Täiskuu südaööl

Täiskuu ajal vabanevad psüühiliste vastuolude pinged, virgub vaagnapiirkonna energia, ja eemalduvad kurnavad vaimolendid energiasüsteemist.
Eelmine teenistus

Noorkuuteenistus algas hetkel, kui Kuu liikus II veerandisse ja kestis 2 tundi.

Vastavalt osalejate vajadustele, kavatsustele ja valmisolekule toimusid teenistuse ajal järgmised protsessid:
endokriinsüsteemi virgutamine, suunatud käbinäärmele;
massiivse psüühilise vastuolu pingete leevendamine füüsilisel (keha) tasandil;
tasakaalukeskuse (asub päikesepõimiku ja naba vahel) virgutamine;
vaheaju virgutamine;
seestunud energia vabastamine keharakkudest;
selle tulemusena sai taas vabastada nõukaaegseid üldkurnavaid energiamanipulatsioone peentasanditelt (järgmine kiht);
tervenesid teiste elude baasmustrid kuni algallika kahjudeni.

Noorkuuteenistus oli lühike, kuid väga intensiivne seanss. Sügisportaalide läbimine on olnud pingeline, takistuseks põhiliselt psüühilised vastuolud, st kurnavad sisseharjunud mõtte- ja käitumismustris, mis pärsivad kogu energiasüsteemi toimimist, ja mõjutavad meridiaane, organeid ja kogu immuunsüsteemi.
Kuna Noorkuuteenistus järgis eelmiste teenistuste dünaamikat, toimus seekord omamoodi ümberhäälestumine. Teenistuse vabastav mõju jõudis teiste elude tervendamiseni kuni algallika kahjudeni välja. Kuid selle tulemusena avaldusid ka keha tasandil need piirkonnad, mis ülalkirjeldatud pingete tõttu kõige nõrgemad/ülepinges.
Kui on tunda pingeid kehas, organites, on soovitav osaleda reedeses süvaravi seansis kl 22-23. Süvaravi seansi käivitab panus 30 Südamerahu kontole.
On võimalik siseneda ka nelja teenistuse+nelja süvaravi tsüklisse panusega 150.

Järgmine teenistus

Täiskuuteenistus toimub öösel vastu 02.10.2020 ja algab kl 00:05.
Täiskuu ajal toimub nii, et teenistuse ajal vabanevad taas psüühiliste vastuolude pinged, vabaneb ja virgub vaagnapiirkonna energia, ja eemalduvad kurnavad vaimolendid energiasüsteemist.

Kõikide teenistuste ajal toimub pidev energiasüsteemi tasakaalustamine ja joondamine, mille tulemusena tõuseb eluvibratsioon ja selgineb tunnetus.

Olgem teadlikud ja olgem terved!

© 2020 Magissa
Eelmine
Sügise esimene Noorkuu
Järgmine
10.10 Vanakuu

Kommentaarid

 • Magissa  •  4. oktoober 2020
  Täiskuuteenistus algas öösel vastu 02.10.2020 kl 00:05 ja kestis 2,5 tundi.
  Täiskuuteenistuse ajal vabanesid sügava psüühiliste vastuolude pinged kehast, virgus vaagnapiirkonna energia, ja eemaldusid kurnavad vaimolendid energiasüsteemist. Täiskuuteenistuse toime muutis teiste elude baasmustreid ja tervendas vaimse sünnikanali kahjusid. Mõned olulised teemad said lõpliku lahenduse/seletuse.

  Kas panid tähele, mis see sinu jaoks oli?

  Järgmine, Vanakuuteenistus toimub
  10.10.2020 varahommikul.
  Vanakuuteenistuse ajal vabaneb lülisammas ja seljaaju iidsetest piirangutest, sellega seoses leeveneb spetsiifilise psüühilise vastuolu pinge liikumiselundkonnast ja tervenevad seniravimata südamehaavad.

  Kõikide teenistuste ajal toimub pidev energiakeetiste tasakaalustamine ja joondamine, mille tulemusena tõuseb eluvibratsioon ja selgineb tunnetus.

  © 2020 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: