Geneetilise koodi tervendamine 9.09 Supertäiskuuteenistusel

Suguvõsa haigustest ja needustest vabastav kaugseanss saab teoks 9.09 supertäiskuu tipu kl 4.38 läheduses ööpäeva jooksul. Osalemise kinnitamine (maksega, sõltumata pangast) kuni varahommikul kl 4.38-ni. 
Kuidas seansiks ette valmistada: http://telose.ee/sinu-arvamus/teenistuse-protokoll

Seanss teostatakse energeetika peentasanditel. Need ümberkorraldused tervendavad lõpuks rakutasandi kahjustused ja tasakaalustavad meeleseisundid. 

Avardub enda kui vana hinge teadmuse tunnetus; ellu tulevad võimalused tunnetada ja teadvustada rohkem infot, laiendada oma valikuid, otsuseid, muuta väärtushinnanguid. Tulemusena muutuvad suhted, eriti paarisuhted, lahenevad olukorrad, avanevad uued võimalused suhete, töö, elukoha ümberkorraldamiseks.

Seansid toimivad tervendavalt ka (sala)kingitusena lähedastele ja ka lemmikloomadele. Kohtade tervendamine on vaba.

Seansi toime annab tunda juba peale osaluse kinnitamist. 

Osalemiseks piisab soovist ja panusest (sõltumata pangast); 
- ja teadlikkusest.

Loe edasi: (kliki artikli pealkirjal).Septembri täiskuuteenistus keskendub geneetilise koodi tervendamisele. See toimub suguvõsa ja esivanemate mustrite ümberkorraldamise läbi. 
See seanss on neile (vanadele hingedele), kes märkavad oma elus ja tervises kurnatuse ja ebasoodsate märkide järjekindlat avaldumist. Kes on valmis oma elus vabaks andma suguvõsa piirangud. 
Viimaste aastate galaktiliste joondumiste tulemusena on toimumas naisväe eksponentaalne vabanemine. Selle omaks võtmine vajab julgust, et välja astuda esivanemate poolt põlvest põlve kantud piirangutest. 

Suguvõsa haigustest ja needustest vabastav kaugseanss saab teoks 9.09 supertäiskuu tipu kl 4.38 läheduses ööpäeva jooksul.
Kuidas seansiks ette valmistada: http://telose.ee/sinu-arvamus/teenistuse-protokoll

Kaugseanss algab Maa sfääridest 2011 aastast kasutult seisnud vanade hingede olemusliku energia (info) laadimisega iga osaleja infovälja, kättesaadavaks igapäevasteks valikuteks ja väeks. See käivitab ka kohe pereliinide piirangutest vabastavad protsessid. Tervenevad südamehaavad ja nendega kaasnevad tasandid.
Seanss lõpeb Hinge tervendamisega, hingeosade tagasitoomisega.

Kaal hakkab langema kohe, kui energiasüsteem on toidetud Maa sfääridest igale osalejale ainuomase energiaga, mis salvestumisel ühtlasi vabastab pereliini piirangutest. Energiasüsteemi "nälja" ja energiavoolu piirangute, blokeeringute tõttu ongi keha tõstnud kaalu, et puuduolevat kompenseerida. 

Paljud kaalukogumise salakarid on salvestatud just pereliinipidi.

Seanss teostatakse energeetika peentasanditel: seansi ajal pole ehk füüsilisel tasandil tuntav, kuid võib olla. Mõju avaldub edaspidi. Seetõttu on siis oluline jälgida, mis toimuma hakkab, mida te enda jaoks ja oma elu hetkedes saate teistmoodi teha. 

Avardub enda kui vana hinge teadmuse tunnetus; ellu tulevad võimalused tunnetada ja teadvustada rohkem infot, laiendada oma valikuid, otsuseid, muuta väärtushinnanguid. Tulemusena muutuvad suhted, eriti paarisuhted, lahenevad olukorrad, avanevad uued võimalused suhete, töö, elukoha ümberkorraldamiseks.

Täiskuuseanss on üks neljast Kuuseansside tsüklist ja toimib tõhusalt, kui olete suguvõsa pärilikesse probleemidesse takerdunud. 
Kui on alust arvata, et teid kurnavad ka energia - jm vampiirid sh surnute hinged; või on mingeid peentasandi ületamatuid seisundeid (eelmistest eludest), siis on võimalik lahendada ka need piirangud osaledes vastavatel seanssidel kuufaaside vahetumise aegadel. 

Seansid toimivad tervendavalt ka (sala)kingitusena lähedastele ja ka lemmikloomadele. Kohtade tervendamine on vaba.

Seansijärgselt on vaja korrigeerida toiduvalikut ja toita ka rakke mineraalide ja vitamiinidega. Rakutasandi uuenemine võtab aega 3 kuud kuni 6 aastat, sõltuvalt sellest, millised rakud on olnud kurnatud pärilike tegurite tõttu. 

Seansijärgsed juhised avaldan siin ja kodulehel kommentaarides. 

Seansi toime annab õrnalt tunda juba peale osaluse kinnitamist. Kui tunnete, et vajate rahuseisundit, siis võtke endale see aeg ja kogege, mis toimub täiskuule eelneval ajal, või muul ajal, või niikaua kui soovite. 
Hoidke käepärast paber-pliiats, et üles märkida teadvuse muutunud seisundis teadvustatud info.

Seansil osalemiseks paigutage omapoolne panus 9€* Südamerahu** kontole. Seansi ettevalmistused käivituvad osaleja(te) registreerumisel. Jälgige, mis toimub ...

Osalemiseks piisab soovist ja panusest (sõltumata pangast); 
- ja teadlikkusest.


Teie teenistuses
Magissa Gabriella

Kontakt: elulill@gmail.com
* Terve tsükli osalus on 42€; kolme kuu osalus 120€, millega kaasneb soovi korral kaks tasuta indiviuaalkonsultatsiooni kestvusega 40 min.

** Konto leiad siit: http://telose.ee/sinu-arvamus/kaugseansside-graafik

Selgitusse. Südamerahu 9.09; osaleja(te) ees- ja perenimi, kohanimed. 
Ühe maksega võib edastada mitme osaleja panuse vastavalt osalejate arvule. Hing maksab, seotud kohtade tervendamine on lisaks. 
Nt. 2-liikmeline perekond + koer+ kodu jt kohad - 27€. 
~
Ma olen teenistuses, kus ei ole tasu, on vaid osalejate energeetilised panused, energeetiline osalus. 
Kui soovite nimetada lisaks osalejate Südamerahule, nimedele ja kohtadele veel midagi, siis nimetage seda PANUS või OSALUS.
Ühised Kuuseansid on meie ühine asi ja looming, kus me kõik oleme võrdsed partnerid, igal oma kohustus, vastutus ja panus.
Sellise mõiste nagu "tasu" võib välistada edaspidi osaluse Kuuseanssidel jt algset teadmustunnetust taastavatel sessioonidel.

Eelmine
10.augusti Supertäiskuu: geneetilise koodi tervendamine - esivanemate mustrite inventuur
Järgmine
Noorkuu 1.10: iidsetest needustest ja manipulatsioonidest vabastamine

Kommentaarid

 • E.Z  •  8. september 2014
  Tere. Osalen 09.09 seansil.Panus tehtud. Aitäh
 • Erna  •  8. september 2014
  Osalen 09.09.2014 täiskuu kaugseansil ja teen kingituse oma pojale. Panus tehtud. Kaunist sügiskuud.Tänan
 • Elve  •  8. september 2014
  Osalen 09.09.2014 täiskuu seansil,kingitus lähedastele.Panus tehtud. Aitäh
 • Katrin Saar  •  8. september 2014
  Soovin osaleda 09.09 seansil. Panus tehtud.
 • Ester Märtsimaa  •  8. september 2014
  Tere. Ösaleme 9.09 seansil E.M.ja K.l Tänan.
 • MAGISSALT  •  9. september 2014
  Septembri Supertäiskuu seanss toimus päikesetõusu ajal.

  Seekord oli tegemist lihtsa, efektiivse seansiga, mis algas uue info allalaadimisega, selle lõimimisega osalejate infovälja ja lõppes vajalike kohandustega.
  Lõimimine võis vabastavalt tunda anda ka rakutasandil, kehalise tunnetusega; vajalikud kohandused vabastasid energeetilised blokeeringud kättesaadavaks energiaks. Milleks iganes seda vaja on: oma elu loomiseks, tervenemiseks, armastuse väljendamiseks.
  Kui on pikaaegseid varjatud "haigusekoldeid", siis annavad need tunda. Selleks et lõplikult terveneda.

  Seekord sai suguvõsa geneetiline kood vabastatud kolme haiguse infost: endokriinsüsteem - pigem kõhunääre, pankreas; teiseks kõhuõõne organid, eriti maks, põrn; ja lõpuks lümfiringe häirete teemad. See on loogiline jätk eelmisel teenistusel toimetatud meie tihesagedustasandite kehade korrastamisele.

  Kui kevadsuvel leevendasime seansijärgselt kõhupiirkonda ingveri ja steviasiirupiga, siis nüüd on soovitavad sellised vahendid: kaneel, viigikaktuse preparaadid, vitamiin E, tsink, kroom. Need aitavad tasakaalustada vereloomet (-suhkru ja kolesterooli taset), kõhunäärme tööd, kaitsevad rakkusid oksüdatiivse stressi eest (mis on puhastumise ajal väga päevakohane) ja korrigeerida kaalu.

  Kõik need ained on toidulisandis Zimt plus, apteekides saadav.

  Samas soovitan kontrollida arsti juures oma veresuhkru taset, nimetatud organite seisundit ja organismi mineraalainete vajadust.

  Kindlasti on vaja pingetest vabastada ka energiameridiaanid. Kui siiani oleme seda teinud koputamise, lülisamba harjutuste jms tehnika abil, siis nüüd on vaja lisada jõulisemaid tehnikaid. Need on shindo ja bodyArt.

  Viimase treeningutes saab osaleda treeningklubides, edaspidi asun ka mina neid soovijatele läbi viima.

  Shindo venitusi saab harrastada rühmatreeninguna, kuid võib võtta ka massaažina.

  Võimalus on õppida ka ise shindo põhivõtted selgeks ning kodus teha, ka lähedastele. Koolitus algab jaapani meistriga 19.septembril. Esimene päev on tutvustav päev. Koolituse kohta on info siin: http://www.avantia.ee/index.php/koolitus

  Palun valige endale vähemalt üks nendest võimalustest. Keha vajab tähelepanu ja virgutamist, vastasel korral muutub energiatöö kandmine rakkudele liiga koormavaks. Meie keharakud vajavad virgutamist, et vabanemise, puhastumise ja uue energiamustriga kohaneda.

  Ka seansi ajal puhastasin energeetiliselt mõnede osalejate lülisammast vanadest energeetilistest piirangutest. Sellejärgselt sai kolm inimest vabastatud tusaste naabrite psüühilise rünnaku koormavast energeetilisest kogemusest.

  Olen tänulik sinu tänahommikuste kogemuste eest, kui sa neid jagad.

  Järgmise teenistuse ajal eemaldame erineva päritoluga võõrkogumeid energiasüsteemidest, sh kohtadest.

  Värvilist sügiskargust hetkedesse!
 • ++++++  •  3. oktoober 2014
  Selgroo terav valu ja poletik mis tundus kui nuga seljas kahe lyli vahel on pehmendunud .....tänud

Lisa kommentaar

Email again: