesed ennast sõna otsese mõttes ära annavad, ja mina teenistuste ajal läbi nende toidan asju, mida ma ise eales ei teeks ning millest ka nemad vabanema peavad. See on kurnav.
  Vabastav hingamine võib olla vabastav, kuid kui õpetaja/juhendaja on energiavampiir, siis satud kurnavasse egregori. Kõik kvantmeetodid on reptiilide toidulaud. Jure B. on akadeemiline ja väga osav. Mulle muutus see energeetiline tase tema koolis väga kurnavaks. Sama on Ebertiga.
  Praegusel hetkel on paljud vabastava hingamise ja Eberti hingekirjas, kasutavad, kurnavad.
  Kokkuvõttes võin öelda, et kui nende praktikatega poleks tegeleldud, oleks paljud praegu tunduvalt elujõulisemad, tervemad ja õnnelikumad. Ka mina olen omad õppetunnid neilt saanud.
  Keskendugem siis nüüd sellele, et vabastada ennast vanadest kurnavatest energeetilistest köidikutest/kogumitest ja eelkõige nende algpõhjustest.
  Oma raamaturiiulist võib tuleriidale saata:
  Vigala Sass, Brandon Bays, Shakti Gawain, Katsuzo Nishi, K.Brandler-Pracht, Richard Gordo, Ambika Wauters, Gery MaguireThompson, Nick Ortner, James Redfild, Judi Hall, Richard Rohr, Andreas Ebert, Stanislav Grof, Richard Gordon, Doreen Virtue, Castaneda, Ingvar Luhaäär, Tiit Teras, Siret Seeder, Riina Valgus,Melanie Barnum, Judy Hall, Lorna Byrne, Rhonda Byrne, Anni Sennov, Lille Lindmäe, Sergei Grinevitš, Marc Allen, Kaika Laine, Vanga, Alan Durier, Diana Cooper, Toomas Tiik, Paul Roland, Ambika Wauters, Aive Antsov, Denise Linn, Aive Luigela, Inna Segal, Jasmuheen, Kreet Rosin ja Mai-Agate Väljataga, Lise Bourbeau, Lorna Byrne, Ulvi Saar, Lille Lindmäe, Kaika Laine, Osho, Diana Cooper, Dr Samuel H. Sandweiss, Seederid, Vanga.
  Soovtav lugeda:
  Gunnar Aarma, D. Melchizedek, Dan Millman, Joe Vitale, Riina Grethiel, Deepak Chopra, Scott Cunningham, Anatoli Nekrassov, Caroline Myss, Richard Webser, Anita Moorjan, Vianna Stibal, D. Melchizedek, Allan Kardec, Caldalia, Richard Ellis, Madonna Gauding, Penelope Ody, Stella Weller, V. Maya, Jade Britton, Fred Gallo, Linda Henno, Rein Sander, Nastja, Sig Lonegren, Richard Webster, Manfred Kaiser, Cassandra Eason, Tess Whitehurst, Hajo Banzhaf, Cyndi Dale, Sarah Bartlett, Mark Fisher, Arnie Lade, Kati Tarma, Valeri Sinelnikov, Olga Potjomkina, Luule Viilma, Barbara Bessen, , Vitali Gilbert, Nastja, Lise Bourbeau, David Icke.
  Enne neid inkvisatsiooniaegu, kui valgeid nõidu ja nende raamatuid tuleriidale saadeti, toimusid kõrgajastutel teenistused.
  Kohtume taas.
  Magissa
 • MAGISSALT  •  8. juuni 2015
  Sobivad ka Neale Donald Walsch , Eckhart Tolle, Veet Mano, Lea Dali Leon.
 • MAGISSALT  •  9. juuni 2015
  Krayoni ,Louis Hay on väärõpetused vaimse hierarhia kehastustele;
  Mona LIsa Schulzi sobib.
 • MAGISSALT  •  10. juuni 2015
  VAIMSE HIERARHIA TAASTAMISE vanakuuteenistus oli seekord pikk ja kurnav nii mulle kui enamusele templis viibinutele.

  See algas juba laupäeval väärõpetuse raamatutest vabanedes ja jätkus kuni täna (10.06) õhtuni välja.

  Kõige viimase algpõhjusena, mis eemalduse alateadvusest, oli väärtusetuse tunne. Suur, rammus VÄÄRTUSETUSE massiiv alateadvuses tekkis meesenergia ajastu sajanditel ja eludes. Sel ajal valitses meid reptiilne kogukond. Õieti öelda, me lasime orjalikult neil valitseda, üha enam kaotades tunnetust oma tegelikust väärtusest.

  Nüüd on aeg TERVE VÄÄRIKUS taastada.

  On saabunud naisenergiajastu 21.12.2012, ja pöördumatult, järgides galaktilisi joondumisi, taastub Vaimse hierarhia esindajate elujõud.

  See on avaldunud ka viimaste teenistuste ajal massiliselt naasnud hingeosade - iidsetel aegadel, või ka selles elus, kadumaläinud elujõu - käigus. Naasev elujõud tekitab terve väsimuse ja vastupandamatu unevajaduse. See uni on magus kui mesi, ning sama tervendav kui mesi hingele ja vaimule. Virguv vaim ja rahu hinges hoiavad päevad rõõmsatena ja toetavad tervenemist, lahendusi.

  Kuid on ka neid Kuutemplis viibijaid, kes on väärõpetustest läbi imbunud ning nensest vabanemine toob kaasa tõsiseid hingamishäireid, verejookse jms.

  Uues naisenergia ajastus on kandev energia vaimne peenenergia, mis on ka inglite olemus. Seetõttu integreerige, lõimige OMA INGLID olemusenergiaga, tõstes nii oma vibratsiooni ja olles pidevalt nende infoväljas. Nad on lahutamatu osa teist. Teie hoolitsete selle eest, et nad oleks teie väljas; keegi teine ei saa neid teilt võtta ja "kellelegi teisele saata". Kui te saadate oma ingleid kellelegi - siis miks te enda ilma jätate? Vaimse hierarhia kehastustel pole teie ingleid vaja - neil on enda omad. Kuid reptiilid võtavad vaimse peenenergia kohe omaks ja küsivad juurdegi. Kuid teie olete ilma. ja see kurnab, toob haigusi ja situatsioonidraamasid.

  Ääremärkusena olgu öeldud, et Ka saatan on peaingel, ning saadab temagi oma ingleid siia asju ajama. Seetõttu parem karta kui kahetseda - loobugem kõikidest inglipalvetest ja nendelt saadavast infost. Eriti nende "inglite" osas, kes on läbi erinevate raamatute ja õpetuste teie juurde TOODUD.

  Meie Isa Palve aitas meid veidi meesenergia ajastul. Praegu on ta kurnava toimega. Samuti jumala poole pöördumine, kui te just ennast Jumalaks ei pea.

  Soovitatav:
  Kes ei ole veel lugenud Andeksandmise Rosaariumit lõpuni läbi; kes pole seda suutnud teha, võtke ennast kokku ja tehke seda. Mõttega.

  Kes soovib enam tunnetada oma tegelikku olemust, sellele sobib Harmoonia Palve.

  Kui te arvate, et ilma "ingliteta" oletegi ripakile jäetud ning totaalselt abitud, siis on sobiv lugeda Galaktilise meeskonna sõnumit. Me kõik (vaimses hierarhias) oleme selle meeskonna liikmed teatud tasandil ja toetame üksteist. KEDAGI EI JÄETA.

  Veel soovitusi:
  1. Kuulake head muusikat (rõõmsat tantsumuusikat, mitte esoteerika asju);
  2. Sööge head toitu, mida teie keha vajab;
  3. Andke kehale jõukohast koormust. Võimalusel ja vajadusel tehke Kaalu ohjeldamise geenitest www.spotsgene.ee.
  3. Kuulake looduse hääli, merekohinat, tuule laulu, emmake puid, vaadake lilli ...
  4. Vaadake tähistaevast nii tihti ja nii kaua kui soovite. Tunnetage ennast igas hetkes osana Galaktikast.
  5. Hoolitsege selle eest, et teie eluenergia saab veelgi enam liikuma. Mis on keha tasandil seksuaalenergia organite tööshoidmine.* Kui teil pole seksuaalpartnerit, siis muretsege see ja/või varustage ennast vajalike vahenditega siit: www.hotlips.ee.

  Kokkuvõtteks:
  Vanakuuteenistus täitis oma eesmärgi, vabastades Templis viibinud vanadest rasketest energiakogumitest. Seda tänu osalejate selgele mõttele, mis käivitas teenistuse; ning ka tänu tegudele, mis puhastas ruumi.
  Paraku oli toimunu nii mahukas ja nõuab aega igapäevaelus "paika loksumisekst", et uut vaiminfot olemusenergia taastamiseks seekord ei tulnud. Eelmiste teenistuste ajal kättesaadud info on vaja veel "läbi töötada" ja oma kasuks tööle panna.
  Ilmneb, et oma tegeliku VÄÄRTUSE tunnetamine on keerulisem kui vihast, hirmust, süüst vabanemine.

  Kolm inimest jäid teenistuse täistoimest ilma, kuna (teadmatusest?) pole valmis loobuma iidsetest kurnavatest harjumustest. Annan neile individuaalselt teada, kuidas edasi.

  Omaltpoolt palun andke mulle teada magissa.g@hot.ee või muul moel (selge mõttega), kuidas kulgemine edeneb. Olen väga tänulik, kui keskendute sellele, mis on olemises head ja mis võib veelgi paremaks minna.

  Elu on lill!
 • MAGISSALT  •  11. juuni 2015
  VAIMSE HIERARHIA TAASTAMISE Vanakuuteenistus oli seekord pikk ja kurnav nii mulle kui enamusele templis viibinutele.

  See algas juba laupäeval väärõpetuse raamatutest vabanedes ja jätkus mitmel erineval tasandil kuni täna (10.06) õhtuni välja.

  Kõige viimase algpõhjusena, mis eemaldus alateadvusest, oli väärtusetuse tunne.

  Suur, rammus VÄÄRTUSETUSE massiiv alateadvuses tekkis meesenergia ajastu sajanditel ja eludes. Sel ajal valitses meid reptiilne kogukond. Õieti öelda, me lasime orjalikult neil valitseda, üha enam kaotades oma tegeliku väärtuse tunnetust.

  Nüüd taastub TERVE VÄÄRIKUS Vaimse hierarhia kehastusena. Enam ei ole õpetajaid ja nende järgijaid. On tunnetus endast kui vaimse hierarhia liikmest ja olemuslikest seostest teiste sarnaste kehastustega.

  On alanud naisenergi ajastu (21.12.2012), ja pöördumatult, järgides galaktilisi joondumisi, taastub Vaimse hierarhia esindajate elujõud. Taastuvad uuel tunnetusel põhinevad iidsed tervendamise tehnikad kui templiteenistused.

  See on avaldunud ka viimaste teenistuste ajal massiliselt naasnud hingeosade - iidsetel aegadel, või ka selles elus, kadumaläinud elujõu taastumise - käigus. Naasvad hingeosised tekitavad terve väsimuse ja vastupandamatu unevajaduse. See uni on magus kui mesi, ning sama tervendav kui mesi kehale, on uni hingele ja vaimule. Virguv vaim ja rahu hinges hoiavad päevad rõõmsatena ja toetavad nii keha tervenemist kui ka igapäevaseid valikuid-lahendusi.

  Kuid on ka neid Kuutemplis viibijaid, kes on väärõpetustest rakutasandini läbi imbunud ning nendest vabanemine toob kaasa tõsiseid hingamishäireid, krampe, verejookse jms.

  Uues naisenergia ajastus on kandev energia vaimne peenenergia, mis on ka inglite olemus. Seetõttu integreerige, lõimige OMA INGLID olemusenergiaga, tõstes nii oma vibratsiooni ja olles pidevalt nendega ühises infoväljas. Nad on lahutamatu osa teist. Teie hoolitsete selle eest, et nad oleks teie väljas; keegi teine ei saa neid teilt võtta ja "kellelegi teisele saata". Kui te saadate oma ingleid kellelegi - siis miks te enda ilma jätate? Vaimse hierarhia kehastustel pole teie ingleid vaja - neil on enda omad. Kuid reptiilid võtavad vaimse peenenergia kohe omaks ja küsivad juurdegi. Kuid teie olete lõpuks ilma. Ja elu ilma oma vibratsioonita kurnab, toob haigusi ja situatsioonidraamasid.

  Ääremärkusena olgu öeldud, et ka Saatan on peaingel, ning saadab temagi oma ingleid siia asju ajama. Seetõttu parem karta kui kahetseda - loobugem kõikidest inglipalvetest ja nendelt saadavast infost. Eriti nende "inglite" osas, kes on läbi erinevate raamatute ja õpetuste teie juurde TOODUD.

  Meie Isa Palve aitas meid veidi lõppenud meesenergia ajastul. Praegu on see palve kurnava toimega. Samuti võib kurnavaks muutuda pidev palvetes Jumala poole pöördumine. Kui te just ennast Jumalaks ei pea.

  Selline info tuleb, millest ma juhindun oma elus ja teenistuses. Teil on vaba valik.

  Soovitatav:

  Kes ei ole veel lugenud Andeksandmise Rosaariumit lõpuni läbi; kes pole seda suutnud teha, võtke see ette ja tehke seda. Mõttega ja südamega.

  Kes soovib enam tunnetada oma tegelikku olemust, sellele sobib Harmoonia Palve.***

  Kui te arvate, et ilma "ingliteta" oletegi ripakile jäetud ning totaalselt abitud, siis on sobiv lugeda Galaktilise meeskonna sõnumit**. Me kõik (vaimses hierarhias) oleme selle meeskonna liikmed teatud tasandil ja toetame üksteist. KEDAGI EI JÄETA.

  Veel soovitusi:
  1. Kuulake head muusikat (rõõmsat tantsumuusikat jms, mitte esoteerika asju); lugege head kirjandust, nii ilukirjandust kui populaarteaduslikku.
  2. Sööge head toitu, mida teie keha vajab;
  3. Andke kehale jõukohast koormust. Võimalusel ja vajadusel tehke Kaalu ohjeldamise geenitest www.spotsgene.ee.
  3. Kuulake looduse hääli, merekohinat, tuule laulu, emmake puid, vaadake lilli ...
  4. Vaadake tähistaevast nii tihti ja nii kaua kui soovite. Tunnetage ennast igas hetkes osana Galaktikast, ja kogu Galaktikat enda Südame Tillukeses Ruumis.
  5. Hoolitsege selle eest, et teie eluenergia saab veelgi enam liikuma. See tähendab keha tasandil seksuaalenergia organite tööshoidmist.* Kui teil pole seksuaalpartnerit, siis muretsege armuke ja/või varustage ennast vajalike vahenditega siit: www.hotlips.ee.

  Kokkuvõtteks:

  Vanakuuteenistus täitis oma eesmärgi, vabastades Templis viibinud vanadest rasketest energiakogumitest. Seda tänu osalejate selgele mõttele, mis käivitas teenistuse; ning ka tänu tegudele, mis puhastas olemuslikku ruumi.

  Paraku oli toimunu nii mahukas ja nõuab aega igapäevaelus "paika loksumiseks", et uut vaiminfot olemusenergia taastamiseks seekord ei tulnud. Eelmiste teenistuste ajal kättesaadud info on vaja veel "läbi töötada" ja oma kasuks tööle panna.

  Ilmneb, et oma tegeliku VÄÄRTUSE tunnetamine on keerulisem kui vihast, hirmust, süüst vabanemine.

  Kolm inimest jäid teenistuse täistoimest ilma, kuna (teadmatusest?) pole valmis loobuma iidsetest kurnavatest harjumustest. Annan neile individuaalselt teada, kuidas edasi.

  Omalt poolt palun andke mulle teada magissa.g@hot.ee või muul moel (selge mõttega), kuidas kulgemine edeneb. Olen väga tänulik, kui keskendute tagasisides sellele, mis on olemises head ja mis võib veelgi paremaks minna.

  Elu on lill!

  MG

  ~

  * Vagiina sanskritikeelne nimetus yoni tähendab otsetõlkes püha avaust. Tantristlikus traditsioonis on naine kogu oma olemusega püha ja yoni on meie naiselikkuse keskus. Öeldakse, et naine on ka mehele värav universumi saladuste avanemiseks.
  Lääne traditsioonis on naine olnud pikka aega pigem allasurutud positsioonil. Ameerika suhteraamatute autor ja vaimne õpetaja David Deida kirjeldab, et me tuleme suhtemudelist, kus mehed on pikka aega olnud kui "macho-jobud ja naised "allasurutud koduperenaised". Viimastel aastakümnetel on naised hakanud tagasi võtma oma kohta ühiskonnas, tõestama oma väärtust ja näitama, et nad pole meestest sugugi halvemad.
  Kõik see on aga viinud naised äärmiselt mehelikku energiasse ja lisaks ka konkurentsi – sellises energias olemine ei too harmooniat ei naise olemusse ega ka meie paarisuhetesse. Kogu selle arengu jooksul on naise seksuaalsus jäänud siiski äärmiselt allasurutuks ja sellega kaasneb palju teadmatust, häbi- ja süütunnet. Meestega nende maailmas võistlemine on täiesti mõttetu ning ebavajalik – meie sisemine jõud on vaja tagasi võtta naiselikkuse avamise läbi, mitte meesenergiasse minemisega. Ja selleks et avastada oma naiselik vägi, on vaja saada ühendus oma yoni’ga.
  Yogi Bhajan ütleb, et naine, olles oma täielikus naiselikkuses, on 16 korda võimsam kui mees. On suur privileeg olla sündinud siia maailma naisena. Ometigi on seda meie ühiskonnas väga vähe näha. Ka Indias ja Hiinas teevad naised aborti, kui saavad teada, et nad ootavad tütart. Hiinas on seetõttu iga naise kohta praeguseks kolm meest. Paljudes spirituaalsetes traditsioonides öeldakse, et naisel ei ole võimalik selles elus valgustunuks saada. Ainus, mida ta teha saab, on teenida mehi ja jumalat, et koguda head karmat, et siis järgmises elus mehena sündida. Pole siis ime, et me naistena tunneme, justkui poleks me täiuslikud. Ometi teame me ajaloost mitmeid valgustunud naisi.
  Avastamata „linn“
  Yoni on paljudele naistele nagu mõni Hiina linn: me oleme sellest kuulnud, aga pole seal kunagi käinud ega tea sellest eriti midagi. Meie kollektiivses teadvuses olev informatsioon paneb meid oma keha, seksuaalsust ja yoni’t pigem häbenema. Kas see kõik peab tõesti nii olema?
  Tegelikult on yoni täiesti elav osa meist. Kuna paljud naised on jätnud yoni armastusest ilma ehk ühendus südame ja yoni vahel on kadunud, võib juhtuda, et see hakkab käituma nagu väikelaps, et tähelepanu saada. Mida see tähendab? Naisel on pidevad probleemid vagiina ja sellega seotud süsteemidega (tupe, emaka, munasarjade või rindadega). Yoni’s võivad olla sagedased põletikud, seenhaigused, põieprobleemid, tsüstid jne. See on keha ilmselge appihüüe, et oleme jätnud kõige tähtsama osa endast tähelepanu, aktsepteerimise ja armastuseta. Samuti tekivad need probleemid siis, kui me ei austa oma keha ning laseme meestel ennast seksuaalselt ära kasutada või lubame neil kasutada oma yoni’t emotsionaalseks ja füüsiliseks mahalaadimiseks. Kui mees ja naine armatsevad ühenduse loomiseks ja omavahelise armastuse kasvuks, on ka meie vaim ja füüsis tervemad ja õnnelikumad.
  Samuti mõjutab meie suhe yoni ja seksuaalsusega meie kehakaalu. Miks hakkavad nii paljud naised 40. eluaastates ja vahel varemgi koguma lisakilosid just puusade piirkonda? Sest nende seksuaalenergia on seal liikumatult. Meie keha toodab seksuaalenergiat pidevalt juurde, kuid samal ajal vajame me selle energia kehas liikuma saamist. Kui naise kehakaal hakkab tõusma, on see tihti märk sellest, et tema seksuaalelu ei ole harmooniline ning füüsiline suhe oma partneriga on tagaplaanile jäetud. Kuna seksuaalsus mõjutab tugevalt igapäevast heaolu ja ebarahuldava seksuaalelu korral on õnnehormoonide tootmine väga väike, siis pöörduvad naised kõige välise poole, et hetkekski heaolutunnet saavutada – söömise, alkoholi, ostlemise ja klatšimisega. Kõik need aga annavad vaid pinnapealse heaolutunde ega too kunagi kauakestvat sügavat sisemist rahuldust.
  Mida siis teha, et seda kõike muuta? Alustagem sellest, et ei suru maha oma seksuaalsust ja hakkame avastama oma yoni’t. Paljud naised ei ole sellele isegi pilku heitnud! Võta enda jaoks aega, kasuta peeglit ja vaata oma yoni’t, pikalt ja põhjalikult. Pane tähele, kui ilus ta on. Pole tähtis, milline sinu oma välja näeb – iga yoni on täiesti erinev. Vaata teda väljast ja proovi teda katsudes ja silitades ka tunnetama hakata. Püüa mõista, mis meeldib sinu yoni’le kõige rohkem: kas puudutus peaks olema julgem või õrnem. Iga naine on täiesti erinev ja seetõttu meeldivad meile ka erinevad puudutused. Mõtle, kui õnnelik oleks su partner, kui sa, tundes iseennast läbi ja lõhki, oskaksid teda suunata ja öelda talle täpselt, mis ja kuidas sulle meeldib. Siis ei peaks mehed meie kehasid enam katse-eksituse meetodil tundma õppima. Kui sina ise ei oska endaga armatseda, kuidas peaks siis keegi teine seda oskama? Võta oma keha põhjalikuks tundmaõppimiseks aega. Teadlikus lähenemises seksuaalsusele on endaga armatsemine üks väga oluline osa meie enesearmastusest. Tänapäeval on eneserahuldamine saanud kahjuks pigem negatiivse tooni ja inimesed teevad seda salaja. Tegelikult ei ole siin midagi sellist, mida peaks varjama või häbenema.
  Õpi yoni’t tundma ka seestpoolt. Paljudel naistel on tohutu hirm ennast seestpoolt katsuda. Proovi sellele hirmule sügavalt silma vaadata ja tea, et sel pole alust. Alusta tasapisi ja proovi enda yoni seest üles leida tundlikumad punktid: neid on seal üsna mitmeid ning nendest punktidest saavad naised tunnetada sisemisi orgasme, mis on oma loomult naiselikud ja samuti sügavat sisemist rahuldust pakkuvad. Kliitoriorgasm annab meile vaid kiire, lühikese ja pinnapealse rahulduse ning on olemuselt meheliku iseloomuga, tuues ka meie olemusse meesenergiat. Samuti vähendavad kliitoriorgasmid yoni sisemist tundlikkust ja just seetõttu ei kogegi valdav osa naisi sisemisi orgasme. Kui hakata ennast kliitoriorgasmidest võõrutama, avanevad meile täiesti uued dimensioonid.
  Veel üks oluline teema, mis on seotud meie yoni’ga, on menstruatsioon. Paljud naised tunnevad, et see on midagi ebameeldivat ja häbiväärset. Tegelikult on ka menstruatsioon oluline osa meie naiselikkusest. Sel ajal on meie energia küll madal, kuid siiski väga tugev ja me oleme oma seksuaalsuse kõrgpotentsiaalis. Selleks et üle saada menstruatsiooniga seotud häbitundest, oleks väga hea armatseda just päevade ajal. Tihti tulevad naised ka sellel ajal yoni-massaaži ja see kogemus aitab neil üle saada päevadega seotud häbist. Meie menstruatsiooniveri on äärmiselt võimas vedelik. Iidses taoistlikus traditsioonis peeti seda lausa nooruse eliksiiriks – kui vanad mehed soovisid eluenergiat juurde ammutada, jõid nad 20aastaste neidude menstruatsiooniverd.
  Kui meil ainult oleks õiged teadmised sellest, mis on seotud meie yoni ja seksuaalsusega, oskaksime näha paljusid asju teistmoodi. Meil on siiski võimalik oma alateadvus ümber programmeerida ja sisestada sinna täiesti teistsugune informatsioon kui see, mida kanname kaasas oma esivanematelt. Meie muutus on meie endi kätes.
  Allikas: TripuraSundari

  ** Tõlge allpool

  Blessings to the Earth, to all life on the Earth, especially to humankind at this time!

  We are the Central Council of our galaxy. We are collective of all life in our galaxy. Drunvalo has given us permission to speak through him and we will use his concepts and ideas to express ourselves.

  We love you, we’ve always loved you, and there’ll never ever be a moment in time when we do not love you. And we’re always with you – even when you don’t know it – we’re with you.

  You’re about to go through a transition, and its’ ancient. It is nothing new; it’s very-very old; and every one of you has been through this transition, one very similar to it, many many many times before. You know, within your heart, precisely how to move during this transition, so the secret is to find a way to your heart. And on the Earth, your future, many things are going to begin to take place on your planet. We are guiding it carefully from where we are, from where the Sun is, from where the Earth is. We will not let you go. We will never forget you. We will always be with you. We’ve prepared everything for you. All you have to do is to remember who you are. Remember what you are capable of. You can speak to us any time you need help from within your heart. We will be there; we will help you if you are confused. And you will do fine. We know this because we know the future. We know what happens to you and your planet. We know where you’re going; we’ve already seen it. It is beautiful, it is good. You, humanity, have become a bright light to all life everywhere. We all thank you for what you’ve done, for the pain you’ve had to go through, for all the trials… but it is just about over, and a new life is to begin. Love guides all life everywhere, and you are no different. Love will guide you carefully and protect you carefully through all the movements you make. You must trust yourself, and you can trust us also, for we are you and you are us, though most of you don’t remember.

  There is one minor correction we would like to make to Drunvalo’s teachings. It’s a small thing but it’s a big thing. When he teaches what you call the [unibreath], he has you connect with love to your Mother, the Mother Earth, and to feel the love, to send your love to her, her love to you. And he has you connect with Father Sky, all the rest of the creation, and in the same way, to send love to your Father Sky and your Father Sky sends love back to you, and you connect. And then he has you feel both at once, and then he has you see it as a triangle, and he has you feel the love between your Mother and your Father… There’s one thing he has forgotten, and that’s feel love for yourself. You are the reason the universe was created. Without you, there is no reason to continue. You are beautiful. Remember who you are, and find that love that surrounds you, is within you, for yourself. All life in existence loves you and is grateful to you for what you have done. In your living form you may think that you’re just another human being. But we know that you are much, much more than that.

  We’re going to leave you now but we’re not going to leave you in your spirit. Any time you wish to be with us, please find us in your heart. We will always be there for you, always, always, always. Blessings in your life, and thank you. Good bye.

  ("Õnnistused Maale, kõigele elusale Maa peal, eriti Inimkonnale praegusel ajal!
  Oleme meie Galaktika Kesknõukogu. Me esindame meie Galaktikat läbivat elukooslust. Drunvalo on andnud meile loa rääkida tema läbi ja me kasutame tema ideid ja nägemusi enda väljendamiseks.
  Me armastame teid, me oleme alati teid armastanud, ja Ajas ei saa kunagi olema momenti kus me teid ei armasta. Ja me oleme alati teiega - isegi kui te ei tea seda - me oleme teiega.
  Me oleme läbimas üleminekut, ja see on iidsetest aegadest teada. See pole midagi uut; see on väga-väga vana; ja igaüks teist on läbinud sellist üleminekut, sellele väga sarnast, palju palju palju kordi varem. Oma Südames te teate täpselt kuidas liikuda sellel üleminekuajal, nii et saladuseks on leida tee Südamesse. Ja palju asju hakkab toimuma teie planeedil tulevikus. Me suuname seda hoolikalt sealt, kus me oleme, sealt, kus on Päike, kus on Maa. Me ei lase teil käega lüüa. Me ei unusta teid kunagi. Meie oleme alati teiega. Me oleme teinud teie jaoks kõik vajalikud ettevalmistused. Kõik, mida teil vaja on - meeles pidada, kes te olete. Pidage meeles, milleks olete võimelised. Võite meiega oma Südames rääkida igal ajal kui vajate abi. Me oleme seal, me aitame, kui olete segaduses. Ja te saate hästi hakkama. Me teame seda, sest me teame tulevikku. Me teame, mis juhtub teiega ja teie planeedil. Me teame, kuhu olete suundumas, me oleme juba näinud seda. See on ilus, see on hea. Teie, inimkond, olete valgustamas eredalt elu kõikjal. Me kõik täname teid selle eest, mida olete korda saatnud, ... et valu olete osanud läbi minna, ... ja kõik need testid... kuid see on möödas ja uus register on sisse lülitatud. Usalda iga oma liigutus armastuse hoolitseva juhatuse ja hooliva kaitse alla. Armastus juhendab kogu elu kõikjal, ja te ei ole erinevad.
  Sa pead usaldama ennast ... ja võid meid ka usaldada, sest me oleme teie ja te olete meie, kuigi enamus teist ei mäleta seda.
  Tahaksime teha Drunvalo õpetusse väikese paranduse. See on väike asi, aga see on suur asi. Kui ta õpetab, mida te nimetate ühendav hingamine[unibreath], ta suunab teid armastusse oma Ema, Emakese Maaga, ja tunda seda armastust, saata oma armastust talle, tema armastust teile. Ja ta suunab teid ühenduma Taevaisaga, kõige ülejäänud Loominguga ning samamoodi, saata armastust oma Taevaisale ja teie Isa saadab armastust tagasi, ja te ühinete. Ja siis tema järgi tunnete mõlemat korraga, nähes selles ühenduses kolmnurka, ja tema järgi tunnete armastusvoogu oma Ema ja oma Isa vahel ...
  On üks asi, mida ta on unustanud, ja see on armastusttunne enda vastu. Teie olete see põhjus, miks universum sai loodud. Ilma teieta ei ole mingit põhjust jätkata. Te olete ilusad. Pea meeles, kes te olete, ja leidke veelkord, et armastus, mis teid ümbritseb, on Sinu sees, Sinu jaoks. Elu oma kõikides vormides armastab Sind ja on tänulik selle eest, mida oled teinud. Oma kehastuses võite ju mõelda, et oled lihtsalt üks inimene. Aga me teame, et oled palju, palju rohkem, kui lihtsalt see.
  Me jätame teid nüüd, aga me ei kavatse jätta Vaimu. Iga kord, kui soovid meiega olla, siis leia meid oma Südames.
  Meil oleme alati seal olemas, alati, alati, alati.
  Õnnistusi teie ellu, ja täname teid.
  Head aega." 21.12.12 kl. 13.21 UTC+2.
  Tõlge ja energeetiline kohandus: Magissa Gabrielle)
  *** Harmoonia taotlus
  Mina, kes Ma ennast armastan
  Loon armuühenduse Maa ja Taevaga
  Läidan Valguse oma Südames ja sisenen Südame Pühasse Ruumi
  Võtan vastu Galaktika Keskme Harmoonia väe
  ja lõimin selle ürgse väe oma elu igasse hetke
  Siin ... igavesest ajast ... igaveseks.
  Ja nii see on.  ~
  Tingimusteta rõõmu hetkedesse!

  Magissa Gabrielle

Lisa kommentaar

Email again: