Aasta viimane Kuu loomine R 07.12.2018 09:20

Toimub Kuuloometeenistus©7.12, mis vabastab osalejad nendest nõukaaegsestest programmidest,
mis on viimase pole aasta jooksul esile kerkinud ja kurnavaks muutunud.
Kuu(templi)teenistused on suunatud iga osaleja ainulaadse energiakeha vabastamiseks ja taastamiseks.
Terve, aktiivne ja ühtne energiakeha tagab sinu tervise, suhted ja heaolu nii vaimsel, mentaalsel kui füüsilisel tasandil.
Kuuteenistuste dünaamika järgib nii planeetide joondumisi kui ka osalejate poolt seatud eesmärke, kavatsusi ja valmisolekut.
Kuu 17.aprillil alanud katalüütiline Jäära ajastu on lõppenud. Mai keskel alanud eepiline Uraani transiit Sõnnis avas pöördumatute muutuste ajastu aastateks, selle algus on olnud jõuline ja tuntav igas eluaspektis. Need kosmilised joondumised on andnud enneolematud võimalused lahendada arusaamatud konfliktid ja ületamatutena näivad takistused, mis avalduvad seni lahendamata ja ka unustatud teemade esilekerkimises, või ebamugavates meele- ja kehaseisundites.

Eelmine, Vanakuuteenistus©30.11 algas kl 2.35 öösel ja kestis 4 tundi. Vanakuuteenistuse ajal käivitus seniravimata südame- ja hingehaavade tervendamine. Selle tulemusena leevenes masendus ja kurbus; kaovad südame- ja hingamisvaevused.
Teenistus virgutas südame, kopsude, harknäärme, kilpnäärme ja aju tegevust.

Kuuloometeenistus©7.12 vabastab osalejad nendest nõukaaegsestest programmidest, mis on viimase pole aasta jooksul esile kerkinud ja kurnavaks muutunud.
Lisainfo allpool.

Eelmine
Vanakuu R 30.11 kl 02:19
Järgmine
Aasta viimane Noorkuuteenistus L 15.12 kl 13:49 Lõuna-Austraaliast

Kommentaarid

 • Magissa  •  7. november 2018
  Magissaga koos on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:

  1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)

  2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)

  3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)

  4. variant: erakohtumine panusega 150 - poole soodsam oktoobris-novembris 2018

  5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud, kaks kaugseanssi nädalas.

  6. variant: süvatervendav raviseanss 30*

  7. variant: individuaalne kaugseanss

  8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

  * Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss.

  Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad 29. novembril ja 6., 14., 21. ja 28. detsembril kl 22.00-23.00

  Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

  Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi- ja üldenergia korrastamine, vabastamine ka musta maagia ja nõuka aegsete programmide kurnatusest, eluenergia tõstmine) toimub enne raviseanssi alates kl 20.
  Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.
  2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.

  Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

  Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.

  Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine.
 • Magissa  •  10. detsember 2018
  Tere

  See süvaravi ​6.12 ​ja Kuuloometeenistus ​7.12 ​toimusid Adelaidist, Austraaliast. Nende ettevalmistus oli põhjalik ja ​t​o​ime minu tunnetuse järgi veidi teistsugused​. Võimalik​,​ et ​see ​and​i​s tunda ka erilisel viisil​ osalejatele​.​
  Süvaravi puhul oli ettevalmistuse ajal ​kl 20-22 tugev joondamine, st peentasandite kohandamine ja sellega kaasnev üldenergia mahu avardumine, ja sellega kaasnes ka teadvuse avardumine.
  Sama toimus teenistuse ajal. Peentasandite joondamise tulemusena oli võimalik tajuda oma keha "haigeid" piirkondi intensiivsemalt. Võisid tekkida kohatised tasakaalu- ja mäluhäired, mis kõik viitasid jõudsale tervenemisele igal tasandil.
  Süvaravi toimis pajudel osalejatel ajupiirkondadele.
  Kuulometeenistuse käigus vabanesid nõukaaegsed programmid ja käivitus nende tüsistuste tervenemine just tänu sellele, et teenistuse toime oli tugevalt joondav, avardav. Peale teenistust mõne päeva jooksul võisid tunda anda nende energeetiliste programmide tõttu pingeid kannatanud kehapiirkonnad, süsteemid (endokriin-, hormonaal-, närisüsteem) või organid (põhiliselt seedeorganid, kuna neid energeetlise piiranguid oli "raske seedida").
  Süvaravi ja teenistuse tulemusena käivitunud tervenemise protsesse palun jälgida, kaasa aidata asjakohaste tehnikatega (vaimne, füüsiline, hingeline) selleks, et leevendada tervenemise kriisi. Iga kriis viib uue tervise tasemele.

  Mis sinu kehas vajab süvendatud energiaravi? ​

  Kuuloometeenistus algas reede hommikul kl 8.30 ja kestis kolm tundi.
  Aasta viimane Kuuloom​ise hetk oli kl 9.20.
  Kuuloometeenistus©7.12 vabastas osalejad nendest nõukaaegsestest programmidest, mis olid viimase poole aasta jooksul esile kerkinud ja kurnavaks muutunud. Need programmid vabanesid selles mahus, kuidas osalejad olid valmis vabanema; vastavalt sellele, millised kavatsused olid möödunud poole aasta jooksul seatud ja mida oodatakse eeloleval​t​ aastal​t.

  Praegustel aegadel sõltub edu teadlikkusest.
  ​.
  On viimane aeg teha ettevalmisused eeloleva aasta eduks. Selleks on hea teada, et aasta algab 6.jaanuari osali​s​e päikesevarjutus​ega​ koos planeetide võimsa joondumisega​, mis​ võim​endab pöördelis​i muutus​i kajääri, edu ja heaolu saavutamise​ks. Enne seda on läbida talvise pööripäeva jõuliselt sagedust tõstvad portaalid. Kas nende läbimine ja pöördelise aasta alguse vastu võtmine on tunduvalt olulisem kui tavapäras​t​es jõuluaskeldustes pöörlemine, on igaühe​ oma​ tunnetusepõhine valik. ​Siiski on soovitav keskenduda enese tunnetamisele läbi meditatiivse seisundi, ka seada kavatsuseks sügavate takistuste selge tajumine​ nende​ eemaldamise eesmärgil, otsida kontakti ja koostööd sama tunnetusega kaaslastega, et koos läbida need märgilised portaalid.​ 9. jaanuaril aktiveerub taas haavatud tervendajate planeet Chiron, mis testib taaskord seni peidus olnud hinge- ja südamehaavade seisundit. ​

  J​ärgmine, kasvava kuu energias Noorkuuteenistus​©15.12​ toimub taas Lõuna-Austraalia ja Lõunaookeani kuumas jõustavas hoovuses​.
  Järgmine süvaravi on reedel, 14.detsembril.

  Jõudsate kohanemisteni!
  Magissa

  ​PS. ​Mu​ telefonis töötab praegu kohalik sim. ​Sellelt saadan edaspidi sõnumeid, ja kui on vaja mulle helistada, siis kasuta​da​ numbrit 0061448626052.

Lisa kommentaar

Email again: