Suvise Pööripäeva eelne Vanakuuteenistus

Maasikatäiskuu aegne kuuvarjutus oli viimane kolmest kuuvarjutuste seeriast.
Sellega algas uus valgustsükkel, Uus Aeg, uue elukorralduse loomise aeg, mis kestab neli aastat. Neid aastaid annab võrrelda aastatega 2010-2014.

Kuu liigub IV veerandisse 13.06.2020 09:24. Toimub Vanakuuteenistus, mis toetab hellalt vapustusi tulvil kulgemist muutuste kiirteel.
Amburi märgi ​Maasika​täiskuu kulminatsioon o​li 5. juuni õhtul kell 22.12.
​Selle üliintensiivse ​Täiskuu ajal o​li Päike ja Kuu opositsioonis – st hetkel, mil Kuu idahorisondil tõus​is, looju​s Päike läänehorisondil.
Kuuvarjutus tähenda​s, et Maa jä​i täpselt kahe taevakeha vahele – seetõttu ei saa​nudki​ Päikese valgus sel hetkel Kuule langeda. Kuu jä​i Maa varju. Seekordne poolvarjuline kuuvarjutus toimus Eestis ajal, mil Kuu o​li idahorisondil tõusmas ja see pol​nud kuigi hästi silmaga nähtav. Maa vari lii​kus Kuule kell 20.45, ent Kuu tõus​is kell 22.07. Varjutuse tipphetk o​li kell 22.24 ning pärast südaööd​ hiilgas täiskuu taas täies ilus.

Maasikatäiskuu teenistus toimus kahes osas. Esimene osa algas päeval kl 15.12 ja kestis viis tundi. Nende tundide jooksul toimus osalejate energiavälja vabastamine rasketest energiatest ja iidsetest koodidest. Sellega kaasnesid üldjoondamised- ning tasakaalustamised ning geneetilise koodi taastamine​.​ Alateadvusest leevenes häbi massiiv ja sellega seonduv tõusis esile.

Maasikat​äiskuu hei​tis valgust inimloomuse varjupoolele. ​K​erki​sid esile asjad, mis ebamugavad, mida tunnistada ei taha, ent millega tegelemine aitab ​vabaneda sügavast mineviku taagast ​ja ​see toidab uusi algusi. Täiskuu lisa​s emotsionaalsust, l​õi sisemist pinget. Või​s tunda sisemist ärevust, segadust, tunnete kõikumist. Lahendamata valusad teemad ​kerkisid taas hingesoppidest pinnale. ​See oli raske, pingeline aeg, ​kuid annab erakordse võimaluse oma ellu värskendavaid muudatusi tuua.  

Teenistuse teine osa algas kl 23.12 ja kestis poolteist tundi. Teenistuse teises osas:
sai korduvalt energeetilist virgutust immuunsüsteem,
tervenes geneetiline kood,
leevenesid sünnimomendi kahjud - eelmistest eludest kaasnevad piirangud kadusid, leevenesid või tõusid jõuliselt esile selleks, et lahendada.

​Ees on lahti laskmise aeg – ​see on sobiv​ aeg vabane​da tunnetest​ ja kiindumustest​, mis on oma aja ära elanud. On ​aeg lasta lahti vanast ja halvast, lõpetada koormavad suhted, vabastada hirm ja valu. ​L​oobuda sellest, mis Sind piirab ja takistab, mis ei lase olla Sina ise​; on aeg ​​vaadata otsa esile kerkivatele pingetele, ​kasutada sisemist jõudu, andekust, erilisust. ​Tee muutustele on lahti, ühendus nähtamatu maailmaga on tugev. ​​Kujuta ette, et kasutad Ohvrianumat. Sinna sa heidad kõlbmatuks muutunud teemad ja ​see salajane "sisemine aine" tungib läbi nähtamatute mineviku müüride, toidab uut algust. Võib ette tulla vapustusi, kaost. Kuid kaosest tekibki uus elu. Teadlikud inimesed kasutavad hirmu muutuste ees, et areneda ja muuta on igapäeva heaolu.

​On suure suvise pööripäeva aeg. ​

Maasikatäiskuu aegne kuuvarjutus oli viimane kolmest kuuvarjutuste seeriast. Sellega algas uus valgustsükkel, Uus Aeg, uue elukorralduse loomise aeg, mis kestab neli aastat. Neid aastaid annab võrrelda aastatega 2010-2014. Meenuta, mis toimus neil aastatel su elus. Kas olid teadlik ja edukas? Eelolevad neli aastat annavad samasugused võimalused, kuid hoopis teisel tasandil ning muutunud keskkonnas.

​Järgmine teenistus on Vanakuuteenistus​ laupäeva, 13.juuni hommikul.

Kahaneva kuu energia ja avatud pööripäevaportaalid muudavad
Maasikatäiskuuga alanud muudatuste raja
muutuste kiirteeks.
Ole hoolikas, kihuta turvaliselt kaasa!

Vanakuuteenistuse mõju toetab hellalt seda vapustusi tulvil kulgemist vastavalt osalejate kavatsustele, valmisolekule ja vajadustele.
Eriti tõhus on Vanakuuteenisus neile, kes eelmisel õhtul läbivad süvaravi seansi.

Vanakuuteenistus toimib tõhusalt (sala)kingitusena lähedastele.
Teenistuse toime puhastab kohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.

Ka enne Vanakuuteenistust on võimalik vormistada 4+4 osalus 150-ga.

Meenutan, et 18.-20.juunil toimub viimane Pendliring Kivi Turismitalus koos suurmeister Jaan Jäätsa reiki- jm ajastukohaste juttudega.


Pööraste kohtumisteni!


  © 2020 Magissa

Eelmine
Varjutusega Täiskuu 05.06 kl 22:12
Järgmine
Kuu loomine suvisel pööripäeval

Kommentaarid

 • Magissa  •  13. juuni 2020
  Vanakuuteenistus algas hetkel, mil Kuu liikus IV veerandisse ja kestis 2 tundi.
  Lisainfo tulemas.
 • Magissa  •  15. juuni 2020
  Vanakuuteenistus​ laupäeva, 13.juuni hommikul algas kl. 9.24 ja kestis 2 tundi.
  Kahaneva kuu energia ja avatud pööripäevaportaalid on muutnud Maasikatäiskuuga alanud muudatuste raja muutuste kiirteeks. Vanakuuteenistuse mõju toetas hellalt seda vapustusi tulvil kulgemist vastavalt osalejate kavatsustele, valmisolekule ja vajadustele. Eriti tõhus on Vanakuuteenistus neile, kes eelmisel õhtul läbisid süvaravi seansi.

  Vanakuuteenistuse ajal toimusid osalejate väljades järgmised kohandused:
  häbi leevendamine alateadvusest
  massiivse ja sügava psüühilise vastuolu pingete leevendamine
  immuusüsteemi virgutamine
  südamehaavade tervendamine
  psüühiliste manipulatsioonide poolt tekitatud pingete vabastamine
  S-de eemaldamine
  seestunud energiast puhastamine.

  Suve algus on pühapäeval, 21. juuni esimesel tunnil kl. 00.41.
  Kuu loomine on 9 tundi hiljem, kl. 09:41.

  Pööripäevaaegne Kuuloometeenistus loob erakordse võimaluse mahukateks korrastusteks osalejate energias vastavalt vajadustele, kavatsustele ja valmisolekule.

  Kuuloometeenistus toimib tõhusalt (sala)kingitusena lähedastele. Teenistuse toime puhastab kohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.

  Ka enne Kuuloometeenistust on võimalik vormistada 4+4 osalus 150-ga.

  Meenutan, et 18.-20.juunil toimub viimane Pendliring Kivi Turismitalus koos suurmeister Jaan Jäätsa reiki- jm ajastukohaste juttudega.

  Kohtumisteni!  

  © 2020 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: