Kuu loomine 9.10 kl 6.47

Uksed on avanenud. Tulevad uued võimalused ja uued suunad. Nende eostamine toimub Kuuloometeenistuse ajal 9.oktoobri varahommikul.
Kuu(templi)teenistused on suunatud iga osaleja ainulaadse energiakeha vabastamiseks ja taastamiseks.
Terve, aktiivne ja ühtne energiakeha tagab sinu tervise, suhted ja heaolu nii vaimsel, mentaalsel kui füüsilisel tasandil.
Kuuteenistuste dünaamika järgib nii planeetide joondumisi kui ka osalejate poolt seatud eesmärke, kavatsusi ja valmisolekut.
17.aprillil alanud Kuu katalüütiline Jäära ajastu on lõppes sügisesel pööripäeval.
Mai keskel alanud eepiline Uraani transiit Sõnnis avas pöördumatute muutuste ajastu aastateks, selle algus on olnud jõuline ja tuntav igas eluaspektis.
30.09.2018 lõppes ka 5 kuud kestnud Pluto retrogaad. Koos sellega sai otsa ärrituste ja meele madalseisude aeg; häbi, süü, ebaõnne ja kurnava suhtekarma projektsioonid.
Algab aeg teha kokkuvõtted kuid kestnud ringitammumisele, aeg tervenemiseks, elujulguse kasvuks, jõustumiseks, selguse, vabaduse ja uuenemise tunnetamiseks. Uksed avanevad, tulevad uued võimalused ja uued suunad.
Need kosmilised joondumised on andnud enneolematud võimalused lahendada arusaamatud konfliktid ja ületamatutena näivad takistused, mis avalduvad seni lahendamata ja ka unustatud teemade esilekerkimises, või ebamugavates meele- ja kehaseisundites.  
Murtud hinged murravad läbi!

Eelmine, Vanakuuteenistus©2.10 algas õhtul kl 18 ja kestis kaks tundi.
Vanakuuteenistuse kahe tunni jooksul toimus energeetiline töö selle nimel, et selleks korraks lõplikult vabaneda häbi, süü, ebaõnne ja kurnava suhtekarma kammitsaist. Kuidas ja kus avaldus see vabanemine teenistuse ajal?
Teenistuse ajal toimusid järgmised protsessid:
1. füüsiliste takistuste eemaldamine (musta maagia kombinatsioonidest IV ja V*) vastavalt iga osaleja seisundile: neid oli kellegi poolt teenistuses osalejatele tellitud ja tehtud ajukeskustele, häälepaeltele, südamele, kopsudele, maksale, kõhukelmele, põiele. Meenuta, millises kehapiirkonnas sa tundsid teenistuse vabastavat toimet?
2. energiaväljast eemaldusid seda tüüpi vaimolendid, kes sundisid nautima alandust,häbi, süüd, kes suunasid osaleja valikuid nende kogemiseks. Selle tulemusena võis tekkida vabanemise tunne, sügavam hingamine kella poole kaheksa paiku. Neid vaimolendeid oli kolmandikul teenistuses osalejal.
3. Abaluude tagune energiakeeris vabanes musta maagia kombinatsioonidest (I ja II*) kõigil osalejatel. See vabastamine mõjutas ka kopsude ja südame tegevust. Kas tundsid?
4. Osalejate isiklik ehe potensiaal vabanes iidsetest koodidest. Selle tulemusena võis tekkida eriline tunne või selgus milleski, meenus mingi ammune unistus, ja kaasnes selgus, et nüüd oled vaba oma vaevu tabatud unistusele järgnema.  
Vanakuuteenistus oli väga mahukas, kõik, mis toimus, toimus toimus lühikese ajaga. Hoiatan veelkord, et kõik intensiivsed vabastavad ja taastavad protsessid on väga väsitavad, sest toimuvad sügavad ümberkorraldused kõikidel energiatasanditel kuni rakutuumani välja. See ei tähenda, et keegi teid ründab või kurnab. See on osa tervenemise protsessist, mida lühidalt nimetatakse tervenemise kriisiks. Mida raskemad hälbed ja haigused, seda sügavam kriis. Nii on looduses paika pandud. Sellistel hetkedel on vaja järgida keha vajadusi, eelkõige korralikult puhata; esiletõusnud vaevuste puhul kasutada asjakohaseid leevendavaid vahendeid - taastavad ja rahustavad raviteed, vannid, enesemassaaž, aroomilambid, jalutuskäigud, reiki...
Teisipäeva õhtul toimunud Vanakuuteenistus toetas selles osalejate sügavate, ja ka keeruliste blokeeringute lõplikku lahendamist. Avanes võimalus pooleaastase ringitammumise õppetundide omandamiseks, kahjustuste tervendamiseks, tervenemiseks, elujulguse kasvuks, jõustumiseks, selguse, vabaduse ja uuenemise tunnetamiseks.
Uksed on avanenud. Tulevad uued võimalused ja uued suunad. Nende eostamine toimub Kuuloometeenistuse ajal 9.oktoobri varahommikul.

* Musta maagia kombinatsioonide olemust ja nende mahavõtmise oskust käsitlen Pendliringides. On oluline teada, et musta maagia kombinatsioonid paigaldatakse tegijate poolt ohvrite kõige nõrgematesse piirkondadesse. Need manipuleeritavad kohad on kahjustatud juba läbi elude, võimalik, et juba vaimse sünnikanali läbimisest alates. Musta maagia manipulatsioonid saavad võimalikuks ka seetõttu, et elu(de)põliselt on viljeldud häbi, süü, hirmu ja nendest tuleneva viha tunnet

~~~
Siin Kuutemplis on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)
4. variant: erakohtumine panusega 150 - poole soodsam oktoobris-novembris 2018
5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud
6. variant: süvatervendav raviseanss 30*
7. variant: individuaalne kaugseanss 75
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

* Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss. Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad 5., 11., 18., 25.oktoobril ja 1., 8., 15., 22. ja 29. novembril kl 22.00-23.00
Selle toime mõjutab haigete rakkude tuuma nii, et käivitub organite tervenemine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi energia korrastamine, üldenergia ravi ja vabastamine ka musta maagia kaetistest, eluenergia tõstmine) toimub individuaalselt enne raviseanssi.
Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi. 2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.
Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.
Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine.
Eelmine
Organismi sisekeskkonna happesuse tõus - atsidoos - pärsib energiaravi
Järgmine
Kasvav Kuu 16.10 kl 21.02

Kommentaarid

  • Ilme Bentsalo  •  4. oktoober 2018
    Tere! Palun süvatervendusseanssi 05.oktoobril 2018 turgutustvajavale organile. Olgu siis südamele, sapile või põiele. Või on veel mõni organ.Tänan! Usaldan sind!
  • Magissa  •  10. oktoober 2018
    Hingedeaja esimene Kuuloometeenistus algas teisipäeva varahommikul ja kestis kl 10-ni. Teenistuse ajal käivitusid võimsad tervenemise lained, mis kestsid läbi päeva kuni südaööni. Selle, mis neil tundidel toimus, määras osalejate kavatsused, taotlused ja valmisolek tervenemisest osa saada. Sõltumata sellest, mis iganes see oli. mis takistas tervenemist - läbitunnetatud eesmärkide seadmist ja plaanide eostamist eelolevaks aastaks. Eesmärkide saavutamine sõltub vaimsest, hingelisest ja füüsilisest tasakaalust.

    Teenistuse käigus vabanes organismis vabasid radikaale. Palun jooge ohtralt rohelist teed, vähemalt 2 tassi päevas.

    Teenistuse detailsem info saadetakse osalejate meiliaadressile.

Lisa kommentaar

Email again: