Vanakuuteenistus©   E 05.10.2015 00:06

Vanakuu keskööl teostub distantsteenistus neile, kes soovivad jätkuvalt vabaneda iidsete elude haavadest ja neist allesjäänud kurnavatest seisunditest ja seisudest praeguses elus. 
05.10.15 Vanakuuteenistuse© käigus toimub vaimsete aspektide ja peentasandite korrastamine sellisel moel, et tulemuseks on pingetest vabanemine ja halvast taastumine igapäevaelus.  


Teenistuse käik on tunda neile osalejatele, kes jälgivad oma tajusid-tunnetusi ja oskavad või soovivad leida eluasjadele esoteerilist seletust. See kõik vabastab ajapikku.  

Osalemise kinnitamiseks panusta Südamerahu kontole. Selgitusse: Südamerahu.

Selle vabastava teenistuse võib tellida kingitusena lähedastele. Teenistuse käigus saavad puhastatud  ka elu-, töö jm kohad. Need on vaja nimetada. 

Vanakuuteenistusel© osalemise osas on võimalus jätta kommentaar siia või saata varjatud sõnum esilehelt: http://telose.ee/et
Eelmine
Galaktilise fortuuna ja ilu rütmis kuni 28.09.15 Kuutemplis©. 
Järgmine
Habras Kuuloometeenistus© vabastamas  13.10.15 kl 03:06

Kommentaarid

  • MAGISSALT  •  5. oktoober 2015
    Vanakuuteenistus© E 05.10.2015 algas kl 1 öösel ja kestis intensiivselt 4 tundi. Vanakuuteenistusel© jätkus septembri ja verekuuteenistus ajal esilekerkinud iidsete haavade tervendamine. Need iidsed haavad on selles elus avaldumas kurnavate seisundite, suhete, olukordadena nagu kestev kurvameelsus, peredraamad, tervisehäired jms. Teenistustel vabanev energia käivitab ja suunab tervenemisele nii keha, vaimu, meele kui kasuhted ja olukorrad. Vaja vaid tähelepanelik olla. Esilekerkinud vaevustega on vaja asjakohaselt tegeleda, nagu ka vabastavaid kogemusi vaja tähistada. Praegune aeg september-oktoober käivitab protsessid, mis kestavad pool aastat. Selle aja jooksul vabaneb teadvus lõplikult karrmast, ja see avaldub igapäevaelus. On oodata murrangulisi sündmusi. Sina, kes sa kuulud vaimsesse hierarhiasse, saad minu teenistuse läbi jätkuvalt endale ainulaadset vabastavat ja rahustavat peenenergia habrast, kuid läbivat väge. Varusta ennast valge topaasiga, sest saturni sügavaid vagusid kündvad rajad kaevavad üles sügavamaidki kihid, et muuta need uuteks võimalusteks. Ja see teekond lõpeb 2017 aasta detsembris. See on aeg uude peenesse vaimsenergasse lõplikuks häälestumiseks nende galaktilise joondumiste järgi, mis on kestnud 4.maist 2011 kuni praegu septembri lõpuni. Järgmine teenistus toimub T 13.10.2015 03:06, mis on habras Kuuloometeenistus© . See on hetk, mis annab võimaluse hoolikalt suunata eeloleva poole aasta elu endale sobivas rütmis. Vajalikku infot ja vabanevat energiat toob teenistuse aeg, mis käivitub, nagu alati, vastuseks osalejate taotlustele ja panustele. Panused on endiselt 12 (üks teenistus), 42 (4 teenistust ehk üks kuutsükkel) ja 120 (kolm tsüklit).

Lisa kommentaar

Email again: