Kuuloomise aeg taevaliku Athena* embuses 

N 07.04.2016 14:24.  
Armastuse sagedus mõjutab seda kuuloomise hetke ja tervet eelolevat tsüklit. On soovitav viibida Athena kui läbivate uute võimaluste sageduses kogu kuutsükli kestel. 

Osalemine on antud hetkel loodud kindel tulevik.

Argose kuningale Akrisiosele ennustas oraakel, et ta saab surma oma lapselapse käe läbi. Et surmast pääseda, lukustas Akrisios oma tütre Danae elevandiluust torni, kus keegi ei tohtinud teda külastada.

Paraku oli kuuldus keelatud kaunitarist jõudnud naistemaia peajumala Zeusi kõrvu, ja nii langeski too kuldse vihmana Danae üksildusse. Sündis poeg, kellele ema pani nimeks Perseus (per Zeus, Zeusilt saadu).

Ei jäänud kuningal muud üle, kui oma tütar koos pojaga puukasti sulgeda ning merre heita. Kast ujus Seriphose saarele, kus kalur Diktys selle lahti tegi. Leitud põgenikud viis ta oma vennale, kuningas Polydektesele, kes armus Danaesse ning Perseuse üles kasvatas. Paraku ei leidnud ta vastuarmastust, kuna kogu Danae hool ja armastus kuulusid tema pojale Perseusele.

Noormeheks kasvanud Perseusele ei jäänud kuninga kiindumus märkamata ning temagi kartis Danae armastusest ilma jääda. Et noormeest rahustada, valetas kuningas talle, et kavatseb abielluda õukonnakaunitari Hippomeiaga. Perseus läkski õnge ning lubas tuua pulmakingiks ükskõik mida - olgu see või Gorgo Medusa pea.

"Hästi," vastanud Polydektes. "See oleks tõepoolest kena kingitus."

Õekseid Gorgosid tuntakse tavaliselt kui kõige hirmsamaid nõidu. Tegelikult olid nad kaunitarid ja koletiseks muudeti surelik Medusa alles pärast ettevaatamatut vallatlemist Poseidoniga Athena templis - loomulikult jumalanna enda poolt. Kuna Medusa pilk muutis kiviks kõik elava, poleks Perseusel olnud vähimatki võimalust võitjaks tulla, kui mitte Athena ise poleks teda võitluseks ette valmistanud. Athena näitas, milline kolmest gorgost on Medusa, ja juhtis Perseuse kätt löögi ajal. Tasuks võttis Athena hiljem Medusa pea ja kilbi tagasi ning kandis Medusa  pead oma kilbil amuletina.

Niisiis: Hermes andis Perseusele kõvera mõõga, Athena peegelsiledaks poleeritud kilbi, mida see võitluses peeglina kasutas (Medusa peegelpildil polnud kivistavat jõudu). Kolm tähtsat asja - tiivulised sandaalid, nähtamatuks tegeva kiivri ning võlukoti Medusa maha raiutud pea tarbeks pidi Perseus graiadelt varastama. Sellise varustuse abil oli tal juba lihtne kohale lennata ning pahaaimamatu Medusa une pealt tappa.


Tervitan kõiki, kes avavad endale ja oma lähedastele
taevaliku Kuutempli tervendava ruumi portaalid.
Tervendav ruum Kuu loomise maagilises energias kujuneb selgelt juba neljapäeval 7.aprillil, tuumaga kl 14.24.

Sel momendil saad tunda värskendavat ja vabastavat energiapuhangut. Vastavalt Sinu taotlustele ja vajadustele laekub ainulaadset uut infot ja energiat, mis võimaldab kuuteenistuse käigus vabaneda pingetest ja käivitada tervenemine. See info ja energia on olnud selle momendini 14.24 kättesaadamatud, kuid märtsi pöördeliste sündmuste tulemusena on tekkinud see vajadus. Märtsi lõpuks oli avanenud saturni portaal, mis käivitas karma liini eemaldamise. Karma liini eemaldamisel tulevad ilmsiks kõik seisundid, skeemid ja olukorrad, mis igapäevaselt kurnates viitavad lahendamata asjadele - eelmiste elude süngetele sündmustele.
Need sündmused testivad valmisolekut oma tegeliku olemuse tunnetamiseks. Oma tegeliku olemuse tunnetamine viib kindla teadmiseni
1. mida me vajame.
2.milliseid häid valikuid teeme igapäevaelus.
3. kuidas ennast kehtestame.

Kui oskame oma vajadustele vastavalt kehtestada oma igapäevastes hetkedes, tekib heaolu. Sellele eelneb/ kaasneb haiguslikest seisunditest vabanemine.

Igapäevase heaolu loomine eeldab karmaliini vabastamist teadvuse kristallvõrest. Karmaliin on tekkinud eelmiste elude käigus ja salvestunud teadvuse kristallvõresse. Selleks, et teadvuse kristallvõret vabastada, on vaja seda infot ja energiat, mis eelmiste elude sündmustesse kinni jäänud. Teenistuse ajal laekub see info ja energia sellistel momentidel, kui oled valmis. Kui käivitad värskendava energiavoo oma selge taotlusega. Tänu sellele värskendavale infole ja energiale lahenevad väga sügavate juurtega kurnavad karmaliini sündmused, vabastades neist teadvuse kristallvõre ja käivitades füüsilise maailma tervenemise.

Ajad on sellised, kus taastumine nõuab valdavalt igaühe isiklikku igapäevast ja oskuslikku tööd, kus tulemusena tekib oskus mõttega suunata energiaid endale vajalikul viisil ja hüveks.


Ärgem unustagem, et füüsilise maailma seisund kujuneb selle järgi, milline on teadvuse maastik. Kui teadvuse (peen)energeetiline maastik on vabastatud ja taastatud, tekivad vältimatud muutused füüsilisel tasandil: kehas, suhetes, olukordades, keskkonnas...

Praeguste pöördumatute muutuste mõjusfääris on teenistuste ajal oluline teadlikult püsida meditatiivses seisundis, lõõgastuda ja hingata.
Iga sügav hingetõmme aitab lõõgastuda, pidev sügav hingamine viib meditatiivsesse seiundisse. Meditatiivses seisundis käivitub tervenemine ja kujunevad õiged valikud. Meditatiivne seisund on ka igapäevane tegevus, mis rahustab või mis viib rahuseisundini.

Sinu ainulaadse mustri jätkuva taastumisega taaskäivitub oluline energiakeeris, mis hõlmab juurtšakrat ja sakraaltšakrat. Selle Elujõu Keerise aktiveerumine taastab ja tugevdab ühendust maaenergiaga. See avaldab  survena põlvepiirkonnas, võimendades ja leevendades vastavalt Sinu kujunenud seisundile hetkes. Ole teadvel!  Keskenduge maaühenduse võimendamisele, Elujõu Keerise aktiveerimisele erinevate meditatsioonide ja (hingamis)harjutustega.

Kuuloometeenistus©7.04 (hetk kl 14.24) järgib osalejate vajaduste ja taotluste mustrit, aidates eemaldada viimaseid kättesaadavaid karmalliini takistusi hetkes ning kinnistada pöördumatut tervenemist ja heaolu igapäevaellu.

On soovitav viibida Athena (armastuse kui uute võimaluste sageduses) kogu tsükli - 4 teenistust - panusega 42.

~ Osalemine on antud hetkel loodud kindel tulevik. ~
Vabastaval ja tervendaval Teenistusel© osalemise käivitab panus 12 Südamekontole või
42 (4 teenistust) või
120 (12 teenistust) .

Panusega 120 (12 teenistust) kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min.
Teenistused toimivad ka lähedastele salakingitusena.
Teenistused puhastavad ka kohti.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin 
Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast). Ühe maksega võib teostada mitu panust. Osalejate täisnimede esitamine pole oluline. Piisab teadlikkusest ja osalemisele suunatud mõttest, millele vastuseks tervendav ruum  tekib kohe peale panuse teostamist.
Tervendavad sündmused kulgevad teadvuse tasandil seal, kus osaleja on ja siis, kui talle sobib. Oluline on olla teadlik sellest, et käivitub tervenemine ja tekivad uued võimalused igapäevaelus. 


Eelmine
Kahaneva Kuu teenistus
Järgmine
Rumal Noorkuu loob pingeid

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  8. aprill 2016
  Kuuloometeenistus©7.04 toimus kevadise pööripäeva järgsel ajal, kus ka Saturn kui "karmaplaneet" läks kulgema retrogaadi, millega kaasneb vanade senilahendamata asjade esilekerkimine. Tänu teenistuse ajal kättesaadvale (teiste elude) peentasandite infole ja energiale saavad iidsed teemad praegu uue lahenduse. Kauaks kinnijäänud kurnav energia vabaneb, muutudes tervenemiseks ja rahuks.

  Teenistus käivitus mõned tunnid peale kuuloomise habrast hetke kasvavas energias. Templi tervendavasse ruumi laekus see kõrge sagedusega info ja energia, mis oli eelmiste elude sündmustesse kinni jäänud.

  Nende uute võimaluste tulemusena käivitus tervenemine seisunditest, mis praegusel hetkel kõige enam osalejaid kurnamas. Lahendamisele tulid iidsed needused, loitsud, vanded, lubadused, mis teiste poolet või ise kunagi antud ning need mõjutasid lülisamba piirkonda, ehk vaimset selgroogu.
  Mütoloogia järgi on siin tegemist Medusa fenomeniga*, mis tänu Athena omadustele - julgusele ja osavusele - läbivalt lahendatud sai.

  Tulemusena neil, kellel seljavalud nimme ja abaluu piirkonnas jätkuvalt piinamas olid, võisid need valud kaduda.
  Kuid võisid ka võimenduda neljapäeva õhtul.
  Võis ka nii olla, et neil, kel kunagi pole seljavalusid olnud, tekkisid need praegusel ajal. Sest praegu tuleb üles asju, mis siiani pole lahendamiseks kättesaadavad olnud.

  On nii seatud, et teenistuste käigus saab abi viiendiku osas tervest lahendusest. Ülejäänud neljandiku osa vaja osalejatel ise oma heaolu jaoks teha. Igapäevaselt.

  Seekord on sooviud tulemuste saavutamiseks vaja keskenduda selja, eriti täispikkuses lülisamba massaažile. Seda saab ka kodus ise teha erinevate vahenditega, sh väga hästi toimivad Kuznetsovi ja Lyapko aplikaatorid (vaata allpool). Kes esialgu vajab suunamist, kuidas neid kasutada ja kogeda, kuidas mõjuvad, saab kogeda Antonina massaaži*, kes neid abivahendeid vajadusel kasutab.
  Lülisamba aktiveerimisega on ise vaja pidevalt tegeleda 2-3 kuu jooksul. See mõjutab närvisüsteemi, vereloomet ja immuunsüsteemi.

  Teiseks on vaja igapäevaselt kasutada kurkumi. See asjakohaselt tugevdab immuunsüsteemi, ergutab seedimist, ravib põletikke ja tekitab organismis serotoniini, mis loob heaolu tunnet.
  Kurkumi kasutada ohtrasti 2-3 nädala jooksul, soovi korral kauem ja püsivalt.

  Kuuloometeenistuse vältimatuks jätkuks on lülisamba massaaž ja kurkum. Need on olulised selleks, et saavutada oma tervise ja heaolu püsiv uus tasand ning samas jätkata peentasandite virgutamist eeloleval, Noorkuuteenistusel©14.04.

  * Massöör Tallinnas ja Tartus Antonina tel.55660200. Ta kasutab ka Kuznetsovi nõeljaid aplikaatoreid: http://vitateka.ee/toode/kuznetsovi-noeljad-aplikaatorid-n85/.
  Sama ka Lyapko aplikaatorid: http://www.lerson.ee/?ln=ee&cat=18
 • MAGISSALT  •  11. aprill 2016
  Tänan osalejaid tagasiside eest :)

  Athena aeg tähendab seda, et praegune tähtede seis galaktiliste joondumiste järgi toetab vanade uskumuste kui salakavalate kogumite (peade) maharaiumist, et need siis oma eluväe kilbile kaunistuseks panna.
 • Maare  •  21. aprill 2016
  07.04 tundsin end suurepäraselt.Oli palju energiat,hea tuju ningkõik sellel päeval
  ettevõetud toimetused õnnestusid.Isegi bussid saabusid kohe kui peatuses ootasin.
  Seljavalu,mis mitu nädalat piinas on kadunud.Kõhuvalu kadus.
  15.00 paiku tundsin ootamatut valu paremas tuharas,mis öösel kadus.
  Huvitav,ma pole kunagi kasutanud kurkummi,aga kuu aega tagasi tekkis huvi ja ostsin endale kui tugev kõha oli.
  Suur tänu,Magissa.

Lisa kommentaar

Email again: