Sügise viimane Täiskuu

E 30.11.2020 11:30
Eelmine teenistus
Noorkuuteenistus 22.11 algas pühapäeva varahommikul ja lõppes kl 14.45.
Noorkuuteenistuse tulemusena tervenevad need südamehaavad, mis põhjustatud süütundest. Süütundepõhised haavad olid tekkinud läbi eelmiste elude. Ka see muster sai korrastatud.
Oli vaja eemaldada ka mmk-sid: energeetilist mustust haavadest, mis takistas iseeneslikku tervenemist.
Leevenes ka spetsiifilise ja sügava psüühilise vastuolu pinged. See on väga oluline. See tähendab, et eesmärkide/kavatsuste teostamisel avaldusid osalejatel nähtamatud/ületamatud takistused igapäevaselt.
Palun keskendu sellele (tee nimekiri), milliste plaanide teostamisel on raskusi olnud kas viimasel ajal, või läbi elu: pole jätkunud jõudu, või on tekkinud veendumus, et takistused on nii sügavad, et pead loobuma oma soovidest midagi saavutada. Kasvõi terveneda.

Noorkuuteenistus 22.11 vabastas seletamatutest takistustest. Ole tähelepanelik ja kasuta see teadlikult ära.
Kavanda uued algused.

Järgmine teenistus on novembri viimane, Täiskuuteenistus. Selle toime sõltub osalejate teadlikest kavatsustest.
Rääkige ka teenistusel osalevate lähedasega tema plaanidest, unistustest, soovidest.
~~~
Mees leidis aiast kotkamuna ja pani selle kanapessa. Kotkapoeg sündis koos teiste tibudega ning kasvas kanade seas üles.
Terve elu tegi kotkas sama, mis kanadki, arvates, et ka tema on kana. Ta siblis mulda ning otsis ussikesi ja tõuke. Ta loksus ja kaagutas. Sageli peksis ta tiibadega ja lendas paar meetrit edasi.
Aastad möödusid ja kotkas jäi vanaks.
Ühel päeval nägi ta kõrgel oma pea kohal pilvitus taevas toredat lindu tiirutamas. Tõusvaid õhuvoole kasutades ja harva oma tugevaid kuldseid helkivaid tiibu kasutades liugles too kuninglikult kõrgel sinitaevas.
Kotkas vaatas aukartusega üles. "Kes see on?" küsis ta. "See on kotkas, lindude kuningas", ütles talle naaber. "Ta kuulub taevasse. Meie oleme kanad - meie koht on maa peal."
„Jah, ma olen kana,“ mõtles kotkas ning siblis ja kaagutas edasi.


Siit loo moraal: Vaene tagaaias kasvav kotkas ei saavutanud kunagi oma täispotensiaali, ei saanud iial taeva majesteediks, kuna tal polnud aimugi, kes ta tegelikult oli. Kui me õpime iseend lähedaselt ja kohkumatult tundma, hakkab meie eneseväärikus kasvama. Igaühel meist on suur potensiaal, kuid paljud meist ei kasuta oma loomulikke andeid. Mõnikord johtub see sellest, et keskkond ja kasvatus, kaasa arvatud uskumused iseendi kohta, mis on kujunenud selle põhjal, mida teised inimesed meile räägivad, seavad enesekaitse tõkked meie rajale. Paratamatult mõjutavad meid välised jõud. Ent kui järjekindlalt puhastame peeglit, mida vaatame ja näeme, tajume, kes me tegelikult oleme, siis vaatamata neile mõjutustele, saab meie sisemine vägi kasvada, usk endasse taastub, tunnetame ennast väärtuslikuna. Kunagi pole liiga hilja. Niikaua kuni elame, on meil võimalus tiivad sirutada ja kõrgustesse lennata.

© 2020 Magissa
Eelmine
Noorkuuteenistus 22.11
Järgmine
Kuu kahaneb koos ajastuga

Kommentaarid

 • Magissa  •  30. november 2020
  Täiskuuteenistus algas hommikul neli tundi enne Täiskuu tippu ja kestis kaheksa tundi.
  Täiskuu tipp oli 11'30.

  Sügise viimane Täiskuuteenistus kujunes vastavalt osalejate teadvustatud kavatsustele, eemaldades piiranguid eesmärkide saavutamisel nii lühemas kui pikemas perspektiivis.
  Häbi
  Entiteet
  Psüühilised manipulatsioonid kaaskodanikelt
  Energiarünnakud
  Hingeosade (eluenergia) naasmine

  Tulemusena seniravimata südamehaavad tervenevad. Osalejad võivad tunda kurbust ja raskust seetõttu, et mälestused valusatest olukorradest tõusevad sügavusest esile. See on tervenemise protsessis tavaline ja viitab sellele, et taastumine on tõhus. Tuleb uus hingamine.

  Lisainfo tulemas.

  © 2020 Magissa
 • Magissa  •  6. detsember 2020
  Sügise viimane Täiskuu ja kuuvarjutus kaksikutes oli 30. novembril. Kuuvarjutus  kestis algusega 9.32-13.53, täpne 11.42 - hetkedel, mil oli Täiskuu tipp. Kuuvarjutus esineb ainult täiskuu ajal, ning on seotud tasakaalu leidmisega erinevate eluvaldkondade vahel. Lisaks tasakaalu leidmisele on kuuvarjutus meile abiks, et lahti lasta vanadest takistustest ja välja kasvanud mustritest. Lahti lastes vanast annad võimaluse uuel energial tulla sinu ellu. Üldjuhul on uuendusi keerulisem vastu võtta, sest teadmatus võib tekitada ebakindlust, aga uskuge seda, et muutus annab võimaluse jõuda sellele teele, kus sa just parasjagu antud hetkel võiksid olla. Kaksikute ja amburi teljel toimuv kuuvarjutus oli seotud informatsiooni, ideede, faktide ja vabaduse, teadmatuse, laienemise vahel. Ole avatud uuele informatsioonile ja sellele, mida sa veel ei tea ja suheldes teistega suuna tähelepanu sellele, et suudaksid enda ego (kõik, mis ei ole kooskõlas su algmustri vajadustega) kõrvale jätta.  Millised eluvaldkonnad sinu isiklikus elus vajasid tasakaalustamist ja millistest vanadest energiatest võiks lahti lasta, sõltub sellest, millised on su olemusliku algmustri piirangud ja kui hästi sa neid tajud.*
  Vastavuses  nendele Täiskuu aegsetele planeetide joondumistele toimus Täiskuuteenistus.

  Täiskuuteenistus algas hommikul neli tundi enne Täiskuu tippu ja kestis kaheksa tundi.Täiskuu tipp oli 11'30. Sügise viimane Täiskuuteenistus kujunes vastavalt osalejate teadvustatud kavatsustele, eemaldades piiranguid eesmärkide saavutamisel nii lühemas kui pikemas perspektiivis.Seekord oli teenistuses osalemine osalejatel hästi ette valmistatud ja psüühilisis vastuolusid eemaldamiseks ei tekkinud esile. Küll aga avaldus taas häbi, takistamas heaolu saavutamist. Häbi piirangud ilmnesid keha tasanditel, olles salvestunud kõikidesse meridiaanidesse. See pinge sai leevendust.Korduvalt ilmnesid takistustena entiteedid - madalsageduslikud kogumid - füüsilise keha lähedastes peentasandites. Need võivad liikuda ka osalejate kodude, töökohtade, surnuaedade ja kaubanduskeskuste piikonnas.
  Nagu alati, on võimalik kõik kohad, kus liigute mulle nimetada enne järgmist teenistust ning need saavad puhastuse.
  Täiskuuteenistuse jooksul vabanesid osalejad ka nendest psüühiliste manipulatsioonide kahjudest,  mis tekivad teiste inimeste poolt tehtud kirumiste, manamiste jms tõttu. Teenistuse lõpus oli võimalik eemaldada nõuka aegseid energiarünnakud, mis olid tekkinud selleaegsete riiklike "häälestuste" tõttu. Need süsteemihäälestused on üldiselt visad kaduma, olles aastakümnete jooksul salvestunud ja kinnistunud kõikidele tasanditele - peentasanditest kuni rakutuumadeni, ja nendele pole ka teatud põhjustel tähelepanu pööratud. Kõik teenistuse jooksul teostunud vabastused ja joondumised päädusid hingeosade (eluenergia) naasmisega. 

  Osalejad võisid tunda kurbust ja raskust seetõttu, et mälestused valusatest olukorradest tõusid sügavusest esile. See on tervenemise protsessis tavaline ja viitab sellele, et taastumine on tõhus. Tuleb uus hingamine. Tulemusena seniravimata südamehaavad tervenevad. Seniravimata sügavad südamehaavad  kätkevad endas paljusid kurnavaid aspekte. Nende haavade lõplik tervendamine on mitmetahuline järjepidev töö. Haavatud Tervendaja planeet Chiron toetab meid selles kuni järgmise aasta veebruari keskpaigani.
  Sügise viimase, kuuvarjutusega Täiskuuteenistuse toime kestis esmaspäeva (7.12) esimeste tundideni. Võib öelda, et see oli ülitõhus teenistus :)
  Selle teenistusega lõppes ka 2000 aasta pikkuse kosmilise etapi mõju meile. Talvisel pööripäeval algab täiesti uus aeg, kauaoodatud Veevalaja ajastu**. Järgmine teenistus, Vanakuuteenistus teostub juba nende joondumiste järgi, mis omased uuele ajastule.

  Kuu liigub viimasesse veerandisse  öösel vastu teisipäeva, 08.12.2020 kl 02:36.Sel ööl toimuv Vanakuuteenistus aitab osalejatel liikuda sujuvalt uude aega. Teenistuse toime sõltub, nagu alati osalejate valmisolekust, kavatsustest ja vajadustest. Valimsoleku tagab tutvumine uue ajastu olemusega. Uue ajastu olemusega tutvumisel kujunevad kavatsused, need plaanid ja mõtted, kuidas ennast uues õhustikus hästi tunda, kuidas see enda kõrgemaks hüveks kasutada. Vajadused dikteerib meie olemuslik algmuster.  Olemusliku algmustri tunnetamine ja järgimine tagab tervise, heaolu ja edu. Kõik teenistused Kuutemplis järgivad osalejate algmustrite vajadusi. 

  Esmaspäeval, 21.12.2020 kl 12.02 algab talv ja ühtlasi uus ajastu, Veevalaja ajastu. Öösel vastu teisipäeva liigub Kuu II veerandisse kl.01.41. Toimub Pööripäevateenistus.

  © 2020 Magissa

  * astroloogiline info Astroloog Mariselt.** põhjalik uue ajastu tutvustus siin: https://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteerika/astroloog-katrin-haiba-universumi-uued-tuuled-milliseid-voimalusi-toob-21-detsembril-algav-veevalaja-loomistsukkel-ja-2021-aasta?id=91756185

Lisa kommentaar

Email again: