Tiigriaasta alguse Kuu loomine

01.02.2022 Tiigriaasta alguse Kuu loomine on kl 07:46. Toimub Kuuloometeenistus.
01.02.2022 Tiigriaasta alguse Kuu loomine on kl 07:46. See on aeg, mil toimub jätkuv häälestamine uude aastasse. Päikese ringid on muutunud pikemaks ja päikese energia koos teiste kosmiliste muutustega suunab pöördumatult muutustesse. Harjumine uute energiatega eeldab vanadest asjadest loobumist. See algab nende eemaldamisega energeetilisest mälust alates peentasanditelt kuni rakutasandini. Läbivalt. 1.veebruari Kuuloometeenistuse ajal toimub osalejate olemusenergia korrastamine vastavalt nende vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.
25.jaanuari Vanakuuteenistus toimus kolmes faasis. Esimene faas käivitus täiskuu energias 24. jaanuari hommikul. See oli vabastava toimega. Võisid meenuda möödunud elu(de) meeldivad hetked, mis ühtlasi tõstsid meeleolu ja olid tervendava toimega. Nendega kaasnesid lõpuks ka ebameeldivad kogemused, mis olid jätnud rasked jäljed, kahjustused olemusenergiasse.
Vanakuuteenistuse ajal toimus nende kahjude energeetiline tervendamine. Teenistus kestis kuus tundi ja lõppes 25.jaanuari õhtul kl 22 paiku. Kuue tunni jooksul avaldusid ja eemaldusid teiste poolt teostatud energeetilised kahjustused (mmk-d ja satanistlikud), sh energia ülevõtmise liinid, seestunud energia, nõuka kahjud ning eelmiste elude baasmustrid kuni vaimse sünnikanali mõjudeni. Need olid kahjud, milleni varem pole tervendamine jõudnud. Seetõttu võis teravalt esile tulla meenutusi nendest halbadest kogemustest, mis on olnud alla surutud. Kuid eemaldamata neid allasurutud valusate kogemuste kahjusid pole võimalik terveneda.
Vanakuuteenistuse toime (kolmas faas) kestis pühapäevani, tõstes esile allasurutud kogemuste kahjusid, ühtlasi leevendades neid. Reedeõhtune süvaravi aitas terveneda rakutasandil. Pühapäeva hommik võis olla raske ja segaste tunnetega. See on märk edukast tervenemisest, mis aitab kohaneda kosmiliste muutustega ning tuua heaolu igapäevaellu.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kohti, kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.  Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab panus Südamerahu kontole vastavalt 12, 42 või 120. 1.aprillist muutuvad osalustasud.

©2022 Magissa


Eelmine
25.jaanuari Vanakuu
Järgmine
Veebruari Kasvav kuu

Kommentaarid

  • Magissa  •  5. veebruar 2022
    01.02.2022 Tiigriaasta alguse Kuu loomine oli kl 07:46. See on aeg, mil toimub jätkuv häälestamine uude aastasse. Päikese ringid on muutunud pikemaks ja päikese energia koos teiste kosmiliste muutustega suunab pöördumatult muutustesse. Harjumine uute energiatega eeldab vanadest asjadest loobumist. See algab nende eemaldamisega energeetilisest mälust alates peentasanditelt kuni rakutasandini. Läbivalt. 1.veebruari Kuuloometeenistuse ajal toimus osalejate olemusenergia korrastamine vastavalt nende vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele. Teenistus kestis kuus tundi ja lõppes kl 10 hommikul. Kuue tunni jooksul vabanes osalejate olemusenergiasse pinged, mille põhjustajateks olid energia ülevõtmiste ja nõuka aegsete energeetiliste mõjutuste kahjud ja nendest tekkinud seestunud energia. Eelmiste elude baasmustrid korrastusid ja vaimse sünnikanali kaart korrastus vastavalt olemusenergia vajadustele ning valmisolekule. Kuuloometeenistuse toime kestis neljapäeva, 3. veebruari õhtuni. Reedene süvaravi tervendada kõige rohkem kahjustatud organeid.

    Järgmine, Kasvava kuu teenistus on virgutav toimega.

    Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kohti, kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.  Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab panus Südamerahu kontole vastavalt 12, 42 või 120. 1.aprillist muutuvad osalustasud.

    ©2022 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: