Kuu loomise haprad hetked

E 04.juuli 2016 kl 14:01
Juuli esimese Kuuloometeenistuse©4.7 toimub ajal, kus mitte ainult Saturn on retrogaadis, vaid ka Mars Skorpionis. See seis kestab kuni augustini ja tähendab, et veel lahendamata asjad saavad lahenduse. September toob uue hingamise.
Vabastaval ja tervendaval Kuuloometeenistusel©4.7 osalemise käivitab panus Südamerahu kontole** vastavalt

12€/osaleja  või
42 (4 teenistust) või
120 (12 teenistust)  


Panusega 120 (12 teenistust) kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min.

Individuaalseansi ajal toimub vajadusel sünnikaardi korrigeerimine - sünnimomendi tähetedeseisu halbade aspektide leevendamine. See leevendab eluläbivat ebaõnne, kurbust, masendust, kroonilisi haigusi, needusi jms.

Teenistused toimivad ka lähedastele salakingitusena.

Teenistused "puhastavad" ka elu-, töö-, puhke-, riigi-, jms kohti.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin (kliki).

Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast).

Ühe maksega võib teostada mitu panust.

Osalejate täisnimede esitamine pole oluline. Piisab teadlikkusest ja osalemisele suunatud mõttest, millele vastuseks tervendav ruum  tekib kohe peale panuse teostamist.

Tervendavad sündmused teenistuse ajal kulgevad teadvuse tasandil seal, kus osaleja on ja siis, kui talle sobib. Oluline on olla teadlik sellest, kelle ümber tekib tervendav ruum, käivitub tervenemine ja tekivad uued võimalused igapäevaelus.Eelmine
Mida toob suve alguse Vanakuu?
Järgmine
Noorkuuteenistus

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  6. juuli 2016
  Tervitan teid, kes te oma panusega aktiveerite endale tervendava ruumi selleks või jätkuvateks teenistusteks kuufaaside ajal.

  Kuuloometeenistus teostus viie tunni jooksul päeval. Teeistus algas hetkel, kui Kuu jõudis eostumise hetke.

  Selle viie tunni jooksul vabanes teie, kes te viibisite tervendavas ruumis, teie olemusenergiast kõik see ebavajalik, mille loobumiseks te valmis olete.

  Ebavajalikud takistused eemaldusid vastavalt teie senistele taotlustele ja ettevalmistustele.

  Tulemusena tekkisid võimalused reaalseteks tervendavateks muutusteks füüsilises maailmas: tervises, suhetes, olukordades jm materiaalsuses. Need teostuvad 2-3 nädala jooksul just sellise intensiivsusega, mis on vastavuses teie valmisolekule tervendavateks muudatusteks.

  Kuuloometeenistuse ajal viie tunni jooksul võis tunnetada erinevaid aistnguid pea, kukla, nimmepiirkonnas, ka iiveldust ja tasakaaluhäireid.

  Kas ka Sinul?

Lisa kommentaar

Email again: