08.12.2022 06:08 Täiskuu

8.detsembri Täiskuuteenistuse ajal jätkub ettevalmistus talvise pööripäeva energeetiliseks nihkeks ning toimib vastavalt iga osaleja valmisolekule, vajadustele ning kavatsustele.
Eelmine, Noorkuuteenistus toimus 30.novembril mõned tunnid enne seda, kui Kuu liikus II veerandisse. Teenistus algas 11.36 ja kestis kolm tundi.
Selles kuuloome  energia teenistuses algas ettevalmistus talvise pööripäeva energeetiliseks nihkeks. Esile tuli seiskunud/seestunud energia, mille eemaldamine mõjutas osalejate immuunsüsteemi. Endokriin-, närvi- ja hormonaalsüsteem virgusid, mis võis kaasa tuua ebamugavaid aistinguid mõne päeva jooksul. Tulemusena tõuseb elujõud ja vastupanuvõime haigustele.

Järgmise, 8.detsembri Täiskuuteenistuse ajal jätkub ettevalmistus talvise pööripäeva energeetiliseks nihkeks ning toimib vastavalt iga osaleja valmisolekule, vajadustele ning kavatsustele.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

©2022 Magissa
Eelmine
Noorkuu 30.11.2022 16:36
Järgmine
16.12 kuu veereb 2022 sügise viimasesse veerandisse

Lisa kommentaar

Email again: