Jututuba Kanal 12 - 25.10.2013 kl 11

Osale, küsi, uuri ... saada saatesse sõnum, helista.
Saade sisaldab ka teadvuse avardamise praktikaid. 

Biohologramm


Biohologramm on füüsilise keha elektromagnetiline mudel, mis määrab füüsilise keha terviklikkuse ja heaolu. Teadlased räägivad juba ammu, et elu on pigem elektromagnetiline kui keemiline, kus DNA toimib biohologrammina, mis on kui maatriks füüsilise vormi loomiseks. Galaktiliste sfääride ümberkorraldused mõjutavad Maa sfääridesse laaditud DNA infot. Maal eksisteerivate füüsiliste vormide muutuste eeldus on biohologrammi  kohandamine uue DNA informatsiooniga. 

Loe pikemalt 

http://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ciencia_adn10.htm 

Selle järgi füüsilisi vorme muudab teadlikkus. Teadlikkus toimib siis, kui on tunnetatud füüsilise vormi olemust kui DNA-l põhinevat biohologrammi. Teadlikkus on füüsiliste vormide mentaalsel ja vaimsel tasandil tunnetatud vajadus kohanduda galaktiliste muutustega. Füüsilised vormid on erinevate omadustega vastavalt oma algupärasele ainuomasele DNA infole. Osa vorme on võimelised ise kohanduma DNA muutustega. Teised füüsilised vormid vajavad selleks asjakohaseid tasakaalustavaid sessioone. 

On füüsilisi vorme ehk kehastusi, kellel on erivõimed kohanduda teiste biohologrammidega, tasakaalustudes  biohologrammiga ja galaktiliste nihete tulemusena muutunud algupärase DNA-ga, viies nii tasakaalu kõik veel hälbes olevad füüsilised vormid. 


Magissa Gabriellel on sünnipärane võime kanda tasakaalustamata  füüsilise keha (so inimkehastuse kõik tasandid) tervendamise ja kohandamise sesioon selle algupärase DNA-maatriksiga ehk biohologrammiga. 

Tasakaalustumise sessioon käivitub vastuseks seansi vastuvõtja ehk tasakaalustatava teadlikule või alateadlikule taotlusele. Seanss viib tervendavatesse teadvuse seisunditesse,  kestab kuni kolm tundi. Seansi väärtuse määrab seansi intensiivsus ja kestus, mis on individuaalne. 
Inimkehastuse tasandite tasakaalustamise tulemusena kaovad seletamatud meeleolu- ja tervisehäired; käivituvad tervenemisprotsessid seni ravimatutest haigustest; leidub seletus seni seletamatutele tervisehäiretele.


Suhete jaoks


Raamat ja kursus: "Armastuse viis keelt" 

http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/armastuse-viis-keelt/112138

Kursus: 3.oktoobril 2013 ja 27.04.14 Athena hotellis Viimsis. 

FB: https://www.facebook.com/events/345964272200532/

~

Enesesabotaažist ja sundmustritest vabastamine 


Raamat ja kursus:

"Energiaravi koputamise abil"

 http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/energiaravi-koputamise-abil/822036

Praktiline koolitus raamatu teadmiste kasutamiseks:

veebruar 2014 Athena hotellis Viimsis. 


~ Kuidas energiapsühholoogia abil kiiresti vabaneda ängistusest, masendusest, kahjulikest tungidest ja paljust muust häirivast.

Pange keha looduslik energia tööle.
Teie keha energiasüsteem kujutab endast võimsat jõudu. Kui see on tasakaalust väljas või selle vool on katkestatud, siis võivad teid tabada stress, ängistus, masendus ja teised negatiivsed emotsioonid. Koputamisteraapia, revolutsiooniline teraapialiik, mis põhineb energiapsühholoogial ja akupunktuuril, tasakaalustab keha energia, andes kehale sellega uut füüsilist ja vaimset elujõudu.

Õpperaamatus - ja kursusel kirjeldatud lihtsad võtted aitavad teil pääseda ligi oma sünnipärastele tervise, õnne ja enesekindluse varudele. Kuidas koostada endale sobivaid koputamisteraapia programme, mille abil vähendada negatiivsete mõtete ja tunnete mõju, parandada töötulemusi, võtta kaalust maha, vabaneda sõltuvustest ja kasututest käitumismallidest, luua rahuldustpakkuv romantiline suhe ja veel palju muud. Kuna igale koputamisteraapia harjutusele kulub vähem kui üks minut, võite neid võtteid kasutada ükskõik millal, et kiiresti taastada energia tasakaalu ja tõsta enesekindlust. 


~
Südame Püha Ruum ~ meditatsioon
Ruum, kus on püsiv rõõm ja rahu; vastused kõikidele küsimustele; igapäevaste valikute enesekindlus.
Autentsed algmaterjalid: "Elulille iidne saladus I, II"  http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/elulille-iidne-saladus-i-osa/35433 "Südames elamine"  http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/s%C3%BCdames-elamine-cd/34713
~ Kuidas valitseda tehnikaid, mis viivad inimese tema südame pühasse ruumi, juhatades veelgi sügavamale inimpotentsiaali võimaluste ja loomisprotsessi saladuste tundmaõppimisse. Teadmised, kuidas on võimalik seda iidset teadvusseisundit taassaavutada, nii et see, millest te oma südames unistate, võiks teostuda. Meis kõigis peitub kaasasündinud võime luua oma ellu ilu ja küllust ning kogeda ülestõusmist kõrgematesse maailmadesse, mis on ka loomulik jätk südames elamise praktiseerimisele. ~
  School of Remembering® 
Eneseleidmise Kool® 
Sertifitseeritud õpetajate koolitus
http://www.drunvalo.net/sor.html
Tõlge:  "Tere,
Meil siin One Lotus`es on heameel teile tutvustada The School of Remembering®-i. Minu elutöö on selles koolis esitatud. Õpetajaid koolitatakse täisteadvuse lõpliku mõistmise tasandil ja see on olemuslik protsess. 
Mer-Ka-Ba kogu eksistents eeldab ühendust mitte ainult südame ja ajuga. See on alles algus. 
Mer-Ka-Ba iseenseset on ebatäiuslik. Süda on see, kus on kirjas algsed Elujuhendid; ja kui inimene valitseb oma Südant, on ta Elu täis rõõmu ja väge. Kui Mer-Ka-Ba on ühenduses Südame Püha Ruumiga, on inimesel ühenduse elusolenditega kõikjal ja ta liigub kõrgematele teadvuse tasanditele loomulikul viisil.
Kooli lõpetajad on treenerid, õpetajad, Awakening The Illuminated Heart® Teachers. 
Kui soovid saada Valgustunud Südame® õpetajaks ja treeneriks, saada vastav avaldus. 
Kõik on kutsutud, kuid mitte kõik on valitud, see sõltub isikuomadustest ja teenimissoovist.

Minu südamest teie südamesse,
Drunvalo"

From my heart to yours, Drunvalo
 

   The School of Remembering - Training for Certified Teachers www.drunvalo.net   
~ Kunagi teadsime, et kõik elav kogu universumis põhineb loomise baasmustril - Elulilleks nimetatud geomeetrilisel kujundil, mille saladuse tundmine on võimaldanud meil üldse laskuda sellesse füüsilisse eksistentsi ning mis omakorda näitab meile ka teed siit välja. Kuid kui me langesime väga kõrgelt teadvusetasandilt pimedusse, siis unustasime, kes me tõeliselt oleme. Tuhandeid aastaid säilitati iidset saladust muististes ja raidkirjades üle kogu maailma, kodeerituna säilis see informatsioon ka kõikide elusorganismide rakumälus. Nüüd on saabunud aeg, kui ärkame üles unest ning raputame vanad ja kopitunud mõttemustrid välja oma teadvusest, heites pilgu uue koidiku kuldsele valgusele, mis hoovab sisse meie tajudele avanevatest akendest. ... Püha geomeetria väljendab täiuslikku vormi kõige olemasoleva ülesehituses, viidates jumalikule korrale meie reaalsuses. Me võime jälgida seda korda nähtamatust aatomist hiiglaslike tähtedeni, avastades iseennast igal hetkel. 


Mineraalainetest

Inimkonna ajaloos tunneme mineraalainete kasutamist mitmete aastatuhandete tagant. Egiptuses kasutati mineraalaineid, mis olid pärit maapõuest või taimedest. Rooma võimu ajal teati, et suurte söömingute järgselt käidi mineraalvannides, mis tõid kergendust täiskõhu tundele. Viimaste aastasadade ajal Euroopas õitsenud spa kultuur ja selle soosing ning positiivne mõju tervisele põhinebki suures osas vee koostises olevatele mineraalainetele. Need inimkehas olevad mineraalained, mis põlemisprotsessis järele jäävad, on anorgaanilised mineraalained. Need on peamiseks aluseks meie organismi tegevusele ja elu ülalpidamisele. Kõik muud ained nagu süsivesikud, rasvad ja valgud, mis on orgaanilised ained, hävivad põlemisprotsessi käigus. Mineraalained on organismi tegevusele asendamatud ning organism peab saama neid sellisel kujul, et need läbiksid raku seina. Dr. Schüssler järeldas oma uuringute tulemusena, et ühe või mitme mineraalaine koguse vähenemine rakus viib organismi tasakaalust välja. Sellise olukorra süvenemisel tekivad haigused. Dr. Schüssleri väljatöötatud 12 rakumineraali on inimese kehas juba olemas ja ei ole inimese kehale võõrad ained. Inimene vajab anorgaanilisi aineid keha uuenemiseks ning ülalpidamiseks. Saksa füüsik Dr. Wolfgang Ludwig kirjutas aastal 1999, et üksikuid mineraalaineid inimese keha igas rakus on täpselt samas hulgas, mis leidub maakoores ja merevees. Nii inimesed kui loomad kannavad endas loodust ja kosmost, vähemalt mineraalide kujul. ~ www.eliksiir.ee ~ http://www.toitumine.ee/energia-ja-toitainete-vajadused/


~

 Meie keha vajab igapäevaselt 28 aminohapet, 15 mineraali, 12 vitamiini ja 7 gruppi fermente ning 3 poluküllastumata rasvhapet.

Mitte teatud hulka kaloreid.

~


Me oleme loodud tähetolmust


5. Veresoonte kogupikkus meie kehas on 60 000 miili. Sellega võiks teha maakerale kaks ja pool korda tiiru peale.

4. Inimese kehas on rohkem rakke kui tähti galaktikas ehk siis 75 - 100 triljonit. Kui see kõrvutada 400 miljardi tähega, mis moodustavad galaktika, siis mõistame, kui ulatuslik on tegelikult rakkude arv. Me ei tohiks end kunagi tunda väikse või tühisena.

3. Keha rakud reageerivad sellele, mida me mõtleme. Me suudame kontrollida oma mõistuse abil keha tööd ning suudame ka juhtida oma mõtteid. Positiivsete mõtetaga suudame oma immuunsussüsteemi tugevdada, samas negatiivsed nõrgendavad seda. On isegi tõestatud, et see, mida me räägime ja milliseid sõnu me kasutame, suudab muuta meie füüsilist heaolu.

2. Iga seitsme aasta järgi toimub keha uuenemine. Rakud, mis moodustavad meie keha, vahetuvad pidevalt. Selleks ajaks, kui sa oled lõpetanud selle lause lugemise, on 25 000 000 sinu rakkudest surnud. Aga muretsemiseks pole põhjust, täna tekib meie kehas 300 miljardit uut. Kui selline igapäevane vahetumine kokku võtta, siis selleks, et terve keha kõik rakud oleks uuenenud, kulub 7-10 aastat. Paneb mõtlema ju küll – iga 7 aasta pärast saame me endale täiesti uue keha.

1. Me oleme loodud tähetolmust – süsiniku, lämmastiku ja hapniku aatomid, mis moodustavad meie keha, on loodud väga ammustel aegadel ehk 4,5 miljardit aastat tagasi. Neil deGrasse Tyson selgitab seda oma videos: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9D05ej8u-gU


http://alkeemia.ee/artiklid/5-uskumatut-fakti-inimese-keha-kohta/l-123/c-1289/


Töötus ja mida sellega ette võtta 


Juba sajandeid on inimesed teinud vastumeelseid töid üksnes sellepärast, et raha teenida ning endal katust peakohal hoida. Kuna selline suhtumine töösse pole enam kooskõlas uute planeedile laskuvate energiatega, kutsuvad nüüd paljude inimeste kõrgemad minad neid üles leidma tööd, mis tekitaksid neis rõõmu ja elusoleku tunnet, mis rakendaksid nende loovust ja võimaldaksid neil elada viiendas dimensioonis. Selle tagajärjel kogevad sellised hinged sageli, et nende töökohad kas koondatakse või kaotavad nad töö mõnel muul põhjusel. Paljud inimesed kulutavad tohutult aega nö ringiratast joostes – kandideerides samasugustele töökohtadele, millest nad ilma jäid –, kuid see kõik on vaid energia raiskamine. Neid inimesi kutsutakse üles vaimsele arenguteele asuma ning oma sagedust tõstma. Kui inimese sagedus jõuab vastavusse tema jaoks täiusliku hingetöö sagedusega, leiab ta vaevata õige töökoha.

Peaingel Gabriel, kes vastutab Shasta mäel asuva kosmilise portaali eest, lisab meie eludesse selgust. Kui teie peamiseks probleemiks on selguse puudumine ning kui otsite vastust küsimusele, mida te üldse teha sooviksite, siis võite paluda iga õhtul enne magama jäämist, et teid viidaks une ajal peaingel Gabrieli templisse. Seal puhastatakse teid ning aidatakse kontakti saada oma kõrgeima eluülesandega. Lisaks õpetatakse teile, kuidas sellele füüsilisel tasandil sobiv väljund leida. Lisaks võite te paluda peaingel Gabrieli abi ka oma igapäevastes meditatsioonides.

Teine tee, kuidas avastada enda jaoks õige töö, on meenutada neid tegevusi, mis teile lapsena suurt rõõmu valmistasid. Milline oli teie unistus ja südameigatsus enne, kui teid täiskasvanute maailma tõugati? Mida te tegelikult teha tahtsite? Isegi kui te ei suuda hetkel näha, kuidas te selle tegevuse abil elatist teenida suudaksite, hakake siiski sellele tegevusele üha enam aega pühendama. Ja kui olete oma hinge eesmärgile juba peaaegu häälestunud, siis võivad sellisel tegevusel väga kiired tagajärjed olla. Kui te aga pole veel oma hinge eesmärki mõistnud, siis olge kannatlik. Universum juhatab teid vältimatult õiges suunas. 

Allikas: http://www.valgusesaar.ee/2032.htm


Tervis 

Valedel alustel toimiva majanduse tõttu, mis põhjustab inimestele üle kogu maailma üha rohkem stressi, tõmbab paljusid alkoholi, narkootikumide ning teiste meelemürkide poole. Kuid on ka neid, kes loovad isemajandavaid kogukondi, kus sõprus ja õnn stressist võitu saada aitavad.

Inimeste tervislik seisund saab olema eri piirkondades erinev. Mõningates paikades, nagu näiteks Aafrikas ja Indias, võib elanikke tabada suur näljahäda – juhul kui me ei tõsta oma sagedust ega ava oma südameid.

Kui me kõik üheskoos lõpetaksime keskendumise sellele, mis on maailmas valesti, vaid pühenduksime alternatiivsete lahenduste otsimisele, hariduse parendamisele ning ühtsusteadvuse saavutamisele, suudaksime transformeerida nii inimkonna kui kogu planeedi tuleviku väljavaated. Selleks aga peame me arendama usaldust riikide ja rahvaste vahel ning saavutama kooskõla ka kõikide rahvaste sees olevate eri huvigruppide vahel. Olukord võib minna hullemaks, enne kui see paremuse poole pöördub, kuid aastaks 2020 on pandud alus globaalsele koostööle kõikjal kogu maailmas. 

Allikas: http://www.valgusesaar.ee/2032.htmVähihaigetele


 Toidud, mis sisaldavad B-17 :õuna seemned, aprikoosituum, lutsern kapsas, bambusevõrsed, mõru mandel ja mõru mandli ekstraktid, murakad, tatar, kašupähklid, jõhvikad, sõstar, garbanzo oad, Fava oad, läätsed, hirss, macademia pähklid, virsiku tuumad , pekanipähklid, mung oad, maasikad, ürdid, pähklid, ja jamss. - 

http://anonestonia.blogspot.com/2013/08/vitamiin-b-17-on-keelatud-sest-see.html

Eelmine
Vaimse ärkamise tunnusmärgid
Järgmine
Loeng: Ebamugavate seisundite eemaldamine

Kommentaarid

 • eve  •  20. august 2013
  Kuidas kommenteerite sojapood.ee-s pakutavat?
  Nt. kanepiõli, maca pulbri jm.toidulisandite tarvitamist profülaktilistel eesmärkidel?
  Paljude toidulisandite kohta kirjutatakse, et on puhtast loodusest ja geneetiliselt muundamata algmaterjalist.
  Kuidas seda tõestada, kas ainult sisetunde ajel või koguda infot pendli abil?
  Tänan kui leiate aega vastata!

Lisa kommentaar

Email again: