Märgiline Täiskuuteenistus

Teostub N 12.01.2017 13:34. Tagasiside teenistuse toimest ja võimalustest loe lisaks kommentaarides. 
Alanud kalendriaasta esimene, Noorkuuteenistus kestis taas kolm tundi, 5. jaanuari õhtul.
Selle aja jooksul eostusid lahendused osalejate nendele kurnavatele teemadele, mille Musta Kuu periood (algas 1.10.16, kestab kevadise pööripäevani) üles on toonud. Need teemad on olnud varjatult alateadvuses või juba ka krooniliste meele- ja terviseseisunditena takistanud igapäevast heaolu. Need seisundid on mõjutanud tööelu, suhteid, pereelu. Igal osalejal omamoodi.
Neljapäeva öösel vastu reedet võis esineda unetust või rahutuid unenägusid.
Eelolevate päevade jooksul on osalejatel soovitav olla ettevaatlik, sest teenistuse vabastavad muutused alateadvuse massiivides võivad tekitada tasakaaluhäireid ja raskusi tavaasjade mõistmisel. Vanad kurnavad mustrid on lagunemas. Tulevad esile varjatud kroonilised haigused, et nende tervenemine võiks käivituda. Suhetes võivad tekkida kriisid, et neis selgust luua.
Olgem endaga kannatlikud ebamugavustest vabanemisel, et head asjad oma ellu lubada.
Pendeldagem iga päev oma esilekerkivaid teemasid vabaks.

Osalejad, kes on käivitanud endale  12-teenistuse tsükli, saavad juhendust erakohtumise käigus peale tsükli lõppu.
Palun keskenduge juba praegu individuaalseansi ajale.
Neile, kes on osalemas aprilli Nõidade Saare (La Gomera) või mai Armastuse Saare (Küpros) valge maagia rännakutel, on võimaldatud lisaks ühisteenistuste- ja rännakute ajal toimuvate asjade lahendamisele erakonsultatsioonid saar(t)e jõustavas energias.

Järgmisel vabastaval ja tervendaval Täiskuuteenistusel©12.1 osalemise käivitab panus  
Südamerahu kontole** vastavalt
12€/osaleja  või
42 (mis sisaldab 4 teenistust a' 10.50) või
120 (mis käivitab 12 teenistust a' 10€)  

Panusega 120 (peale 12 teenistuse kogemist) kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min.

Nii teenistuste käigus kui individuaalseansi ajal toimub sünnikaardi korrigeerimine - sünnimomendi tähetedeseisu kurnavate mõjude leevendamine.
See leevendab ja vabastab eluläbivast ebaõnnest, kurbusest, masendusest, kroonilistest haigustest, needustest jms.


Teenistused toimivad ka lähedastele salakingitusena, kui see neile tellida.

Teenistused "puhastavad" ka elu-, töö-, puhke-, riigi-, jms kohti. Need on vaja nimetada peale panuse teostamist.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin (kliki).

Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast).

Ühe maksega võib teostada mitu panust.

Osalejate täisnimede esitamine pole oluline. Piisab teadlikkusest ja osalemisele suunatud mõttest, millele vastuseks tervendav ruum  tekib kohe peale panuse teostamist.

Tervendavad sündmused teenistuse ajal käivituvad seal, kus osaleja ise sel ajal on, ja siis, kui on sobiv aeg. Oluline on olla teadlik sellest, et tekib tervendav ruum, käivitub tervenemine ja tekivad uued võimalused igapäevaelus.


Kui sa oled lapsepõlvest alates ihanud muuta maailma ja jaksad veel uskuda .... kui usud, et sul on eriline anne aidata teisi .... kui sul on tavapäratu tundlikkus ja taju .... kui sa algusest peale oled tundnud seda ma ei kuulu siia maailma tunnet ... kui sul on olnud ülemõistuse keerulisi väljakutseid elus .... kui sa vaatamata sellele mõtled, et elu on rõõmu väärt .... kui sa alati, otsides oma kannatustele põhjust, usud, et leidub viis neile lõpp teha .... kui tõe tunnetamine on sinu suurim kirg .... kui sa tunned, et oled sündinud suuremate eesmärkide nimel ja soovid seda väljendada oled sa tõenäoliselt Inimingel, ingellik kehastus, vaimkehastus, ja sa oled üritanud seda terve elu meelde tuletada.  
Iniminglid on need vaimkehastused, kes on valinud kehastuda Planeedile just nüüd ja selleks, et taas äratada iseendas inimkonna Teadlikkus ühtsest armastusest. Iniminglid, olles just need valgusallikad kes nad on, helendavad pimeduses, aitamaks neil, kes veel rajal, püsida kursil.
Kui sa tunned, et oled Inimingel, on sul aeg avada Süda ja sirutada tiivad.


** Sinu Südamerahu konto


"Abielluge Kuuga ja laske tema rütmidel oma päevasid juhtida.
See nõuab teadlikkust kuu tsüklitest läbi sodiaagi ja läbi oma horoskoobi.
Abielludes Kuuga õpitakse elama harmoonias kosmilise korraga.
Sellel on sügav mõju rikkusele ja rahule meie päevades.
See on kõrgem alkeemia, kuid neile, kes on valmis, ütlen ma, vaadake üles ja abielluge Kuuga..."
Astroloog Salvator Russo2016. aasta 1. oktoobri Musta Kuu mõju kestab 2017 märtsini.
~
Musta Kuud on varem tõlgendatud peamiselt negatiivses võtmes – must, see on halb.
See vaatepunkt on pisut piiratud.
Musta Kuu asukoht näitab pigem ülimalt sensitiivset punkti kaardis.
Samuti punkti, kus inimene ühiskonnast või siis kontekstist eristub, milles on tema sisemine, varjatud individuaalsus.
Mida tekitab sensitiivsus, iseäranis puutudes elu õrnas alguses kokku maailma erinevate mõjutustega?
Seda kirjeldab vast kõige paremini ülitundlik mikrofon, mis hakkab kriiskama, kui heli on liiga tugev.
Musta Kuu jaoks on maailma puudutus algselt justkui liiga jämedakoeline ja nii ei saa ta väljenduda, vaid on sunnitud maailma ees taganema.
Nõnda hakkab ka inimesel Musta Kuu koha peal juba väga tundlikus eas, mil tal puudub veel informatsiooni mõistmise ja töötlemise võime, midagi väga kergesti „kriiskama“.
Mistõttu ta vastab sellele varjamisega, sissetõmbumisega, mahasalgamisega, allasurumisega, et seda ilmingut mitte rohkem tekitada.
Nagu tigu tõmbab sisse oma ülitundliku tundla, kui see kohtab midagi külma, kõva või teravat – õigupoolest mida iganes, sest just ülitundlikkus selles punktis muudab paljud kokkupuuted lihtsalt talumatult tugevaks ja see sünnib juba enne, kui inimene sellest rääkidagi oskaks – meie vastuvõtlikkus ja sensitiivsus on ju väikelapsena eriti tugev.

Niisiis on siin meie olulisim „tagasikäigu“ punkt.
Midagi, mis toob kokkupuutel maailmaga pettumuse, ja kuna väline maailm on eelkõige väljendamiseks loodud, või siis oleks õigem öelda väljendamise kaudu sündinud, siis saabki Mustast Kuust algul selline „teistsugune“ – see, kes hoiab varju, võttes vastavale märgile ja majale iseloomulikule näole just vastupidise – varjava näo selles teemas.
Lõpuks aga keerab sageli välja hoopis vastasmärgi näo ja muidugi konteksti sobimatult – negatiivsena.
See aga ei tähenda, et inimeses vastavat omadust loomupärases mõttes kuidagi vähem oleks, et see temas kuidagi halvem oleks – üldsegi mitte.
See lihtsalt ei pääse „päikese alla“, vaid areneb ja kasvab varjus ja hakkab, mida aeg edasi, seda enam saama ka nö „varjunägusid“.
Nagu ilmutamata negatiiv ühest väga ilusast pildist...
Nendes nägudes on sel juhul tumedust, eemalehoidmist, pettumust, võib-olla väljakutset, plahvatusohtlikkust, eraldatust, kohatuid reaktsioone jne.
Seda kõike just selle tõttu, et ta areneb varju, mitte välja, temas tekib ülekohtu taju, ruumikitsikus, kummituslikkus jne.
Temast saab justkui meie salajane omadus, mille pärast me oleme ülitundlikud, mille vangisolek meid piinab, aga mille avalikuks tulemist me kardame.
See kõik kokku tõmbab aga tugevasti tähelepanu just sellele punktile, ja on ju teada, et kus on su tähelepanu, seal on su jõud.
Nii muutub see punkt ka ülimalt magnetiliseks ja neelates tohutult tähelepanu, kasvab omakorda jõudsasti.
Siin ongi nüüd kaks olulist momenti.
Esiteks on sel punktil omadus mingil hetkel negatiivse näoga välja plahvatada, kui miski teda lõpuks väga survestab, ruumipuudus sisimas väga suureks läheb ja vastuolulisus väga haiget teeb.
Selsamal põhjusel kutsutakse teda mõnedes allikates ka sünnikaardi deemoniks.
Sel juhul plahvatab kogu see ülitundlikkus, pettumus, allasurutus jne välja ja kipub endale eluruumi looma justkui mingi haigus. Mingi ebakõla.
See on ka põhjus, miks Musta Kuud nii sageli negatiivseks peetakse ja kardetakse.
Teiseks muutub Must Kuu oma sissepoole kasvaval teekonnal omamoodi „saatuse sõrmeks“, mis osutab väga sügavasti meile endale, meie olemuse keskmele. Temast saab justkui ülitundlik sisemine andur, mis aitab meil ülima tähelepanu ja tundlikkuse abil saada üha põhjalikumalt teadlikuks oma hingesügavustest. Sellest teemast, millele ta osutab.
Musta Kuu punktis saame tunda ka tõelist üksindust, mis võib muutuda ühel hetkel, kui ta kohtab teadvustamist, sügavaks eneseteadlikkuseks – üksoluks iseenda ja eluga.
Kui soovime olla tõeliselt teadlikud oma olemuse süvakihtidest ja kui teadvus on usin seda kõike läbi töötama, siis on just Must Kuu tema lemmik ja suuresti ka inspiratsiooni, teadmiste ja arusaamiste allikas.
Nii soosib Must Kuu vägagi ka kõikvõimalikke okultseid õpinguid, astroloogiat, kunsti, tervendamist ja kõike, kus on oluline koht intuitiivsusel ja hingesügavustega kontaktis olemisel.
Ta on justkui see esimene punkt, mille abil meil sageli õnnestub tõepoolest puudutada iseennast – oma allikat ja algust, oma süütust ja haavatavust – oma inimlikkust ja jumalikkust.
Sel kombel oma Musta Kuud austades ja kasutades muutub ta valguse kanaliks ja väga sügavate äratundmiste, arusaamiste allikaks.
Tuleb lihtsalt teadvustada tema ülim sensitiivsus ja kinkida sellele teadlikult töövahendid. Austada tema vajadusi, magnetilisust ja „sissepoole olemist“.
Austus on inimeseks olemise valgus.
Must Kuu toob meile kätte meie elu kõige sügavama psüühilise ümberkujunemisega seotud teemad. Meie sügavad kompleksid.
Annab väga selgelt eristuva individuaalsuse ja kui me tõesti tahame, siis õpetab meid seda hoidma ja kasutama parimal kombel.
See tähendab eelkõige ülitundlikkuse teadlikku endasse tagasi toomist.
Taipamist, et välises pole põhjus, vaid põhjus on eelkõige meie enda ülitundlikkuses antud teema suhtes ja sellega kaasnevates varjamistes, pettumuses, allasurutuses, mida see magnetiline punkt omakorda võimendab ja juurde loob, puutudes kokku välismaailmaga.
Teadlikult enda kasuks pööratud ülitundlikkus võib meid juhatada meie kaasasündinud kutsumuse ja kõige sügavamate annete allikale.
See võib avada meie kõrgema eneseteostuse siin inimkogemuses.
Seda aga ainult juhul, kui me ei hakka seda asja välisega klaarima – sel juhul saab pilt tõesti üpris vastuoluline, et mitte öelda deemonlik.
Mustale Kuule on iseloomulik pöörata selle märgi printsiip, milles ta asub, vastasmärki, ja seda negatiivses kontekstis – ta avaldub jääralikult seal, kus oleksid kohased Kaalud, sõnnilikult seal, kus oleks kohane Skorpion jne.

Eelmine
Aasta esimene Noorkuu
Järgmine
Vanakuu kõikide planeetide toetavas energias

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  14. jaanuar 2017
  Täiskuuteenistus käivitus täiskuu tipus neljapäeval kl 13.34 ja kestab siiani.
  Teenistust mõjutab kõikide planeetide prograad, mis annab võimaluse ümber seada oma elu ja tervise põhialused praeguses hetkes, kuid läbiva toimega ja pöördumatu toimega.
  Osalejad, võtkem vastutus ja keskendugem meditatsioonis oma ehedatele vajadustele nii tervise kui muu heaolu osas.Praegu teenistuse käigus on kõik võimalik oma ellu luua. On võimalik luua oma ellu uus selge perspektiiv.
 • MAGISSALT  •  15. jaanuar 2017
  Pikk ja intensiivse käiguga Täiskuuteenistus lõppes pühapäeva keskööks. Selleks ajaks taandusid osalejatel tunde ja päevi kestnud seletamatu ärevus, pinge, rahutus, pearinglus, kõrvade kumisemine, hingeldus jms. seisundid. Sest osalejate alateadvuses lõppesid hirmu- ja vihamustrite ümberjoondamine, mille tulemusena tekkis teenistuse ajal vaba energia.
  Vaba energia jaotub eeloleva nelja kuu jooksul vabastavate ja põhjalike muutuste teostamiseks oma elus.
  Muutused puudutavad
  * eneseteostust - avaneb võimalus teha loomingulisi asju, mis siiani kätte ei andnud ja/või ammu plaanis olid;
  * suhteid - avaldub selge tunnetus suhete loomu kohta ning vägi ja oskus nende kujundamiseks nii lõpetamise kui uuendamise osas.

  Esmaspäeva hommik toob uue hingamise.

  Nii põhjalikud ja sügavad muutused said võimalikuks tänu Musta Kuu toimele, mis tõi esile seni teadvustamata piirangud. Erilise sügavuse andis teenistuse käigule praegune planeetide joondumine, kus kõik olulised planeedid on prograadis. See situtasioon järtkub 6.veebruarini.

Lisa kommentaar

Email again: