Noorkuuteenistus

Teisipäeva varahommikul, 12.juulil 2016 kl 03:52
toimub distantsteenistus (kaugraviseanss) kuufaasi vahetumise tundidel, mis asendab psühhoteraapiat ja leevendab kroonilisi või akuutseid suhtedraamasid, olukordi, haigusi.

On avaldunud uued võimalused planeedil: minu, Magissa teostatava individuaalseansi ajal toimub sünnimomendi tähetedeseisu kurnavate mõjude leevendamine.
See eemaldab elu(sid)läbiva ebaõnne, kurbuse, masenduse, kroonilised haigused, needused jms.


Noorkuuteenistus©12.7 toimub ajal, kus mitte ainult Saturn on retrogaadis, vaid ka Mars Skorpionis. See seis kestab kuni augustini ja tähendab, et veel lahendamata asjad saavad lahenduse.
September toob uue hingamise neile, kes selleks valmis on.


Vabastaval ja tervendaval Noorkuuteenistusel©12.7 osalemise käivitab panus Südamerahu kontole** vastavalt

12€/osaleja  või
42 (4 teenistust a' 10.50) või
120 (12 teenistust a' 10€)  


Panusega 120 (12 teenistust) kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min.

Uued võimalused planeedil: individuaalseansi ajal toimub vajadusel sünnikaardi korrigeerimine - sünnimomendi tähetedeseisu kurnavate mõjude leevendamine. See leevendab eluläbivat ebaõnne, kurbust, masendust, kroonilisi haigusi, needusi jms.

Teenistused toimivad ka lähedastele salakingitusena.

Teenistused "puhastavad" ka elu-, töö-, puhke-, riigi-, jms kohti.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin (kliki).

Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast).

Ühe maksega võib teostada mitu panust.

Osalejate täisnimede esitamine pole oluline. Piisab teadlikkusest ja osalemisele suunatud mõttest, millele vastuseks tervendav ruum  tekib kohe peale panuse teostamist.

Tervendavad sündmused teenistuse ajal kulgevad teadvuse tasandil seal, kus osaleja on ja siis, kui talle sobib. Oluline on olla teadlik sellest, kelle ümber tekib tervendav ruum, käivitub tervenemine ja tekivad uued võimalused igapäevaelus.Eelmine
Kuu loomise haprad hetked
Järgmine
Täiskuu

Kommentaarid

  • MAGISSALT  •  16. juuli 2016
    Noorkuuteenistus toimus 26 tunni jooksul alates hetkest, kui kuu liiku neljandasse faasi.
    Nende jõustavate hetkede jooksul toimus osalejate energiasüsteemis vaikne, kuid järjepidev lõimumine muutuva energiadünaamikaga galaktikas. See mõjutas kõrgemaid kehatasandeid, nagu endokriinsüsteem ja kõrgem närvisüsteem. Sel ajal võis tunda aistinguid, nagu seletamatu ärevus või kerged torked säärte ja käsivarte piirkonnas.

    Tulemusena kirjutati üle kõikide osalejate dna ja geneetilise koodi informatsioon. See tähendab, et esivanemte liinipidi tulnud mõjutused on kadumas ning sellega kaasneb tervenemine kroonilistest kurnaatest seisunditest, mis iganes need on.

    Jälgige vastavaid sõnumeid nii sise- kui väilsmaailmast.

Lisa kommentaar

Email again: