Kahaneva Kuu teenistus

Kuidas toime tulla kaduva karma ajal?
N 31.03.2016 18:17
Kevadise pööripäeva sündmustega on alanud uus kosmiline ajastu. Portaalid on avanenud ja nende läbimine kestab augustini kuni Karmaplaneet Saturn on retrogaadis.

Kaduneljapäeva Vanakuuteenisusel©31.03 saab abi karmaportaalide läbimiseks energiakogumite vabastamise läbi.

Teenistusel osalejatel on soovitav luua ja kasutada selleks süsteemi, mis aitab teadvustada olemuse erinevatel tasanditel toimuvaid muutusi.

See süsteem võiks olla järgmine:

1. keskenduge ühele (kuni kolmele) teemale, mis teile takistusi ja vaevusi valmistavad.

2. Kirjutage (salvestage) see taotlusena.
Näiteks "Taotlen terve organi/süsteemi" või "Taotlen suhte lahenemise" või "Taotlen kodurahu" vms.

3. On oluline järgida põhimõtet, et meie elu määravad pisiasjad. Mõnikord on detailide lahendamine võtmeks suurtele muutustele. Samuti on oluline jälgida detaile ja märke igapäevaelus, olgu need ilmastik, teised inimesed, liiklus, linnud-loomad, hääled, infokillud meediast, juhuslikult kuuldud sõnad, numbrid, unenäo killud ja tunded hommikuti, jms.

4. Talletage tähelepanekud aegajalt päeva jooksul või õhtuti.

5. Olge teadlik sellest, et Kuuteenistuse aegadel toimub nende asjade lahendamine, milleks te ise suuteline pole. Kuuteenistuste ja minu erakohtumiste toime seisnebki selles, et ma aitan lahendada rea asju, millest teil endal jõud üle ei käi.

Teie taotlustele vastuseks loon teie ümber tervendava ruumi, kus toimuvad teile vajalikud asjad.

6. Töötage ühe teemaga 2-3 nädalat. Siis lugege läbi ja pange kõrvale. 2-3 kuu pärast vaadake see üle ja tehke kokkuvõte ning seadke uus taotlus, kui vaja.

On nii, et tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb ka armastus.

Armastus on sagedus, kus saab alguse tervenemine ja üldine heaolu.

Sagedus tõuseb siis, kui on eemaldatud liigne koorem.

Olgem teadlikud ja valigem endale parim!

Rõõmsate kohtumisteni!

Tutvu ka pöördelise Täiskuuteenistuse ajal toimunuga siit: Saturni portaal
~
Vabastaval ja tervendaval Teenistusel© osalemise käivitab panus 12 Südamekontole või
42 (4 teenistust) või
120 (12 teenistust) .

Panusega 120 (12 teenistust) kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min.
Teenistused toimuvad ka lähedastele salakingitusena.
Teenistused puhastavad ka kohti.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin 
Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast). Ühe maksega võib teostada mitu panust. Osalejate täisnimede esitamine pole oluline. Piisab teadlikkusest ja osalemisele suunatud mõttest, millele vastuseks tervendav ruum  tekib kohe peale panuse teostamist.

Eelmine
Täiendatud erakohtumiste ajad
Järgmine
Kuuloomise aeg taevaliku Athena* embuses 

Kommentaarid

 • Senna  •  29. märts 2016
  Tagasisidet :)

  Tunnetus ja mõtted on palju muutunud. Kurnavad suhted on väga äkkiliselt muutunud/katkenud tänu väärtuste ümberhindamisele. Võimalik, et see on seotud Kristliku mentaliteedi külgepookimisest lapsepõlvest või kaugematest aegadest.

  Mõistsin, et ei ole võimalik "keerata teine põsk ette" kui olen tundnud, et mulle päriselt liiga teha tahetakse. Liigne kannatamine on ohvrimeelne mõtteviis, mis ei kuulu enam minu süsteemi. Enam ei tunne kaasa ja ei õigusta inimesi, kes oma käitumisega on näidanud välja õelust ja üritanud minust väljapressida kaastunnet, viha reaktsiooni, häbi ja süütunnet ja paranoilist hirmu. Kõige suurem karistus sellistele manipulaatoritele on täielik ignoreerimine ja headele, lemmik tegevustele keskendumine.

  Pea on olnud mitmete kuude jooksul vahelduva eduga "kummis." Tunda on olnud peapööritust, "sipelgaid" juustes, kipitust kuklas ja valusid oimukohtades. Sellest lähtuvalt tunnen, et mõtlemine on muutunud palju rohkem prioriteetsetele eesmärkidele suunatuks. Aja ratsionaalne kasutamine ja keskendumine tegevustele, mida olen ammu ihaldunud teha. Valikud muutuvad selgemaks ja enam ei tõmble nii palju oma energiat suvalistele toimetustele tühja nagu varem.

  Läheb küll veidi aega ja pusimist, et kõik vajalikud teemad paika saada, sest infot tuleb palju ja seda on vaja mõttega sorteerida. Pendel alati ei taha vastata, vaid tahab lihtsalt niisama pöörelda ja tiirlemist nautida. Küllap tegeleb kohanemisega nagu minagi.

  Väsimust on palju, sest toimetused on sisukad. Unenäod on läinud detailsemaks ja meeldejäävamaks ja ka tähenduslikumaks. Nägin unes, kus ratsutasin kiirelt ja lendlevalt suure ja majesteetliku lõvi seljas pikki vahemaid ja tundsin sees õnnestumist ja eesmärkidele lähenemist. Ärgates olin puhanud ja rõõmus. Samas ühes unenäos astusin vastu hiigelsuurele hüaanile ja karjusin tema peale täiest kõrist, nii et see põgenes. Samaaegselt ilmselt vabanesin kurnavast suhtest reaalsest "hüäänist." Loomad tulevad mu unenägudesse alati kindlaid sõnumeid edastama, sest nende kohalolust on lihsam sõnumeid mõista.

  Ärritust, kärsitust ja allakiskuvaid emotsioone küll tekib, eriti täiskuu vahemikus, kuid palju rohkem on stabiilset rahulolu. Pole vaja teada kõiki asju detailselt ja pole vaja muretseda tuleviku pärast, piisab teadmisest, et tuleb oodata parimat, sest Universum töötab minu kasuks ja toob kaasa lahendusi! Nii tekibki kannatlikkus kannatuste asemele. Samas ei passi ka oodates tühja vaid keskendungi tegevuste ja suhete edendamisele, mis minu kasuks küllust hakkavad tootma :D

  Tänan Sind, Magissa, vägevate energiate edastamise eest, funkab ikka vägevalt :D !
 • MAGISSALT  •  1. aprill 2016
  Tervitan kõiki, kes avasid endale ja oma lähedastele
  Kuutempli tervendava ruumi portaalid
  Vanakuuteenistuseks.

  Tervendav ruum kahaneva kuu energias tekkis seekord juba pühapäeval (27.03) kl 14.41.

  Sel momendil sai tunda värskendavat ja vabastavat energiapuhangut. Vastavalt osalejate taotlustele ja vajadustele laekus ainulaadset uut infot ja energiat, mis võimaldab kuuteenistuse käigus vabaneda pingetest ja käivitada tervenemine. See info ja energia polnud selle momendini 14.41 kättesaadav, kuid märtsi pöördeliste sündmuste tulemusena tekkis see vajadus. Märtsi lõpuks oli käivitunud karma liini eemaldamine. Karma liini eemaldamisel tulevad ilmsiks kõik seisundid, skeemid ja olukorrad, mis viitavad lahendamata asjadele - eelmiste elude süngetele sündmustele.

  Märtsikuu sündmused ja teenistused testisid valmisolekut oma tegeliku olemuse tunnetamiseks. Oma tegeliku olemuse tunnetamine viib kindla teadmiseni
  1. mida me vajame.
  2.milliseid häid valikuid teeme igapäevaelus.
  3. kuidas ennast kehtestame.
  Kui oskame oma vajadustele vastavalt kehtestada oma igapäevastes hetkedes, tekib heaolu. Sellega kaasneb haiguslikest seisunditest vabanemine.
  Igapäevase heaolu loomine eeldab karmaliini vabastamist teadvuse kristallvõrest. Karmaliin on tekkinud eelmiste elude käigus ja salvestunud teadvuse kristallvõresse. Selleks, et teadvuse kristallvõret vabastada, on vaja seda infot ja energiat, mis eelmiste elude sündmustesse kinni jäänud. Teenistuse ajal laekub see info ja energia sellistel momentidel, kui osalejad on valmis, käivitades värskendava energiavoo oma selge taotlusega.
  On oluline teada, et karmaliinist tervenemine toimub vaid siis, kui see, mida te oma ellu tahate on kooskõlas teie olemuslike vajadustega. Oma vajadused tunnetate ja tajute siis, kui olete endaga rahujalal ja tähelepanelik oma keha sõnumite, igapäevaste märkide ja välismaailma infokildude suhtes.

  Sellise heaolu tekitava eluviisi kujundamiseks on soovitav alguses teha märkmeid. Ning iga taotluse ja märkuse puhul jälgida, kas pendel kui mõõteriist näitab uue ja vajaliku info ja energia laekumist antud hetkes.
  Seda teha igapäevaselt ja korduvalt, kuni avalduvad selgelt tervenemise ja vabanemise märgid.

  Ajad on sellised, kus taastumine nõuab valdavalt igaühe isiklikku igapäevast ja oskuslikku tööd, kus tulemasena tekib oskus mõttega suunata energiaid endale vajalikul viisil ja hüveks. See on antud hetkel loodud kindel tulevik .

  Vanakuuteenistuse©31.03 põhitegevus käivitus kuufaasi vahetumise momendil kl 18.17 uue info ja energia jõulise laekumisega Kuutempli tervendavasse ruumi. See kestis kolm tundi ja tõi kaasa erinevaid, valdavalt vabastavaid aistinguid.

  Mida Sinu elus toimus selle Kaduneljapäeva õhtul kuue ja kesköö vahel?

  Sest Vanakuuteenistus©31.03 lõppes keskööks, kuid sellele eelnes värskelt laekunud uue info ja energia lõimimine.Tänu sellel värskendavale infole ja energiale lahenesid väga sügavate juurtega kurnavad karmaliini sündmused, vabastades teadvuse ja käivitades tervenemise lähemate nädalate jooksul.
  Ärgem unustagem, et füüsilise maailma seisund kujuneb selle järgi, milline on teadvuse maastik. Kui teadvuse (peen)energeetiline maastik on vabastatud ja taastatud, tekivad vältimatud muutused füüsilisel tasandil: kehas, suhetes, olukordades, keskkonnas...

  Praeguste pöördumatute muutuste mõjusfääris on oluline teadlikult püsida meditatiivses seisundis, lõõgastuda ja hingata.
  Iga sügav hingetõmme aitab lõõgastuda, pidev sügav hingamine viib meditatiivsesse seiundisse. Meditatiivses seisundis käivitub tervenemine ja kujunevad õiged valikud. Meditatiivne seisund on ka igapäevane tegevus, mis rahustab või mis viib rahuseisundini.

  Vanakuuteenistus©31.03 kulgedes kadunaljapäeval enne keskööd kadusid osalejate energeetikast ja kodudest need surnud hinged, kes siiani olid täitnud eelmistest eludest pärit energeetilisi kahjustusi. Kuna energeetika sai tervendatud tänu infole ja energiale, vabanesid surnud hingede energiakogumid energeetikast.
  Hinga vabalt ja rahulikult. Luba teadlikult neil minna.
  Nad täitsid vaid Sinu energeetika ja teadvuse kahjustatud piirkondi. Nüüd on Sinu energeetika taastatud just sinu olemusele vajalikul viisil, sest sinu ainulaadse olemuse mustri kohta laekus info teenistuse alguses.

  Sinu ainulaadse mustri jätkuva taastamisega taaskäivitus oluline energiakeeris, mis hõlmab juurtšakrat ja sakraaltšakrat. Selle Elujõu Keerise aktiveerumine taastab ja tugevdab ühendust maaenergiaga. See avaldab eelolevatel päevade jooksul survet põlvepiirkonnas, võimendades ja leevendades vastavalt Sinu kujunenud seisundile hetkes. Ole teadvel!

  Vanakuuteenistuse©31.03 toime viimistlemiseks on antud järgmised juhised vastavalt osalejate taotlustele ja vajadustele:
  1. Keskenduge maaühenduse võimendamisele, Elujõu keerise aktiveerimisele erinevate meditatsioonide ja (hingamis)harjutustega.
  2. Keha süsteemide virgutamiseks on soovitav juua linnase- ja pärmijooke 2-3 kuu jooksul.

  Palun tagasisidet kuidas kulges teenistus teie jaoks ja millised on Sinu kogemused juhiste järgimisel.

  Kuuloometeenistus©7.04 (hetk kl 14.24) järgib osalejate vajaduste ja taotluste mustrit, aidates eemaldada viimaseid kättesaadavaid karmalliini takistusi hetkes ning kinnistada pöördumatut tervenemist ja heaolu igapäevaellu.

  Rõõmsate kohtumisteni!

Lisa kommentaar

Email again: