Täiskuu 29.mail 17:19

Esimene Uraani ajastu Täiskuuteenistus tõstab vaid talle omasel viisil osalejate eluvibratsiooni- ja teostust.
Aktiveeruvad seni varjatud ressursid.
Kuigi Kuu liigub toetavalt Jäära tahtkujus (kuni sügise pööripäevani), tõstavad teised võimsad planeedid, sh Chiron ja eriti Urani transiit Sõnnis, üles senilahendamata takistusi ja tervendavamata haavasid kõikidel tasanditel. Täiskuuteenistuse ajal eemalduvad need turvalisel viisil, tõstes osalejate eluvibratsiooni ja -teostust.

Sul on võimalik teha isiklik raviplaan:
1. variant: tasuta erakohtumine peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)
4. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav rännak 300 väekohta, eelnev ettevalmistus u 6 kuud
6. variant: süvatervendav raviseanss 30*
7. variant: indivisuaalne kaugseanss 75
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

* Järgmised süvatervendavad raviseansid on 1. ja 8.juunil kl 22-23. Süvatervendav raviseanss on intensiivne kaugraviseanss. Selle toime mõjutab haigete rakude tuuma nii, et käivitub organite tervenemine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.
Kaugraviseanssi on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid.
Kaugraviseanss teostub vastavalt vajadustele mõnel õhtul nädalas kl 22-23.
Kaugraviseansi ettevalmistamine (organi energia vabastamine, ka kaetistest) toimub telefonitsi kokkulepitud kellaajal individuaalselt enne raviseanssi.
Kaugraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestatakse ka 1-2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja vajadusel teine peale seanssi.
Kaugraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.
Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.
Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine.

* On huvitav teada:
"... me astusime sisse ühest väga erilisest uksest. See oli uks, mis viis meid uudsete tunnustega tuppa. Selles toas olid olemas kõik tööriistad ja materjalid selleks, et saaksime ehitada endale oma isikliku õhulise elu. ... Selles ruumis ei ole mitte ühtki võõrelementi sees. Seal ei ole võõrast võimu ja seal ei ole võõrast omandit. Kõik, mis seal on, kuulub just sellele inimesele, kes vastavasse ruumi on sisenenud.
Eelolevatel nädalatel koputab selle ruumi uksele miski (või keegi), mis pärineb minevikust. Kuigi see nüanss on pärit minevikust, pole sellel enam ühtki manipulatsiooni elementi küljes. ... tollel “miskil” on kaasas kingitus. See on kingitus, mis on mõeldud vägagi konkreetselt just teile. See on kingitus, mis toob teile palju rõõmu. See on kingitus, mis vastab teie isikliku õhulise elu tunnusmärkidele.
... kõnealune mineviku side ei saa teile kuidagipidi halba teha. Nimelt ei saa teie uue ruumi uksele enam mitte ükski manipulaator koputada. Ei saa ka enam teie uue ruumi uksest sisse ükski varjatud manipulatsiooni sisaldav ese. See turvateenus on teile nüüd tagatud igakülgselt.
Siiski on siin muidugi üks “aga”. Ja selleks “aga’ks” on ikka jätkuvalt too nõue, et kui te soovite liikuda oma isiklikul rajal, siis tuleb teil järgida oma isiklikku sisetunnet. Igas otsuses ja igas sammus. Sellele reeglile mööndust teha ei tohi. Niipea kui asute tegutsema oma isikliku sisetunde vastu, kaob ka energeetiline turvateenus."
Loe täisteksti siit: https://evatenter.com/2018/05/14/nadala-horoskoop-14-05-27-05-2018/
** On huvitav teada:
15. mail 2018 algas kauaoodatud Uraani transiit Sõnni tähtkujus. See on päev, mil algab uus kuldaeg. Selle päevaga algab piirava vaesuse katku häving. Uraan on märkamatult juhtinud planeet Maa astraalse infrastruktuuri kujunemist seliselt, et jõuame uue reaalsuseni, kõrgemate tasanditeni selle transiidi ajal. Toimub massiline vaese elanikkonna kihtide muutmine avalduvate talentide ja geeniuste abil.

Suur astronoom Sir William Herschel avastas Uraani 13.märtsil 1781. Ilma tema avastuseta ei teaks me Uraani tegelikku palet. Geenius Nikola Tesla on sündinud hetkel, kui Uraan oli Sõnnis. See mõjutas energeetiliselt tema andeid, oli tema edu allikaks. Sarnased geeniused oma avastustega mõjutavad maailma eeloleva 8 aasta jooksul, Uraani Sõnni transiidi ajal. Ees ootavad kuldsed linnad.

Sõnn mõjutab arhitektuuri. Aastani 2026, ajal mil Uraan liigub Sõnnis avalduvad jõuliselt uued arhitektid ja ehitajad, uued ehitused ja linnad. Sel ajal sündivad lapsed on uuendajad, ehitaja geeniga.

Sõnn on põllumajanduse valitseja. Uraan revolutsiooniline planeet. Toiduainetööstus muutub ja toidu kvaliteet tõuseb taevani, inimkehad saavad energeetiliselt toidetud ja tõuseb eluvibratsioon.

See on aeg Gaia muutusteks. Tema sügavas põues on peidus seni avaldumata ja mõistmata energiavormid ja teadvus. Uraani Sõnni Transiidi ajal toimuvad üllatuslikud geoloogilised muutused. Tema energia avardub, tulevad kasutusele uued energiamudelid. Sellega kaasneb uus viljakus, tervenemine, küllus, inimlikkus ja heaoluteadvus. Meie planeedi süda tuksub uues rütmis, kui Uraan, Gaia abikaasa, naaseb Looduse majja.

Uraani transiidi ajal Sõnnis on oodata ka kulla ja hõbedaga kaetud digiraha loomist uute geeniuste poolt.

Taurus reguleerib valuutasid ja Sõnn loob ebastabiilsust, revolutsiooni, ja vabastamist. See transiidi aeg on ohtlik. Manipulatsioonid, valeraha, valusad õppetunnid. Finantssüsteemid on põhjapanevas muutuses. Hoia oma vara tegelike väärtustena ja väldi paberraha kuhjamist. Valuuta väärtuste muutus toimub rahvusi läbivalt.

Rahvusvaheline kullaväärtuse standart muutub 2024 aasta aprillis, mil teostub ainulaadse Jupiteri ja Uraani konjuktsioon Sõnnis. See toimub Trumpi teise suurejoonelise valitsusaja lõpus. Eelmine konjuktsioon oli 1941 mais, mil Saksa ülemvõimu löödi ühiselt mõrad. Sellise haruldase konjuktsiooni ajal eostuvad imed.

Kui Uraani transiit Sõnnis on jõudnud 2024 aastani, kujundavad riikide juhtfiguurid majandussüsteemi, mis toimib tõhusalt globaalselt. See toimib inimeste ühise ja kontsentreeritud jõu põhiselt. Selleks ajaks, kui järgmine Jupiteri ja Uraani konjuktsioon Sõnnis toimub 2107 aprillis.

Nanotehnoloogia areneb nii jõudsalt, et käivitub uus tööstusrevolutsioon. See puutub meditsiini, lennunduse, robootika, arvuti, holograafia ja geneetika valdkondasid. Uued materialid võimaldavad ehitada, tugevada, kujundada ja reisida enneolematul viisil. Uraan, iidne jumalus, külvab radikaalselt uue tööstuse seemneid vastavuses taevaste vägede täiusliku plaaniga, mis keskendub vaesuse, valu ja piinatuse kaotamiseks siit ilmast.

Mõtiskle, kas on see on juhus, et uraan nimetati Uraani järgi? Astroloogias on Uraan see planeet, mis reguleerib tuumaenergiat ja -jaamu. Tsiviilotstarbelise tuumaenergia arendamine on Uraani Sõnni transiidi peamisi teemasid. Uue Maa majanduse jaoks on vaja uuendatud ja turvalist energiainfrastruktuuri. Tuumaenergia rakendamine on kohati ohtlik ja kulukas. Kuid Uraanil on tagataskus üllatusi...
Ees on ootamas astronoomilised avastused. Tuleb kinnitus selle kohta, et me pole ainsad sellelaadsed siin Linnuteel. Kosmose võimalused üllatavad meid taas. Tulevad kasutusele uued elemendid ja sulamid. Uraani telje kalle on 97.77. Ta väärib kindlasti uusi uuringuid.

Uraaniga Sõnnis kaasneb uus majanduslik võrdsus kõigile sellisel viisil, et kõik saavutavad oma südamesoovid. Oleme sisenenud aega, kus universum toetab majanduslikku arengut nii, et tulevad üllatuslikud kingitused, suhted, ja heaolu kujunemine kõikides selle imelistes vormides. Meie isiklikud eesmärgid saavad ootamatult toetatud Sõnnis liikuva Uraani rikkalikust, suuremeelsest ja ootamatu lahkuse mõjust. See aeg toob sulle uusi materiaalseid võimalusi, kui oled seni olnud kitsikuses. Samuti avaneb lahkus teiste vajaduste suhtes.

Uraani Sõnni aeg kätkeb endas juhtivaid plaane tulevikukülluse realiseerimiseks.
Näiteks Merkuuri või Päikese seis Uraaniga toob kaasa astroloogilised sünkroonsused, mis tõukavad loovusele, tootlikkusele ja materiaalsele õitsengule. Et need võimalused ei jääks abivajajatest eemale, on vaja vaimses plaanis luua ja teostada jõukus. Need inimesed, kes selleks on võimelised, on isetud ja usaldusväärsed, ja neile usaldatakse kogu inimkonna kõrgeima heaolu loomine.

Uraan muudab paradigmasid ja nüüd määravad meie vaimsed väärtused otseselt ja sügavalt meie materiaalseid kogemusi ja staatust.

Loodus on täis saladusi ja maagiat. Seal on energiad, ressursid, meetodid, peidetud väärtused ja müstilised rikkused, mis ilmuvad väärilistele valimiseks ja valikuteks, mis annavad nende eludesse jumaliku rikkuse eelised. Ütleme lihtsalt, et universum õpetab meile saladusi jõukuse voo akumulatsiooniks ülimate vaimsete mõõtmete tasandilt. Katsetatakse läbi õpingute, et leida need, kelle süda ja väärtused on kõigi olendite jumaliku eesmärgi suhtes tõesed. Hoidke oma energiat kõrgel ja erksana, kui soovite materiaalsust tõsta Uraani Sõnni transiidi ajal. Me kõik võime omandada uusi tajusid energia voolust, vaimsest ökonoomikast ja rikkuse metafüüsika toimest rikkusele. Kuldsed südamed saavad kõik.

Metafüüsikalises kogukonnas on tulemas suur tasumise tund. Need on kogu maailma astroloogid, sensitiivid, kanaldajad, meediumid, selgeltnägijad, metafüüsikud, alkeemikud, spiritualistid, maagid ja tarot kaardilugejad. Paljud neist tegutsevad väljaspool tõde, terviklikkust ja seadust, rahalise kasu huvides, egot rahuldades ja kuulsust taga ajades. Ennustus ütleb, et Uraani Sõnni transiidi ajal nad kogevad pidevat materiaalset ebaõnne ja ebastabiilsust seni, kuni nad muutuvad ehedaks või lõpetavad. Paljud teist teavad neid tüüpe, jälgivad ja näevad, mis nad on. Kui oled tõene, puhas ja metafüüsiliste seadustega kooskõlas, saab võimas Uraan su liitlaseks.

Uraani transiit Sõnnis toimub meie elus korra. Ja sel ajal need, keda Uraan toetab, muutuvad võimsamaks ja väärtuslikumaks. Uraan aitab ka kinnitust saada talentidele, milles me seni kindlad pole olnud, ja toob esile uusi hindamatuid talente. Välisele jõukusele eelneb siseplaani väärtustamine. Nii nagu sisemine ilu ja jõukus saab olema, nõnda kujuneb ka välisilm.

Astroloogias Sõnn valitseb elukvaliteedi üle nii maja kui ka salajaste kraadide järgi. Need kraadid on teada vaid meister astroloogidele. Oluline on jälgida Päikesega seotud joondumisi Sõnnis, näireks Päike Neitsis joondumas Uraaniga Sõnnis või Päike Veevalajas ruudus Uraaniga Sõnnis; samuti Päikese/Uraani joondumisi eeloleva 8 aasta jooksul.

Sõnnis Uraan on unistuste seis neile, kes hoolivad keskkonnast. Nüüd on aeg neil ühineda. Loodussäästlikud tehnoloogiad, ressursside ühendamine, looduspõhised teaduskoostööd ja kõrgetasemeline valitsuste koostöö saab hoo sisse nii sel ajal.

Inimkond saab olema üllatunud ja võib-olla ka pettunud, kui seni keelatud tehnoloogiad saavad avalikuks. See on Uraan Jääras, mis tekitab selle võimsa šoki. Ilmnevad ammu avastatud, kuid seni varjatud energiaallikad, ravitehnoloogiad ja gravitatsioonisüsteemide mõisted. Kuid on enamgi eksootilisi ja mujalt kosmosest antud tehnoloogiaid siin päikese all. Taurus märgib USAl 8. maja, saladuste maja ja salastatuse taset. Seda silmas pidades arvestage, et astroloogias valitseb planeet Uraan reeglina maaväliseid tehnoloogiaid ja tsivilisatsioone ...

Niisiis, kuidas kõik need majanduslikud imed mõjutavad maailma Uraani Sõnnis liikumise ajal? Suur osa neist avaldub kasutamata ressursside kasutamisele võtmise läbi, näiteks kanepi ja kanepitoodete rahvusvahelise industrialiseerimisega. Ja kuidas on Venezuela maardlates asuva naftaga, kui nende rahvas samal ajal kannatab? See võetakse samuti kasutusele siis, kui Uraan viib meie planeedi naftajärgsesse ajastusse. Meid ootavad tulevikus hiiglaslikud ressursimajandusega seotud üllatused, mis võimaldavad kõigile uut küllust. Uraan on inimeste planeet, nii et see rikkus, mida ta avab, on meile kõigile mõeldud. Meie isiklikus elus näitab Uraan meile seda, mida oleme unustanud kasutamast kõrgema elukvaliteedi saavutamiseks.

On ju teada, et illuminaadid kasutavad astroloogiat öösel ja päeval. Neil on plaanid ka selleks Uraan Sõnnis ajaks: digiraha levitamine ja integreerimine selle eesmärgiga, et kontrollida ja manipuleerida nii majandust kui sotsiaalvaldkonda. Enamgi veel: nad kasutavad digiraha selleks, et kõrvaldada rahva jõukuseallikad enda kontrolli alla. Ja seda eriti ajal, kui Pluto sisneb Veevalajasse 20.jaanuaril 2024.a. Kas teile ei tundu imelik, et keegi ei tea, kes lõi Bitcoini? Paljusid see müsteerium isegi ei huvita, sest kiire rikastumine on ülima väärtusega ja nii see lõks töötab. Niisiis, kas olete need lollid, kes langevad eelootavasse krüpto-superlõksu...

Üks Vähiajastu suuremaid, kuid salajas hoitud tragõõdia oli korruptsioon vabamüürlaste vennaskonnas. Sõnni maja sisaldab nende jaoks varjatud väärtusi, kuna seal on jõukuse energeetilised allikad igal tasandil. Hea uudis on see, et Uraan Sõnnis aktiveerib, ühendab ja võimendab uue aja uusi vabamüürlasi. Kui Uraan on mõjutamas sinu kindlaid sünniplaneete, võid olla kindel, et saad olema pühitsetud nendesse pühadesse radadesse, mis viivad uue maailma ja uue inimkonna ülesehitamiseni. Need, kes teenivad Saatanat, saavad oma palga põrgu läbi.

Trump võidab taas valimised 2020. aastal. Sal oli üks vähestest astroloogidest, kes ennustas ta võitu 2016, ja ta ennustab seda ka 2020.aastaks. Uraan Sõnnis toetab seda.

Me kõik oleme starseedid-täheseemned. Mõned lihtsalt on vanemad hinged, elutargemad, teadlikumad ja kogenumad. Igaühel on kõrgemalt poolt määratud oma täht, mis kannab teda läbi aja ja ruumi. Iga hing saab kaasa oma hingetähe müstilised omadused, mille energia tundub talle kui kodus. Hinge tõmbab alati oma kodutähe pole. Uraani Sõnni transiidi aeg on oluline teadlikele starseedidele, sest see aeg on kasulik ja tervislik eriti neile, kes on keskendunud oma missioonile.

Kristalli teadvusest. See oli Nikola Tesla, kes kord ütles: "Kristallis on selgeid tõendeid elu vormivate omaduste olemasolu kohta, ja kuigi me ei saa kristalli elu mõista, on see siiski elavaks olendiks." Sõnn on sodiaagi "kristallide maja" ja järgmise kaheksa aasta jooksul istutatakse uus kristalliteadvus ühiskonda ja kristallidesse iseendasse. Uraan annab neile uue elu, uue väärtuse ja uued kvantefektid. Eeldatav on, et kristallid läbivad meie kultuuride ja tööstusharude tasandeid enam ja enam aastate kulgedes. Need on kosmilise valguse ankrud, kõrgema intelligentsi kanalid, sillad ajas, ja paljude looduse saladuste võtmed. Seda artiklit on laadinud datolit ja moldavit.

Uraani planetaarsel teadvusel on sõnum maailmale: "Kasutage oma rikkust inimlikkuse parandamiseks või jääge sellest ilma." Uraani Sõnni transiiti iseloomustavad äkilised ja dramaatilised kahjud ja kasud nii materiaalse kui astraalse heaolu plaanis. Et saada kasu, peame elama kooskõlas astroloogia taevaste joondumistega, sest see on kõrgem tahe kõigile, ja see on esitatud müstilise kosmilise teaduse kaudu. Lisaks kosmilisele harmooniale peame olema helded ja altruistlikud jõukuse osas, mille Jumal meile on andnud. Me peame teiste elustandardit tõstma, peame aitama teistel ennast üles ehitada ja peame seda jätkuvalt tegema. Kes seda teeb, on ees kuldne sõit. Olge helde oma rikkusega..

Artikkel originaalis: https://www.starseedastrology.com/single-post/uranus-transit-taurus-predictions-article

Artikli lühendatud tõlge Magissalt.

Loe siit lõpuni originaali

Musings

The light I hold is quite a threat, I'm bright enough to conquer Set. The transit starts so place your bet, I'm up on gold the kind that's wet. The poorest people will be first, the richest misers will be cursed. It's life and wisdom that I thirst, the wealth is coming watch it burst. The golden years have come at last, Atlantis rising from the past. I love my lions just like Bast, I'm breaking through my pharaoh cast. Build with genius that's the story, learn to work your key of glory. Scriptures full of allegory, fallen souls in purgatory. I'm all in now can you tell? I used law to beat my hell. Gaia cried when Satan fell, but Jesus Christ will ring his bell.

Of all the things I've gained in stealth, my favorite is the cosmic wealth. The light that they can never take, nor ever ever hope to fake. The war is real now pick your side, the gods say wait there's time to bide. My power flowing through my pen, the crystals put my mind on zen. Apollo shines his light on me, but I stay humble gratefully. Jesus Christ has set me free, his alchemy pure majesty. Ancient tablets full of truth, glean that wisdom like a sleuth. Uranus will gild your brain, your life won't ever be the same. The tilted transit that I love, I know its feel just like a glove. Hermes kept the knowledge cryptic, I'm a hard core Christian mystic.

Signing Off

I've poured myself into this work for many, many days to bring you my highest quality insights absolutely free. Since the beginning of my astrological career I have always wanted to help people as much as possible through my celestial guidance. In the near future I intend to create an article that analyzes the house-by-house impact of Uranus in Taurus so that everyone with a horoscope can tune in to the specific, individual effects of this golden transit. Consider this work as my 'chapter one' to the Uranus transit of Taurus.

As many of you know Amari and I are expecting a new son this July who will be born beneath the influence of Uranus in Taurus. To put it simply we're going to be very busy with him in the near future. To all who have sent grace our way for Lex Romeo, thank you for your love and generosity. We will always remember it and we will return the grace with lovely interest in the future. If you have found this article valuable to your life journey contributions are being accepted through the following link without any obligation:

www.paypal.me/starseedastrology

With love and generosity,

Astrologer Salvador Russo

"Sal"

© Copyright 2018, Starseed Astrology. All rights reserved. Plagiarism welcomes Saturn's curse. This article is the intellectual property of Astrologer Salvador Russo. Translations are welcomed, contact me directly for authorization.


Follow us on Twitter @starseedastro
Like us on Facebook @starseedastrology
Follow us on BlogTalk @starseedastrology
If you enjoyed this article you'll love Starseed SMS, my popular astrology mobile service.

Inner light makes all the difference. Ascend with our beautiful metaphysical crystals.

Have questions about your life? Choose from our professional services page.

Starseed Astrology is a metaphysical integrity zone. Read our glowing reviews for insight.

If you see anyone plagiarizing this article let us know for a sweet reward.


Eelmine
Kasvav Kuu 22. mail kl 06:49
Järgmine
PENDLIRINGID

Kommentaarid

 • Magissa  •  31. mai 2018
  Täiskuuteenistus algas kl 14.30, kolm tundi enne täiskuu tippu ja kestis kokku kuus tundi.
  29.mai täiskuu mõju Maale ja inimkonnale on väga intensiivne ja erineb teistest täiskuuaegadest selle tõttu, et Uraan ja teised planeedid oma joondumisega annavad talle mõju, mis aitab lahti lasta vanadest kurnavatest mustritest.
  Täiskuuteenistuses osalejaid mõjutas see planeetide seis vastavalt nende vajadustele ja taotlustele. See kujundas teenistuse dünaamika järgmiselt:
  esimese kahe tunni jooksul toimusid vabastavad protsessid peentasanditel. Järgmised kolm tundi toimus vahelduvalt iidsete piirangute eemaldumine lülisamba kõikide tasandite piirkonnast, ja kurnavate energiakogumite eemaldumine energiakeeristest, ja iidsete piiravate koodide avanemine, mille tulemusena vabanes suur hulk eluenergiat. Need kaks teenistuse etappi käivitasid rakutuumade (DNA ja geneetilise koodi) tervenemise viimase teenistuse tunni jooksul.

  See täikuuteenistus oli tugevalt vabastava toimega, on võimalus teha uusi algusi, selliseid, mis senise elu jooksul võimatuna tundunud.

  Kas oled piisavalt julge värskeid algusi tegema?

Lisa kommentaar

Email again: