Noorkuu juulis

26.juuli esimestel tundidel, siis, kui Kuu kasvab teise veerandisse, toimub Kuuteenistus-kaugseanss , mis on tasakaalustava, joondava ja rahustava toimega.
Eelmine teenistus
Kuu oli loomise ajal 17.juunil kell 21.32 Vähi märgis. See on aeg, kus tunded ja emotsioonid on tähtsamad kui kuivad faktid. Esiplaanil on kodu, pere ja lastega seotud teemad. Ollakse romantiliselt meelestatud, julgetakse rääkida tunnetest ja unistatakse. Tuleks jälgida, et emotsioonid ei keeks üle ning ei samuti ei tasu lasta end nukrusel ja melanhoolial kaasa haarata.
Tervise seisukohast tasub praegu tähelepanu pöörata oma toitumisele, sest Vähi märgile alluvad magu ja kõht ning seoses nendega võivad ka kergesti probleemid tekkida. Et vältida seedehäireid ja kõhuvalu, siis nii söömise kui joomise puhul silmas pidada mõõdukust. Praegu on hea aeg selleks, et jätta mahad halvad harjumused ja alustada puhtalt lehelt. Jätta lõplikult maha sõltuvused (sh olemitest-egregoridest), loobuda halbadest toitumisharjumustest ja hoolitseda sihikindlalt ning teadlikult oma olemusenergia taastamise eest.

17.juuli hilisõhtune Kuuloometeenistus kestis kuus tundi ja lõppes kell 2.30. Teenistus toetas kohanemist Kuu loomise ja värskete kosmiliste energialainetega, eemaldades pingeid kõige sügavamatelt eksistentsiaalsetelt tasanditelt. Teenistuse ajal toimus lainetena satanistlike kahjude, seestunud energia, energia ülevõtmiste, nõuka egregori kahjude, eelmiste elude pingete ja vaimse sünnikanali läbimise pingetest vabastamine. Kuuloometeenistuse toime jõudis rakutasandini, käivitades tervenemise kroonilisest seisunditest. See võis osalejatele tunduda ebameeldivana, avaldudes erinevate füüsiliste aistingutena hommikul ärgates ja see on seekord kestvam ning tugevam, sest ka päikese aktiivsus on neil päevil väga kõrge.

Kuuloometeenistus taastas olemusenergias neid tasandeid, mis takistavad elujõu taastamist ning uue elu loomist fraktaalses rütmis
 vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.
Teenistuse toime toetab osalejaid taastumises ning isetervenemises.

Eeloleval aastal muutub inimkond kiiresti nii energeetiliselt kui füüsiliselt, see mõjutab jõuliselt keskkonda meie ümber. Kuuteenistused-kaugseansid toetavad kohanemist uute kosmiliste energialainetega, eemaldades pingeid kõige sügavamatelt eksistentsiaalsetelt tasanditelt.
Uus energiamuster kujunes pööripäeva eelsel päeval 20.juunil. See on senisest intensiivsema fraktaalse toimega, häälestades planeedi kehastusi vastavalt nende olemusenergia, vaimse sünnikanali ja eelmiste elude baasmustritele. Häälestamine toimub lainetena, järgmine millest sünnib eelmisest.


Järgmine Kuuteenistus toimub 26.juuli esimestel tundidel, siis, kui Kuu kasvab teise veerandisse (kell 1.07). Teenistus on tasakaalustava, joondava ja rahustava toimega.
Jätkub
 energeetiline ettevalmistus sügisese pööripäeva rännakuks Küprosel.

Kuuteenistuste mõju on kestev, luues uusi võimalusi eelolevatel aastatel.

Kuuteenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda. Milliste tasandite ja millest vabastamine?

*Tasandid:

vaimsed peentasandid,

füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),

ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,
alateadvus jne

**Piirangud ja blokeeringud:
seiskunud/seestunud energia,
energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid,
eelmiste elude baasmustrite piirangud,
energia ülevõtmise kahjud,
spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud,
psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud,
tervendamata südamehaavad,
hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud,
vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud,
jt nimetamata piirangud ja blokeeringud

jne

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Käivitub isetervenemine. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.
Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.


Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistustes toimuvad iganädalaselt juba üle üheksa aasta - alates 2014 märtsist.

Ole hoitud!

magissameedia@gmail.com
©2023 Magissa


Eelmine
17.juuli 21:32 Kuu loomine
Järgmine
01.augusti 21:32 Täiskuu

Lisa kommentaar

Email again: