Noorkuuteenistus© eelmiste elude tasandilt

Sellel Kuutempli (distants)teenistustel vabaneb teadvuse kristallvõre jätkuvalt eelmiste elude karmast, käivitades hingeosade naasmise. 
Vabanenud (karma)energia tervendab hinge, südamehaavu, haigusi, seisundeid, suhteid ja olukordi olemuslikult õiglasel moel. Aidake sellele teadlikult kaasa. Hingeosistega kaasneva eluenergia ja mälestuste lõimimine igapäevaellu nõuab mõistmist ja hoolivat tähelepanu. 

Noorkuu: E 25.05.2015 20:19
Kuni septembri noorkuuni kulgeb Kuu Vähi tähtkujus, mis aitab hoolivuse, armastuse ja empaatia meie igapäevaellu tuua.

Teenistusel osalejatel on oluline püsida meditatiivses seisundis. See tähendab valida igas hetkes mõtted, sõnad ja tegevused, mis pakuvad rõõmu ja rahulikku meelt.  Valmisolek loobuda vanast ning kaasa minna õigluse avaldumisele, seda nii suhetes kui situatsioonides, määrab teenistuste mahu ja isikliku edu.    
 
Kuuloometeenistusest osalemise saab kinnitada panusega 12€ Südamekontole*. Kohtade puhastamine on tasuta. Teenistus toimib lähedastele salakingitusena. 
Osalejate ja kohtade andmed e-postile magissa.g@hot.ee või   
Email again:
Soovid kogeda teenistust anonüümselt? Kinnita osalussoov sularahas, kasutades Smartposti võimalusi**.

Teenistus algab osaleja jaoks panuse teostamisega sõltumata pangast ja laekumisest. 

*Südamerahu konto     
Selgitus: Südamerahu 25.5

Ühe maksega võib edastada mitme osaleja panuse.

** Anonüümse (sularahaga) osaluse puhul edasta panus Kadaka Selveri Smartposti või Omniva kappi. Saaja: Magissa Ternel, tel 5255658.

Alates maikuust 2015 on teenistuse osaluspanus 12€; Kuutsükli (4 teenistust) panus 42€ ja kolme Kuutsükli osalus 120€. 

Viimasega kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min.

Kohtume Kuutempli kristallsäras!

Magissa

PS.  Nagu Kuul on neli faasi, nii ka Noorkuuteenistus on üks neljast teenistusest teenistuste tsüklis.   

 Tervikliku tsükli moodustavad neli teenistust:  

 1. noorkuuteenistus: põhiteema eelmised elud 12€,  
2. täiskuuteenistus: põhiteema geneetiline kood 12€,  

3. vanakuuteenistus: põhiteema ürgsed piirangud, energeetilised pusad ehk poltergeistid, surnud hinged jms. 2€,    

4. kuuloometeenistus: põhiteema energiavampiirid 12€.

Terves tsüklis osalemise  (neljas nimetatud teenistuses) tagab panus 42€.      

Kui soovite muuta põhjalikult oma tervise- ja elukeskkonda, on soovitav panustada 120€ kolme kuu ehk 3 tsükli teenistustesse. Sellisel viisil 12 teenistusel osalemisega kaasneb tasuta individuaalkonsultatsioon, mille käigus saab lõplikult  viimistletud teile ainuomased võimalused kurnavate seisundite tervendavateks muutusteks. 

M.  

Eelmine
Kuuloometeenistus 18.05©: Karma vabastamine teadvuse kristallvõrest
Järgmine
Õnne valem: Täiskuuteenistus© 02.06 kl 19.19

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  31. mai 2015
  Noorkuuteenistus (eelmiste elude tasanditelt) algas juba eelneval neljapäeval ettevalmistustega. Iga osaleja tundis seda omamoodi.

  Põhiteenistus algas oli 12 tundi peale kuufaasi vahetumist ja kestis neli tundi.

  Teenistus oli märtsis alanud uue energiatasemega harjumise jätkuks. Teenistuse aluses tuli (vabanemiste korraldamiseks) uut infot biohologrammidesse - esoteerilises keeles öelduna osalejate vaimu virgutati, et selle järgi saaks toimuda taastumine ja kohanemine oma tegelike olemuslike vajadustega kuni igapäevahetkedeni välja.

  Noorkuuteenistuse 25.05 uus info juhtis seekord alateadvusesse, kus HIRM ja SÜÜ vabanes, mis käivitab tervenemisi nii keha kui suhete tasandil.

  Vaimse lülisamba tasandilt eemaldus teiste elude vanu jääkenergiaid ja vabanes takistavaid köidikuid. Need tekitasid raskemeelsust ja närvilist olekut. Nende eemaldamisel tekkinud vaba energia toimib PEENTASANDITE AKTIVEERUNUD KEERISTENA, JA SEE VABA ENERGIA JÄÄB TEIE KÄSUTUSSE ENDA OLEMUSE VAJADUSTE TUNNETAMISEKS JA KEHTESTAMISEKS.

  Olge valmis muutma oma väärtushinnanguid.

  Eeloleva TäiskUuteenistuse02.06 kontekstis tähendab see ka, et vaadake üle oma suhted sugulastega ja hõimlastega ( ka need, kellega aastaid ja aastakümneid pole suhelnud). Tõesti, tõesti, nii mõnigi suhe on "aja ära elanud" ja toimib kui raske meesenergia veskikivi uues hapras naisenergia sageduse voogudes. Lihtne on nendest vabaneda, kui tänada kogemuste eest nii ennast kui neid ning teha otsus minna edasi.

  Tõeline siiras tänu tekib edaspidi igapäevahetkedes, kui märkate igas hetkes eostumas imesid.

  Teiseks. Meenutagem, et meie mõte on üha mõjuvam, mida enam me keskendume oma olemuslikele vajadustele. Meie algne olemus ei ole DNA ja geenid, vaid algne vaim(struktuur), mille info on biohologrammis. Biohologramm täieneb iga teenistuse käigus Maa sfääridest tuleva infoga. Meile meenub järjest selgemini, kes me tegelikult oleme. Meie DNA-d, sh geene on elude jooksul muudetud, nendega on eksperimente tehtud. On aeg, ja ka võimalus, oma tegelik olemus taas ka DNAs väljendada. Eelolevaks Täiskuuteenistuseks valmistudes keskenduge sellele, millist geeni te tehate endal korrigeerida - tantsu-, kaalu-, kunsti-, keele-, juhi-, spordi-, mingi seisundi vms geeni.

  Sina ise, ja ainult Sina ise tead kõige paremini oma vajaduste nüansse. See info on vaid teile kättesaadav, KUI TE SEDA SOOVITE JA VALITE. Alguses tundub see keeruline, isegi võimatu. Sest läbi elude on meile "teed näidanud" need, kes on teostanud ka DNA eksperimente*. Kuid kui teete valiku ise oma elu määrata, siis saate selle imelise tunnetuse peagi oma ellu. Kõik vajalik on enda olemusenergias - siruta käsi ja nopi.

  Kokkuvõtlikult: Nookuuteenistuse ajal vabanes teadvuse kristallvõre jätkuvalt eelmiste elude karmast, käivitades hingeosade naasmise.
  Vabanenud (karma)energia tervendab hinge, haigusi, seisundeid, suhteid ja olukordi olemuslikult õiglasel moel.

  Aidake sellele teadlikult kaasa. Hingeosistega kaasa tulevate elude energia, -teadmiste ja -mälestuste lõimimine igapäevaellu nõuab mõistmist ja hoolivat tähelepanu.

  ~
  Tingimusteta rõõmu hetkedesse!

  Magissa Gabrielle

  Vahendan inimkehastuste taastamist nende algse mustriga.

  ​* On tekkinud mitmeid takistusi uue hapra naisenergia sagedusega kohanemisel. Tegemist on vanade õpetuste järgimisega ja iganenud taotluste kordamisega.
  Seetõttu on vaja teha inventuur oma raamaturiiulites, et eemaldada ankruna mõjuvad õpetused kui mürk oma kodadest.
  See kehtib nendele teenistusest osalejatele, kes on otsustanud turvaline, kui kurnav vana lõplikult maha jätta, et "kõrgelt lennata ja avamerel julgelt seilata". Tiivad kannavad küll, ja ankru saab üles hiivata.
  Kui soovite nimekirja nendest autoritest, kelle õpetused ankurdavad, ja abi taotluste ning palvete korrigeerimisel, siis olen teenistuste käigus viiteid andmas.
  Küsige.

  Magissa

Lisa kommentaar

Email again: