Kuuloometeenistus

18.detsembril toimub järjekordne teenistus kõrgajastu sageduses - Kuuloometeenistus.
Ainulaadne planeetide joondumine loob Kuuloometeenistuse ajal ülivõimsa sünergia, mis toetab sügavate seniravimata haavade tervendamist ja krooniliste haiguste, kurnavate olukordade algpõhjuste eemaldamist.
Kuu loomine 18.12.2017 08:30  
18.detsembril toimub järjekordne teenistus kõrgajastu sageduses - Kuuloometeenistus.
Kuuloometeenistuse ajal on endiselt tugeva toimega komeet Chiron'i retrogaad, seda veel viimast korda. Veel kord on võimalik teadlikult tulla Kuutemplisse sügavate hingehaavade tervendamise järele.
Samas Uraani liikumine Kuuloometeenistuse ajal aitab eemaldada peenemate tajude takistusi, see tähendab kolmanda silma ehk sisetunde aktiveerimist.
Saturni ja Merkuuri retrogaad toetab endiselt Uraani ja Chironi toimet. Nädala lõpus aktiveerub ka tähesadu- Ursiidide meteoorivool, mis toob meile täiendava toetuse soovitu ja vajaliku saavutamiseks kogu järgnevaks nädalaks.

Selline ainulaadne taevalik sünergia on selle Kuuloometeenistuse ajal ülivõimas, mõjutades sügavaimate seni ravimata haavade tervendamist, krooniliste haiguste ja kurnavate suhete/olukordade algpõhjuste eemaldamist.Eelmise, Vanakuuteenistuse alguses toimus intensiivne uue energia lõimumine ja geneetilise koodi tervendamine. See kestis vaheldumisi neli tundi. 
Edasi jätkus töö peenenergiaga ja see protsess oli vähem tajutav, kuigi intensiivne. Minule oli selle teenistuse teise poole peentasandite korrastamine tõsine väljakutse ja pingutus. See tähendab siis, et need vabastavad ja taastavad toimingud, mis osalejate peenkehades teostusid seitsme tunni jooksul kella üheksani pühapäeva õhtul, toovad ellu olulised muutused lähema kolme nädala jooksul. Kui selleks valmis ollakse.

Kas muutused tulevad head või halvad? Kas hingelisel, vaimsel või füüsilisel tasandil?
Need tulevad head muutused füüsilisel tasandil. Kuna järjekindel sügavate haavade tervendamine on toimunud juba pool aastat tänu taevastele jõudude - planeetide joondumiste - toetusele. Nüüd on aeg vabastava ja taastava töö vilju maitsta. Kuid siin kehtib ikka see vana seadus - kuidas töö, nõnda palk. Hea töö on teadlik töö, töö iseendaga ja küsitud abi vastu võtmisega. Küsitud abi on osalemine, soovitavalt teadlik osalemine Kuutempli teenistustel. Kuutempli teenistuste taastav toime on vanadele hingedele hõlpus võimalus taas kõrgustesse jõuda.
Südamehaavade tervendamine toimus kahe eeviimase teenistuse tunni jooksul. Väga sügavad, seni lahendamata teemad olid seekord töös.
Vanakuuteenistuse viimane tund keskendus lõpukohandustele. Toimus osalejate peenkehadel asuvate energiakeeriste aktiveerimine ja kehade uus joondus, uued ühendused. Kui need lõpukohandused jõuavad nii info kui energiana füüsilisele tasandile, tulevad muutused osalejate igapäevaellu. Muutused ilmnevad kas

füüsilise keha tervenemise sümptomitena või
suhtedraamade laabumisena või
uute töö/teenistuse alase võimalusena.

Kuuloome teenistuse ajal teostatavate heade muutuste elluviimiseks aitab kaasa teadlik käitumine eeloleval kaduneljapäeval, kus on võimalik kõik vana ja väärtusetu oma elust välja visata vastavate rituaalide või protseduuridena, kasvõi näiteks põhjaliku kodu koristamisega ja küünalde läitmisega peale seda. Kodune suurpuhastus (mis hõlmab ka kappide-sahtlite-panipaikade inventuuri) sel kaduneljapäeval on väga olulise ja määrava toimega, kuna nädala lõpus aktiveerub tähesadu koos Kuu loomisega. Kuu loomise ja tähesaju aeg on see aeg, mil esitatud soovid on kenasti jõustatud. Miks mitte teha seda juba "puhtalt pinnalt", vabanenuna vanast taagast :)

Oled oodatud!

Kui otsustad siseneda Kuutemplisse, loe järgnevat kommentaari.
Vaata ka http://magissa.ee/star/mida-vaja-teada-kuutempli-teenistuste-kohta
Eelmine
Vanakuuteenistus
Järgmine
Kasvava kuu vägi

Kommentaarid

 • MAGISSA  •  26. detsember 2017
  18.detsembril toimus Kuuloometeenistus.

  Kuuloometeenistuse ajal oli endiselt tugeva toimega komeet Chiron'i retrogaad, seda veel viimast korda. Veel kord oli võimalik teadlikult tulla Kuutemplisse sügavate hingehaavade tervendamise järele.
  Samas Uraani liikumine Kuuloometeenistuse ajal aitas eemaldada peenemate tajude takistusi, see tähendab kolmanda silma ehk sisetunde aktiveerimist.
  Saturni ja Merkuuri retrogaad toetas endiselt Uraani ja Chironi toimet. Nädala lõpuks aktiveerus ka tähesadu- Ursiidide meteoorivool, mis tõi täiendava toetuse soovitu ja vajaliku saavutamiseks kogu järgnevaks nädalaks.

  Selline ainulaadne taevalik sünergia oli selle Kuuloometeenistuse ajal ülivõimas, mõjutades sügavaimate seni ravimata haavade tervendamist, krooniliste haiguste ja kurnavate suhete/olukordade algpõhjuste eemaldamist. See ülivõimas sünergia sai võimendatud talvise pööripäeva portaalide avanemisel, mis kestis 21.-24.detsember.

  Kuuloometeenistus algas pühapäeva, 18-ndal kl 18.
  Hingeosade tagasitoomine koos vastavate ettevalmistustega kestis südaööni.
  Koos naasvate hingeosakestega kaasnes pakitsus südamekeskuses, mälestused ja info ning suurem unevajadus.

  Kuuloometeenistuse toime kestis 25.detsembri keskpäevani, see oli hetk kolm päeva peale pöörihetke (mis oli 21.12 keskpäeval).
  Hingeosade naasmise ajal oli oluline olla tähelepanelik, et nende tagasitulekut tervitada ja nende poolt toodud eluenergiat ja infot kui elu(de)tarkust teadvustada.

  Kuuloometeenistus valmistas osalejad ette talvise pööripäeva poolt loodud portaali läbimiseks. Et läbimine toimuks võimalikult teadlikult ja tervikuna. See eeldas tähelepanelikkust ja hoolivust enda suhtes, palju meditatiivseid praktikaid eelmisel nädala jooksul eilseni välja.

  Portaalide läbimine viib uuele eluvibratsiooni tasandile. Sellel uuel tasandil ja sageduses toimub igapäevaelu rõõmsamas võtmes:
  enese kaitsmise asendub enesekindlusega enda vajaduste ja seisukohtade rahumeelseks ja kindlaks kehtestamiseks;
  lihtne on loobuda kurnavatest suhetest ja olukordadest;
  on jõustatud füüsiliste vaevuste tervenemine;
  on uued võimalused on tegelike südamesoovide teostamiseks;
  on uued ja toetavad suhed;
  kurvameelsuse hood asenduvad hoolivusega :)

  Kuidas Sina kulgesid läbi pööripäeva portaalide Kuuloometeenistuse energias?

  Eeloleva 26.12 Kasvava kuu teenistuse toime kindlustab toimetuleku uues energias peale pööripäeva portaalide läbimist.

Lisa kommentaar

Email again: