Kuuloometeenistus 28.septembri õhtul

Kuuloome aeg vabastab osalejate väe iidsetest koodidest ja neid koode valvavatest tänapäeva musta maagia kogumitest.
Kuuteenistused (kaugseansid) taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust.
Terve olemuse energia tagab meelelise, füüsilise ja materiaalse heaolu.
Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni.
Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid määravad teenistuste toime.
Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel),
seda tõhusamad on kõrgema väe poolt kantud teenistused Magissa Kuutemplis (anno 2014).
Teenistuste tulemusena toimub:vaimne avardumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad),
hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad) ning
terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).Keha organite tervenemist toetavad süvaravi seansid'reedeti kl 22-23, mille käigus toimub ravi eranditult rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõukaaegsed manipulatsioonid jms) kahe tunni jooksul enne süvaraviseansi algust.

Eelmine teenistus
Pöörpäeva Vanakuuteenistus, mis muudab osalejate sügisese pööripäeva häälestused eriti sügavateks.
Pööripäevade aegu toimub ümberhäälestumine järgmiseks aastaajaks. Igal aastaajal on omad eripärad. Sügisel toimub järgmise aasta kujundamine, ja mida teadlikumalt seda teha, seda edukam on järgmine aasta.
Pööripäeva Vanakuuteenistus algas suve viimase päeva 22.septembri varahommikul ning kestis sügise esimese päeva hilisõhtuni kl 23.
Sügis algas 23.septembril kl 10.50.
Selle Vanakuuteenistuse järeltoime kestis osalejatele (ja mitte ainult) kuni 24.septembri hilislõunani kl 15.
Teenistuse järeltoime oli suunatud nende ebavajalike piirangute eemaldamiseks, mis olid jäänud kurnama nendest tervendamistehnikatest, "vaimsetest praktikatest ja teejuhtidest", kelle tegevus pole suunatud kehastuste olemusliku energia taastamisele. Pole ju enam saladuseks, et valdav enamus viimaste aastakümnete tervendustest ja vaimsetest praktikatest on suunatud rahva energiaväljas varjavate nõuka-aegsete energeetiliste manipulatsioonde peale. Need viimaste aastakümnete "vaimsed tervendused" vaid leevendasid nõuka manipulatsioonide laastavat mõju, ja mis veelgi kurjem, paljud tollased manipulaatorid asusid neid oskusi, mis oli "organite" poolt õpitud/õpetatud, kasutama kahjulikus võtmes. Kuid vaimse arengu loosungite lehvides.
Vanakuuteenistuse järeltoime vabastas paljudest piirangutest, mille tõttu on rahval võimalik selgema tunnetuse/pilguga valida seda, millistele "vaimsetele" asjadele tähelepanu pööramine on olemuslikult kurnav.

Vanakuuteenistuse põhitervendus toimis alateadvuse (hirm) jätkuvale korrastamisele. Sellega kaasnes hirmu tõttu kaotatud hingeosade naasmine, vaimsete kandvate peentasandite jätkuv korrastamine. Selle sooritamiseks on vaja eemaldada needused, loitsud jm musta maagia manipulatsioonid, sh nõuka "organite" zombistav toime, mis seni sügavale hirmu alla peidetud on olnud ja aastate jooksul sügavalt kurnavat toimet avaldanud on. Toimus ka eelmiste elude baasmustrite korrastamine osalejate olemuslike vajaduste järgi ning jätkuvalt ka vaimse sünnikanali kahjustuste likvideerimine. Need kaks viimast teemat on elukestva(te) ebaedu algpõhjusteks, mis avalduvad praeguses hetkes.
Need, teenistuse pikkade tundide jooksul vabanenud kurnatuse ja halva enesetunnetuse algpõhjused muutusid vabaks energiaks, mille saab juba praegu teadlikult suunata suunata oma tervenemise ja heaolu loomise kindlale rajale.  

Pööripäeva Vanakuuteenistuse toimel korrastus nende kohtade energeetika, mis olid enne teenistuse algust nimetatud ning käivitus tervenemine  neil, kes osalesid teenistusel lähedase poolt tellitud kingitusena.
 
Järgmine teenistus
Kuuloometeenistus toimub 28.septembri hilisõhtul.
Kuuloome aeg vabastab osalejate väe iidsetest koodidest ja neid koode valvavatest tänapäeva musta maagia kogumitest.
Nagu ikka toimib Kuuloometeenistuse korrastav toime (sala)kingitusena lähedastele, lemmikloomadele ning osalejate poolt nimetatud elu-, töö-, jm kohtadele, sh nii riiklikele kui pühakohtadele.

Neile, kes tunnetavad vajadust erakohtumiseks, on võimalik see korraldada igapäevaselt Tallinnas, 17.oktoobril Lõuna-Eestis, 18. oktoobril Tartus, 19.oktoobril Rakveres ning 20.oktoobril Narvas (Ida-Virumaal) ja 21.oktoobril Lääne-Virumaal.  

Pendliring toimub Tartus 18.oktoobril kl 14.00 - 17.00.

Kuuteenistuste tervendavat toimet viimistlevad keha organite süvaraviseansid reedeti kl 22-23, milledes osalemise soov on vaja teatada ja kinnitada.

~~~
Magissaga on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
1. variant: osalemine ühes teenistuses sobival ajal (panus 12)  
2. variant:
osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42  
   3. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)                                        
 4
. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav raviseanss' 30
6. variant: individuaalne kaugseanss 75
7. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega 3-6 kuud.
Ettevalmistus
sisaldab kaks kaugseanssi nädalas: süvaravi ja kuuteenistuse.
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.
'

Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvadigal reedel kl 22.00-23.00.


Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub reede õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine toimub enne raviseanssi alates kl 20. Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi. 2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.

Süvaraviseansi ajal kl 22-23 on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada

panus 30 Südamerahu kontole

 või muul moel (PayPal).


Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine

Eelmine
Pööripäeva Vanakuuteenistus 22.09 varahommikul
Järgmine
05. oktoobril kl 19:47 - Kuu kasv toob hingedeaja

Kommentaarid

  • Magissa  •  30. september 2019
    Kuuloomeenistus algas Kuu loomise hetkel L 28.09.2019 21:26 ja kestis 36 tundi.
    Lisainfo tulemas.

Lisa kommentaar

Email again: