Kuuloometeenistus©08.02

E 08.02.2016 16:39 - kuu loomise habras hetk, kus ööpäeva jooksul saab mõtiskleda selle üle, mida tegelikult vajad.
Õiged küsimused toovad edu. 
Selleks, et pendel näitaks uue info ja energia kanaldamist erinevatel Sulle olulistel teemadel, on vaja olla kontaktis oma korrastatud peenemate
tasanditega. Just see info on tihti maha jäänud teiistesse eludesse ja dimensioonidesse. See on vaja taotluslikult/teenistuste käigus endale kättesaadavaks teha.

Peenemate tasandite korrastamisega kaasneb kõrgemate taliutuste nagu kesknärvisüsteem, endokriinsüsteem, hormoonaalne talitlus, hüpotalamus, immuunsüsteem jne korrastamine. Kui seal kuskil on tõsised häired, avalduvad need korrastuste käigus mitmel erineval, võimalik ka ebameeldival viisil. On vaja kannatlikkust endaga ja visa tööd energia vaba liikumiseni.

Kuuloometeenistus©08.02 käigus toimub pendlitunnetuse viimistlemine uute osakuste avaldumiseks ja selleläbi oma olemuslike elueesmärkide ümberhindamiseks. 


Teenistusel© osalemise käivitab panus 12 Südamekontole või
42 (4 teenistust) või
120 (12 teenistust) .

Panusega 120 (12 teenistust) kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min.
Teenistused toimuvad ka lähedastele salakingitusena.
Teenistused puhastavad ka kohti.
Kohtade ja lähedaste info saada magissa.g@hot.ee.
Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist.

Eelmine
Ööl vastu esmaspäeva 01.02.2016 kl 05:28
Järgmine
Noorkuu - aeg viimistleda tunnetust

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  10. veebruar 2016
  Kuuloometeenistus©08.02 algas mõned tunnid enne kuu loomise hetke ja kestis järgmise hommiku kl 8-ni.

  Toimus peentasandite korrastamine, millega kaasnes kõrgemate talituste nagu kesknärvisüsteem, endokriinsüsteem, hormoonaalne talitlus, hüpotalamus, immuunsüsteem jne korrastamine. Kui seal kuskil on tõsised häired, avaldusid need teenistuse käigus mitmel erineval, võimalik ka ebameeldival viisil.

  Selleläbi toimus pendlitunnetuse viimistlemine uute oskuste avaldumiseks ja selleläbi oma olemuslike elueesmärkide ümberhindamiseks.

  See õnnestus peaagu kõigil osalejatel. Uue ajastu pendlitöö nõuab praektiseerimist. Allpool toon mõned juhised. Need, kellel pendel veel ei liigu või muul moel kontakti ei saa ja ei mõista, on soovitav jätkata peentasandite korrastamisega ja selle läbi kehatalituste tervendamisega. Kontakt pendliga annab võimaluse teha terveid valikuid neile, kellel need valikud ei tule otse tajude ja teadmistena.

  KONTAKT PENDLIGA:

  Kõigepealt tehke selgeks, mis on pendli "ei" - jälgige pendli liikumist; ja siis "ja". Jätke meelde, kuidas pendel liigub "ei" ja "ja" puhul.

  Keskenduge teemale, mida tahate lahendada. Kui pendel ringikujuliselt keerleb, siis on tulemas info ja energiat. See info j energia pole seni kättesaadav olnud, nüüd tuleb ta teile taotlusele vastuseks selleks, et lahendada oma igapäevaelu, seisundite, tervise, suhte, töö jm probleeme.

  Kui pendli liikuine on vaibunud, sulgege silmad ja keskenduge hetkeks sellele, mis toimub teie kehas, mis teadvuses.

  Kui tunnete, et on õige aeg edasi minna, siis esitage küsimused:
  Kas mul on vaja midagi teada? ja
  Kas mul on vaja midagi teha?

  Juhul, kui vastused on pendlil "ja", siis täpsustage küsimustega, mida teada, mida teha...

  Õiged küsimused toovad edu.

  On vaja mitte ainult kannatlikkust ja visa tööd, vaid ka leidlikkust ja loovust ning julgust piire ületada, et energia vaba liikumiseni jõudmisne tooks tervise, edu ja külluse.

  Noorkuuteenistusel@15.02 jätkame tunnetuse viimistlemist läbi tervisetasandite korrastamise uue info ja energiaga.

Lisa kommentaar

Email again: