Noorkuu N 14.03.2019 12:27

Toimub Noorkuuteenistus algusega kl 18.00.  Selle toimel eemaldatakse satanistlike ja muude tumedate jõudude poolt teostatud takistusi.
Teenistuste üldinfo

Kuuteenistused (kaugseansid) taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust. Terve olemusenergia kannab heaolu ja uusi võimalusi. Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni. Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid, määravad teenistuste vabastava ja taastava toime. Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma algse terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel), seda tõhusamad on need kosmiliste ja maiste vägede poolt kantud teenistused Kuutemplis (anno 2014).

Teenistuste tulemusena toimub

vaimne tasakaalustumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad);

hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad ja naasevad hingeosad kui energiapaketid) ning

terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).

Seda viimast toetavad süvaravi seansid*, mille käigus toimub ravi eranditult kõikvõimalikele rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõukaaegsed manipulatsioonid jms) kahe tunni jooksul enne süvaraviseansi algust.

Eelmine teenistus

Kuu loomise hetk oli 6. märtsil kl 18.04.
Kuuloometeenistus algas 10 minutit varem väga jõuliselt ja kestis südaööni. Kõikide nende tundide jooksul toimus osalejate geneetilise koodi virgutamine. Geneetilise koodi virgutamise käivitas universumlik/kosmiline energia, mis jõudis osalejateni tänu teenistuse ajal tekkinud tervendavale keskkonnale.  
Kuuloometeenistuse dünaamika ja toime järgis osalete vajadusi ning ka planeedil toimuvaid muutusi. Kuna valguse aeg muutub intensiivsemaks, muutub aktiivsemaks ka pimeduse vägi. Kuuloometeenistuse toimel tugevnes osalejate energiaväli, kuna geneetilise koodi virgutamine jõustab tõhusalt mitte ainult füüsilist keha, vaid ka peentasandeid.  Eeloleva kolme kuu jooksul on rohkem väge vastu seista pimeduse väe kurnavatele manipulatsoonidele.  
Läbi Kuuloometeenistuse toime käivitus iga osaleja terve energiamustri taastumine selleks, et jõuda endale seatud eesmärkide saavutamiseni.  
Kuuloometeenistusega algas ettevalmistus kevadise pööripäeva portaalide läbimiseks.

Tuletan meelde, et Kivi pööripäevalaager on 21.-23.märtsil. Kogunemine algab neljapäeval kl 16 ja toimetused lõppevad laupäeva keskpäevaks. Reedel peale lõunat toimub Pendliring, kus tuleb esitlusele järgmine Magissa Pendlikaart. Sellel on näidatud esimese Pendlikaardi "muu nimetamata" lahtri teemad.


Järgmine Noorkuuteenistus 

toimub 14.märtsil algusega kl 18.00. Noorkuuteenistus kestab kaks tundi ja toime on suunatud kevadise pööripäeva portaalide edukale läbimisele. Eemaldatakse satanistlike ja muude tumedate jõudude poolt teostatud takistusi.

Eelmine
Kuu loomine K 06.03.2019 18:04
Järgmine
Kevadise pööripäeva Täiskuuteenistus 21.03 kl 3.43

Kommentaarid

 • Magissa  •  7. märts 2019
  On võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
  1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
  2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
  3. variant: osalemine ühes teenistuses sobival ajal (panus 12)
  4. variant: erakohtumine panusega 150 - poole soodsam 15.-29.märts 2019
  5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud, mis sisaldab kaks kaugseanssi nädalas: süvaravi ja kuuteenistus.
  6. variant: süvatervendav raviseanss 30*
  7. variant: individuaalne kaugseanss
  8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

  * Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss.

  Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad 15., 22., 29. märtsil kl 22.00-23.00.

  Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

  Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi- ja üldenergia korrastamine, vabastamine ka musta maagia ja nõuka aegsete programmide kurnatusest, eluenergia tõstmine) toimub enne raviseanssi alates kl 20.
  Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.
  2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.

  Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

  Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.

  Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine

Lisa kommentaar

Email again: