Kasvav kuu 19.05.2021 22:13

Toimub Kasvav Kuu teenistus. Teenistuse tulemusena korrastuvad peentasandid. Hormonaal-, närvi- ja endokriinsüsteem virgub. Sünnimomendi kahjulikud mõjud kaovad. Tõuseb eluvibratsioon.
Mida kõrgem on eluvibratsioon, seda lihtsam on seada endale vajalikke eesmärke.
Enda olemuslikest vajadustest lähtuvate eesmärkide saavutamisel kaasneb alati piiramatu universumlik toetus.
Eelmine teenistus
Kuuloometeenistus algas 11.mai õhtul kl 22 ja kestis seitse tundi. Kuu loomise habras energia on unistamise ja soovide seadmise aeg. Ühtlasi tulevad esile piirangud soovide ja plaanide täitumisel.
Nii ilmnes Kuuloometeenistuse ajal osalejate sügav psüühiline vastuolu, mis oli kurnanud hormonaalsüsteemi. Sügav psüühiline vastuolu on meeleseisund, kus kordub mõte "mul on nii sügavad takistused (oma soovide täitumisel), et ma ei suuda/saavuta seda kunagi". Selle seisundi algpõhjused peitusid peentasanditel, mis olid kahjustatud kõikide musta maagia kombinatsioonidega ja energia ülevõtmise tõttu. Need musta maagia kahjud olid jäänud kurnama, sest aja jooksul oli seal tekkinud seestunud eneria, samuti olid kinnistunud nõukaaegsed manipulatsioonid. Kõige sügavamateks algpõhjusteks osutusid eelmiste elude baasmustrid ja vaimse sünnikanali kahjud.
Kuuloometeenistuse tulemusena korrastusid peentasandid ja hormonaalsüsteem, korrigeerus lõplikult sünnimoment ja tõusis eluvibratsioon. Mida kõrgem on eluvibratsioon, seda lihtsam on seada endale vajalikke eesmärke. Enda olemuslikest vajadustest lähtuvate eesmärkide saavutamisel kaasneb alati piiramatu universumlik toetus.


Järgmine, kasvava kuu teenistus on 19.mai õhtul. Teenistus kujuneb vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele, järgides kõikehõlmavaid universumlikke joondumisi.

©2021 Magissa

Eelmine
Kuu loomine 11.mail
Järgmine
Täiskuu 26.05.2021 14:14

Kommentaarid

 • Magissa  •  22. mai 2021
  Kasvava kuu teenistus algas Kuu loomise energias, kolm tundi enne seda, kui Kuu liikus II veerandisse 19.mail kl 22.13. See oli ka teenistuse lõppemise aeg.
  Teenistuse kolme tunni jooksul toimusid osalejatel jõulised korrastused peentasanditel ning teenistuse lõpus käivitus rakusisene tervenemine.
  Kasvava kuu teenistuse käigus tõusid esile seniravimata südamehaavad.
  Need olid põhjustanud spetsiifilise psüühilise vastuolu - leevenesid pinged leevendamine peentasanditelt. Järgmine teema oli lülisamba tasandite vabastamine iidsetest blokeeringutest ja sellega kaasneva
  massiivse psüühilise vastuolu pingete leevendamine peentasanditel.
  Enne rakutasandi tervenemise käivitumist toimus 3 ja 6 meridiaanide vabastamine (neeru- ja kusepõie paar ning mao ja põrna meridiaanide paar).
  Kasvava kuu teenistuse tulemusena tervenevad sügavast hirmutundest tekkinud kahjud. Tekib võimalus olla suuremeelsem ja lahkem nii enda kui teiste vastu, tekib võimalus levendada oma skepsist, kriitilisust ja kinnismõtteid. Virgub sisesekretsioon ja virgub seedimine. Rakusisene tervenemine kestab kuni täiskuuni 26.mail.

  26.mail kl 14.14 on Täiskuu tipp. Toimub Täiskuuteenistus vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsutsele ja olemusenergia taastamise vajadustele. Täiskuuteenistuse toime on kogu olemust läbiv ja virgutab tõhusalt elujõudu.

  ©2021 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: