Galaktilise fortuuna ja ilu rütmis kuni 28.09.15 Kuutemplis©. 

Kuutempli*** teenistuse ajal toimub osalejate joondamine nende algse olemusmustri järgi:   
Sinu elujõulise olemuse algne muster saab nähtavaks ja hakkab toimima materiaalses elus, Kuutempli hapras, kuid läbivas, vaimse peenenergia tervendavas ja taastavas ruumis.  
Lahendused igapäevaelus on kiired tulema nii suhte, töö kui tervise vallas. 
Eluliste  teemade lahendamine peentasanditel jätkub Kuutemplis 
Verekuuteenistusel© E 28.09.2015 05:50.
Vereva Täiskuu teenistus avab väravad oktoobris toimuvatele pöördelistele muutustele

Jätkame vabastamist hirmust ja vihast, et saaksime edaspidi vabalt väljendada hoolitsust ja mõistmist igas hetkes. Jõudes selleni, on ka iidsete elude piirangud eemaldatud, geneetiline kood korrastatud ja keskkond puhastatud.  
See avaldub edaspidi ÕIGLUSENA tavamõistusele käsitlematul viisil. 
 Püsige ja astuge Kuutemplisse, ja olge teadlikult osalised ajastu suurmängudes.  
Järgmised Kuutempli teenistused* on mõjutatud jumalike** vägede poolt sellisel viisil: 
 
Saturni vari (praegu 28° Skorpionis) on taas mõjutamas inimkonna elukvaliteeti ja majanduslikku stabiilsust planeedil Maa. Saturn jääb Skorpionisse 18.septembrini. Siis liikudes Amburisse, ja see viitab sellele, et ususõjad, rassiviha ja kaootiline immigratsioon on selliste suurte parasiitide nagu "illuminaadid" eelistatuimateks strateegiateks.  
 
Kuid kergendus ja edasiminek oli ka kohe olemas, kuna Jupiter liikus Neitsi tähtkujusse 12. augustil
Neitsi mõjutab inimtegevust ja eluolu sellisel moel, et see sai taevalike vägede poolt toetatud juba augustis. Tähendab, inimolendite kollektiivne elukvaliteet tõuseb dramaatiliselt ajal, mil Jupiter kulgeb Neitsi tähtkujus. 

 Aga septembris on meil siin kaks varjutust, mis toovad mõistmist teadvuse avardumise läbi ja võidukat saatust meie eludesse. 
Esimene varjutus on 13.septembril kui osaline päikesevarjutus 20° Neitsis, mis toob planeedile võimsa tervenemise võimaluse.  
Teine varjutus septembris on ettekuulutatud "verekuude" seeria viimane varjutus. See toimub 28. septembril 4°Jääras ja see toob meie eludesse üle mõistuse varem avaldumata ilu. Sel viimasel verekuul on ka "kuningliku vallutaja" tähendus. See saab lahti seletatud lähiajal.  
 
Saturni praegune asend võib põhjustada paljudel tuleviku usu kaotamist. Selle kirjutise eesmärk on murda see varjatud needus nende meeltes, kes võivad olla needusest kahjustatud. Taevased mõjud on muutmas asju paremuse suunas. Küsimus on vaid igaühe kannatlikkuses, vastupidavuses, paindlikkuses ja leidlikkuses, kuniks asjad hakkavad toimima.  See ei tähenda üldse, et head asjad ei toimunud enne 12. augusti. Võitmatu Päike on alati kindlas taevalikkuses valmis toimima meie kõikideks hüvedeks.  Niisiis, püsigem kindlas usus nendesse eelolevatesse toetavatesse kosmilistesse muutustesse augustis ja septembris.    

Paljud on kannatanud aastaid. Ja pole ka imestada, miks: me oleme elanud piibelliku korralduse järgi. Kuid nüüd toimub jälle joondumine tegeliku olemisesüsteemi poole. Mis on täiesti väljapool pimeduse haaret. 
Ka illuminaatide salateod saavad lõpuks valgustatud siis, kui 28. septembril Apollo siseneb Skorpioni 48 aastaseks puhastustööks. 
Samal kuupäeval on "punane täiskuu".
In cosmic service, Astrologer Salvador Russo www.starseedastrology.com Tõlge Magissa  
 
Kuutempli teenistuse ajal toimub osalejate joondamine nende algse olemusmustri järgi.  

Sinu algse õnneliku olemuse muster saab nähtavaks ja hakkab toimima Kuutempli hapras, kuid läbivas, vaimse peenenergia tervendavas ja taastavas rütmis, tuues ootamatuid võimalusi igapäevaelus.   
 
* Järgmised teenistused eelolevas ilu ja õnne kosmiliste joondumiste rütmis
 
Kuuloometeenistus©16.07.2015                           Noorkuuteenistus©24.07.2015 
TÄISKUUTEENISTUS© 31.07.2015    Vanakuuteenistus©  07.08.2015 Kuuloometeenistus© 14.08.2015 Noorkuuteenistus© 22.08.2015 TÄISKUUTEENISTUS©  29.08.2015    Vanakuuteenistus© 05.09.2015 Kuuloometeenistus© P 13.09.2015 09:41   Noorkuuteenistus© E 21.09.2015 11:59
SUPER VEREKUUTEENISTUS© E 28.09.2015 05:50
 
** Jumalik kui taevalik/kosmiline/galaktiline kui meie olemuse kõrgematele vaimsetele tasanditele ja aspektidele omane . 

Saturni maagiline vägi
*** Kuutempel on virtuaalne tempel, täidetud iidse ja läbiva tervendava õhustikuga. 
Kuutemplis on kõik võimalik, mis on Sinu olemusele omane ja vajalik. Praegu, igapäevase elu igas hetkes.
Selle tervendava õhustiku, nagu iidsetes kõrgtsivilisatsioonides, loob preestrinna, mina, Magissa, toetudes kõikide oma kõrgtsivilisatsioonide elude templites ja koolides omandatud teadmistele ja kogemustele preestrinnana.  
Email again:
Email again:
Ilusat eluõnne!

Magissa
Kõrgajastu preestrinna.
Eelmine
Vanakuuteenistus©: reptiilid, egregorid, surnud hinged
Järgmine
Vanakuuteenistus©   E 05.10.2015 00:06

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  16. juuli 2015
  Kuuloometeenistus 16.07.15 kl 4.24

  Kuu kulgeb jätkuvalt vähis ning toob ette kõik pereväärtustega kaasneva.

  Praegu siin see tähendab seda, et kui meil on pereliinides teemasid, mis takistavad isiklikku igapäevast kestvat rahu, siis on sobiv aeg need ümber vaadata. Lähtuvalt sellest, et meil on aeg ise endale olla just need vanemad, keda meil pole olnud, või oskame ümber hinnata selle, mida tegelikult meie vanemad meile lapsepõlves ja edaspidi on andnud. Samuti oma lastega: on oluline mõtelda nii, et me ei tohi oma laste õppetunde ära võtta. Kõige raskem on kõrvalt vaadata nende valusaid kogemusi, kuid uskuge, kannatlikkus viib selleni, et mingil hetkel olete koos ja naudite ilusaid hetki. Nii on universumi seadused - elu kord tõmbub kokku ja muutub pingelisemaks, siis jälle avardub ja annab hingata ja ilu hinnata. Mida kannatlikumad ja targemad oleme rasketel aegadel, seda kõrgema sageduse saavutame avardumisel. rasketel aegadel on mõistlik registreerida need ebamugavused; ja seada taotluseks saada mõistmine, mida need selles elus tähendavad ja kuidas need lahendada.

  Kui te seate taotluseks "oma emotsioonide tervendamist,teadvuse avardumist ja sisemist rahu", siis peate olema ka teadlikud sellest, mida nende asjade puudumine teie igapäevahetkedes/tervuses/suhetes tähendab ja mis muutub, kui teie "emotsioonid tervenevad, teadvus avardub ja tekib sismine rahu".

  Ükskõik kui läbinisti vaimsed me oleme - ja seda me oleme 100% - on siiski vaja see kõik siduda oma igapäevaeluga siin Maa peal. Meie vaimsus avaldub selle, kui hästi me ennast mäletame ja kuidas seda väljendame.

  Kõik märgid, mis meie eludes avalduvad, on märgid meile endale. Nii ka unenäod. Pole ühtegi käsikirja, mis seletaks meie elu märkisid. Kui me oleme need unustanud, siis seadkem taotluseks need meelde tuletada ja märkide, mõtete, sündmuste seoseid jälgides oma märgisüsteem taastada.

  Igapäevase rahu ja heaolu tagab mõtlemine. Kas sa mõtled õigesti, et saavutada hea tervis, terve pereelu, rahuldavad suhted ja üldine rahu?

  Mida arvad, palun anna teada.

  Seekordne Kuuloometeenistus© algas tund aega enne kuu loomise hetke ja kestis kolm tundi. Põhilise aja sai tegeletud osalejatele kättesaadava olemusliku info lõimimisega selleks, et teil oleks võimalik oma olemuse ja selle kehtestamise kohta selgem tunnetus saada läbi sisekaemuste, elusituatsioonide, märkide. Palju vajalikku infot oli teil kasutusele võtmata. See kasutult seisev kasulik info on ootamas pingete vabastamiseks. Selle tulemusena vabanev energia annab uued teadmised, mõistmised, käivitab tervenemised.

  Kas teil on igapäevaelus väljakujunenud dogmasid, mõtte- ja käitumismustreid. mida on aeg LÕPUKS ümber vaadata?

  Kui vaatate ringi mütoloogias, jumalate ja ajalookujude maailmas, siis näete seal eelkõige seda, mis teile on omane. Kas soovite selle võimendada või teisalt, ümber mängida igapäevaseks heaoluks. Inimkonna ajalugu ja minevik on meie lahutamatu osa, mis vajab mõistmist korraldamist ka igapäevaelus.

  Ma ei eita, et mõned piirangute algpõhjused on väga sügavale peidetud ja vajavad erilist impulssi, et avalduda. Selleks on hea aegajalt kohtuda inimestega, kellega koos teistes eludes tegusid tehtud. Veel parem on nendega kohtuda seal, kus on neid tegusid tehtud. Mis praeguses elus takistusi loovad, või mida oleks vaja taas oma ellu tuua - armstust, hoolivust.
  Selleks on võimalik koguneda järgmise aasta juunis väiksele saarele, kus on tehtud määravaid asju. Kuutemplis on kokku saanud loetud arv inimesi, keda see rännak aitab asju teises valguses näha. Enamus neist on äratundmisest märku andnud.
  Rännaku hind (reis, majutus, söök) ei tohiks olla takistuseks, sest aega on aasta, et vajalikud ressursid koguda. Ja neid jääb ülegi. Me ei sõida kosmoselaevaga Kuule.

  Vabanemine algab siis, kui otsutad. Turvaliselt ja samm sammult oma sügavamatesse tasanditesse kaevuda.
  Teekond teadvuse sügavustesse algab kindla panusega Südamekontole. Neile, kes veel pole seda teinud.
  ~
  Järgmine teenistus toimub R 24.07.2015 07:04 kasvava kuu energias. Kõik vaba energia on seni uuteks algusteks muutumas, olge valvsad seda ära kasutama. Noorkuuteenistusel© jätkub teadvuse kristallvõre puhastamine karmatolmust. See vabastatud tolm avaldub edaspidi igapäevaelus ÕIGLUSENA tavamõistusele käsitlematul viisil.
  Püsige ja astuge Kuutemplisse, ja olge osalised asjastu suurmängudes.
 • MAGISSALT  •  25. juuli 2015
  Palun vaadake veelkord üle oma kontaktid reptiilisete sugulaste ja "vaimsete õpetajatega".
  Piisab esialgu, kui otsustate neist distantseeruda ja oma elu eest hoolitseda.
  Teenistuste kulgu takistab osalejate kiindumus reptiilsetesse suhetesse, mis on kui iidsete piirangute avaldumisvormid.

  Tutvuge ka http://www.amazon.com/How-Arcturians-Healing-Planet-Earth/dp/1450769462/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1437048256&sr=8-5&keywords=arcturians&pebp=1437048522402&perid=0278ED7DMNKHHT54P6CJ
  või
  https://www.youtube.com/watch?v=PVJD6qP1CQY
 • MAGISSALT  •  27. juuli 2015
  Noorkuuteenistus© lõppes pühapäeva keskööks, olles kestnud 5 päeva.

  Kuutemplis toimus selle aja jooksul asju, mis igale osalejale momendil vajalik.
  Põhiteema oli kui ettevalmistus eelolevaks täiskuuteenistuseks, kus lahendamisele tulevad suguvõsa- ja perepinged.

  Iga sugulane ja hõimlane, olgu ta elus või surnud, viitab millelegi meie alateadvuses. Selleks, et täiskuuteenistus edukalt kulgeks, on soovitus teha nimekiri kõikidest sugulastest-hõimlastest ja mõtiskleda, millisele tundekeelele ta sinu elus on vajutanud. Võimalik, et tekib suhte väärtustamise ümberhindamine.

  Näiteks kui tundub, et ema on seotud häbi ja hirmuteemadega, siis saab need ümber vaadata, ja tekib mõistmine, et see on sinu enda hirm ja süü, mille sa oled teistest eludest kaasa toonud. Ja seekõik on võimalik nüüd jätkuvalt vabastada. Vabanev energia avaldub igapäevaelus mõistmisena, kergendusena, uute võimalustena, lahendustena.

  Tähtede seis soosib praegu nii pereliini ümbermängimist kui ka vaimset alkeemiat. Seda eriti nende jaoks, kes viimased kolm aastat on vastuseid otsinud. Need on sinus endas ja saavad nüüd nähtavaks.

  Täiskuuteenistus© toimub R 31.07.2015 13:43.
 • urve marjamägi  •  31. juuli 2015
  osalen teenistusel-olen avatud uutele teadmistele mis käivitab tervenemise ja pingetest vabanemise.urve.
 • MAGISSALT  •  31. juuli 2015
  juuli teine täiskuu oli Sinine täiskuu.
  Selle sinise kuu teenistus teostus ajas, mis on tulvil uusi võimalusi. paraku uute võimaluste haaramiseks on mõnikord keeruline loobuda sellest, mis teeb võimalikuks uute alguste ja tõhusa tervenemise käivitamise igapäevaelus.

  Täiskuuteenistuse tegevus käis teemade ümber, mis on seotud suguvõsa liinidega ja neile lähedaste isikutega.

  Väga keeruline on mõista, et tihti on jäänud oluline osa meie eluenergias hingeosadest sugulaste kätte nende ebamugavate situatsioonide tõttu, mis nad ellu on toonud. Kui ka ammustes situatsioonides, kus oleme olnud püüdlikult head ning loovutanud ennast.

  Need, kelle käes meie eluenergia on, võivad olla ka surnud.

  Teema on üsna keeruline, ja kulgeb igal osalejal omamoodi.

  Järgmisel teenistusel, mis toimub R 07.08.2015 05:03, jätkame selle sugulus/lähedussuhetest tekkinud blokeeringute eemaldamist ja eluenergia taastamist.

  Keskenduge taas oma suguvõsa iga ja ainsa liikmega seotud teemale, sest teenistuse tulemus sõltub osalejate teadlikkusest.

  Esoteerilised astroloogid räägivad, et 48 tundi peale Sinist Täiskuud sõnastatud taotlused loovad kiiresti uue reaalsuse.

  Sinise Täiskuu teenistus kestis kuu kasvavas väes 14 tundi ja lõppes 4 tundi enne täikuu tippu.

  Palun osalejate tagasisidet.
 • Annely Möll  •  3. august 2015
  Olen avbanenud unetusest ja tagasi saanud oma öise une !
 • MAGISSALT  •  9. august 2015
  Vanakuuteenistus R 07.08.2015 kestis 4 tundi.

  Esimene osa oli teisipäeva õhtul kl 21-24. Siis toimus suguvõsa saasta üleskaevamine. See osa oli väga ebamugav. Meenutage, mis toimus sel ajal.

  Teenistus lõppes laupäeval kl 20.

  Vahepeal juhtus asju, mis tõid selgust vanadele segadustele ja seisunditele osalejate elus. Võisid selgineda päranduseasjad, tervise seisundid, suhted, kodune olukord jms.

  Laupäevane teenistuse lõputunnike valmistas ette hea une.

  Pühapäev 9.08 kulgeb juba uues energias.

  Järgmisel teenistusel, mis on Kuuloometeenistus© R 14.08.2015 17:53, toimub energeetiliselt kurnavate suhete ja seisundite jätkuv korrigeerimine.

  Kuutempli teenistused toimivad nendelekehastustele, kellel on palju elusid. Kõik seisundid on saanud alguse teistest eludest. Selle järgi on valitud suguvõsa geneetiline kood ja kujundatud igapäevane elu-olu vastavalt mõttemustritele.

  Alustades lahenduste leidmist eelmistest eludest, jõuab samm sammult püsivate tulemusteni.

  Kannatlikult, mitte kannatades.
 • MAGISSALT  •  15. august 2015
  Kuuloometeenistusel täienes iga osaleja biohologramm värske infoga olemuse kohta. Selle järgi joondusid peentasandid ja neis vabanesid tsakrate blokeeringud.

  Vabanev energia käivitab tervenemise kohtades, mis seda veel vajavad: tervis, suhted, situatsioonid.

  Nüüd on võimalus ennast sirutada ja teostada asju, mis seni pikalt plaanis olnud.

  Võivad ka esile kerkida uued lahendamist vajavad olukorrad, mille põhjused veel teistes, st eelmistes eludes.

  Jätkame teiste elude "karma" vabastamist oma teadvuse kristallvõrest. Noorkuuteenistus© toimub L 22.08.2015 22:31. Seal on veel asju, mis on mõjutanud suguvõsa ja selle geenide valikut ning vajavad vabastamist, et armastus, hoolivus ja empaatia tagaks rahu igas hetkes. Kunagi.

  Meenutagem, mis toimus reedel, 14.08, tund enne Kuu loomist. Siis lõimus uus värske info energiavälja tasanditesse.
 • MAGISSALT  •  23. august 2015
  Noorkuuteenistus© toimus 22.08 öösel vastu pühapäeva, kestis 3 tundi.

  Jätkus pereteemade lahendamine. Suguvõsa dünaamika näitab meie olemuse seisukorda: eelmiste elude mustrit olemuses. Oluline on see teadvustada. Vajalikud asjad pereasjades ümber hinnata.

  Meil siin kõnnib kahe jala peal igasuguseid olendeid, ka suguvõsas; nii nagu seda on olnud eelmistes eludes.

  Otsige oma eelmised elud ajalooromaanidest ja reisikirjeldustest, ka Urantie Raamatusr ja Piiblist. Lugege ja tunnetage, mis on teile tuttav ja omane. See on mõnikord hirmutav, kuid hirmust vabanemata ei saavuta hoolivust ja empaatiat, rahu ja rõõmu.

  Järgmine teenistus on TÄISKUUTEENISTUS© L 29.08.2015 21:35.
  Jätkame vabastamist hirmust ja vihast, et saaksime edaspidi vabalt väljendada hoolitsust ja mõistmist igas hetkes. Jõudes selleni, on ka iidsete elude piirangud eemaldatud , geneetiline kood korrastatud ja keskkond puhastatud.
 • Aino Simson  •  28. august 2015
  Kuidas osaleda laupäevasel täiskuuteenistusel? Kas koostada nimekiri hirmudest ja vihastavatest olukordadest? Mida peaks tegema või silmas pidama?
 • MAGISSALT  •  30. august 2015
  Täiskuuteenistus 29.08

  Kui ärkasid pühapäeva hommikul kl 7 paiku erilise tunde ajel, siis see oli tingitud Täikuuteenistuse algusest.

  Täiskuuteenistus algas osalejate info laadimidega biohologrammidesse. See info on meie füüsilise ja materiaalse tasandi (keha ja igapäevaelu) mudel, mille järgi nii tervis kui keskkond igapäevaselt saab kujundatud. Takistuseks tervenemisel on klammerdumine vanasse ja egoistlike mõtte-käitumismustrite jätkuv praktiseerimine.

  Seekorne teema on kurnvate mõttemustrite korraldamine. Need mõttemustrid on kujunenud kurvameelsuse pinnalt. See on igatsus vana hea elu järele. Kuid see igatsus on mälestus nendest eludest, mis olid kõrgtsivilisatsioonides. Praeguses elus avalduvad need klammerdumises teise inimese külge, vana elu külge. Klammerdumine ahistab nii klammerdujaid kui klammerdatavaid. Kurvameelsus on madalsageduslik seisund (vibratsioon), mis tõmbab ligi ebamugavaid olukordi, suhteid, meele- ja terviseseisundeid. Selleks, et rõõmu ja rahu . ka kirgastumist - ellu tuua, on vaja endas leida armastus. Armastus enda ja elu vastu.

  Teemaks olev klammerdumine avaldus ka surnutele mõtlemises ja nende tagasikutsumises oma keskkonda. Need nähtused osalejate energeetikas sai eemaldatud. Muutke oma mõtteviisi kadunukestesse ja andke neile rahu.

  Teenistuse teemaks on ka väärtusetuse tunde eemaldamine, oma olemusliku väärtuse leidmine, tunnetamine ja edaspidi selle väljendamine igas elu hetkes, suhtes, olukorras.

  Väärtusetuse tunne oli häresse viinud energiekanalid. Teenistuse käigus sai need rahustatud. Kuid et see rahu kestaks ning kõik, mis täiskuu ajal tehtud, ka elus avalduks kindlalt ja püsivalt, on vaja eelkõige vabastada oma energiakanaleid (-meridiaane) vastavate igapäevaste tehnikatega ja teadlikult korrigeerida mõtteviisi.

  Energiakanalite vabastamieks on kaks sobivat tehnikat: shin-do ja energiaravi koputamise läbi. Korra need tehnikad omandanud, on neid võimalik igapäevaselt kodus kasutada. Info vastavalt www.shindo.ee ja www.kinesioloogia.com.

  Energiaravi koputamise abil (F.Gallo raamatu järgi) - energeetiline psühholooga - põhineb veidi teisel filosoofial kui kõik teised kättesaadavad koputamistehnikad. Soovitan läbida vastavad kursused Malle Rausi juures. Nende koolituste käigus selguvad ka kurvameelsuse jt kurnavate tundemassiivide võimalikud komplikatsioonid ning nendest vabanemine oma käte abil.

  Energiaravi koolitused on Tallinnas 12.-13.septembril ja Viljandis 16.-17. oktoobril. Regisreerumine ja info malle.raus@gmail.com.

  Täna kõneksolnud jt teemade lahendamine peentasanditel jätkub Kuutemplis Vanakuuteenistusel© L 05.09.2015 12:54.
  Selle teenistusega algavad ettevalmistused septembri Vereva Täiskuuteenistuse põhjapanevateks muutusteks. See valmistab meid ette elumuutvateks oktoobrisündmusteks.
 • MAGISSALT  •  30. august 2015
  OLULINE INFO

  neile, kes sel aastal on juba osalenud kolmekuises tsüklis (panusega 120€).

  Sellega kaasneb tasuta individuaalseanss. Kui see ei ole veel teostatud, palun andke teada, millal soovite selle saada.

  Teostamata individuaalseanss võib säilitada teie elus ebavajalikke seisundeid ja nähtusi. On vaja viimistleda peenenergeetikat just teie olemuslikule mudelile vajalikul moel.

  Kohtumisteni
  Magissa

  PS. Nõidade Saare rännaku (toimub 6.-16-06.16) info on uuenenud. Saadan neile, kes Kuutempli teenistustes osalenud.
 • MAGISSALT  •  7. september 2015
  Vanakuuteenistus© L 05.09.2015 12:54 algas kaks tundi enne kuufaasi vahetust ja kestis kokku neli tundi.

  Osalejatel võis tekkida erinevaid aistinguid ka varem.

  Vanakuuteenistus tõi kättesaadavaks uut infot peentasandite korrastamise kohta. See vabastas pingeid ja andis uusi võinalusi.

  Kuidas te need võimalused oma eluskasutate, sõltub sellest, kui leidlikud te olete vanast mustrit vabanemisel.

  Vana kurnav muster on kinnistunud ka keha tasandil. See avaldub pingetena kehas, liikumiselundkonna paindumatuses.

  On oluline muuta elustiili nii, et iga päev jääb aega enda kehaga tegelemiseks. Järjekindlalt, igale sobiva tehnikaga.

  Teine olulone asi, mis takistab uutes naisenergiates tervenemist ja elumuutuis, on mürgid ja toksiinid, mis mõned ka vanast ajast sees olnud ja nüüd, pinge seisundis,üha kahjustavamateks muutuvad. Organism on vaja kõikidel osalejatel detoksifitseerida, puhastada. Sobiv vahend selleks on Heel Detox-Kit, mis on homoöpaatiline preparaat: http://www.biokliinik.ee/raviteenused/homoopaatia/.

  On oluline teadvustada, et praeguses ajastus mõjub energiatöö vaid siis, kui füüsiline keha saab keha omaniku poolt rakutasandini puhastatud, toidetud ja energetiseeritud, eelkõige see tähendab kehalisi harjutusi ja liikumist, sh massaaži.

  Järgmisel, Kuuloometeenistusel© P 13.09.2015 09:41, jätkame koos enneolematult hõrkude ja tervendavate seisundite loomist oma eludes praegusel kõikide võimaluste suurajastul.

  Villid varvastele!
 • MAGISSALT  •  9. september 2015
  Kuutempli tervendav energia ümbritseb sind kohe peale seda, kui oled oma osaluse soovi kinnitanud panusega 12€ Südamerahu kontole. Kui oled ise osaleja, siis pole nime seletusse ega mujale vaja, kui keegi teine, siis lisa osalejate nimed kodulehe blogisse siin üleval. Ühe maksega võib mitme osaleja panuse edastada. Teenistused toimivad ka siis, kui lähedased ei tea, et neid toetatakse kõgemalt poolt - salakingitusena. Teenistuste käigus toimub tervendamine vastavalt iga osaleja algmustrile. See saab nähtavaks ja toimib lähtuvalt iga osaleja vajadustest ja taotlustest, vabastades piirangud ja blokeeeringud kõikidel tasanditel. See avaldub nii tervise kui igapäevaelu suhete ja olukordade lõikes. Oluline on olla teadlik sellest, kuhu sa tahad läbi teenistuse jõuda - seega kus sa juba oled. Asjad, seisud, suhted, olukorrad, millest tahad loobuda, võid kirjutada ja põletada, kuid pole oluline. Oluline on teadlik suhtumine toimuvatesse muutustesse ja uutesse võimalustesse tervenemisel. Oskus jälgida, mis toimub teenistuste eel, nende käigus ja peale seda; ja kõik uued võimalused ära kasutada.
 • MAGISSALT  •  14. september 2015
  Kuuloometeenistus© P 13.09.2015 09:41

  13. septembri varahommikul, paar tundi enne kuuloomehetke, oli osaline päikesevarjutus, mis muutis Kuuloometeenistuse© hetked veelgi hõrgumaks.

  Teenistus toimus peale keskpäeva. Toimusid vaevutabatavad vabastavad ja taastavad asjad peenenergia kehade tasanditel. Need teostused toetavad osalejate olemuslike vajaduste avaldumist eeloleva aasta jaanuaris.

  Järgmine, Noorkuuteenistus© E 21.09.2015 11:59 viib taas eelmiste elude tasanditele, et kätte saada nii iidsed teadmised ja kui ka nendega seotud piirangud.
 • MAGISSALT  •  14. september 2015
  Kui on esmakordne soov minuga eraviisiliselt kohtuda või Kuutempli distantsteenistustel osaleda, teata sellest avalehel www.telose.ee.
 • MAGISSALT  •  21. september 2015
  Noorkuuteenistus© E 21.09.2015.

  Noorkuuteenistuse haprad energiad sulatasid meie alateadvusest iidsetest aegadest pärit väärtusetusetunnet . Taas ja taas vaja mõtiskleda oma tegeliku olemuse ja väärtuse peale. Alati tundub, et midagi on enne vaja ära teha, sis saab alles elama hakata. Tegelikult vaja endale kinnitada, et kõik on just nüüd selles hetkes. Kui me ei luba ihaldatut endale nüüd, siis jääbki sügav rahu ja elurõõm tabamata.

  Noorkuuteenistus teostus tänu uuele informatsioonile, mis laekus Kuutempli osalejatele esmaspäeva hommikul 10 paiku. Teenistus lõppes keskpäeval dna täiendamisega, mis on tõhus ettevalmistus eelolevaks Verekuuteenistuseks© E 28.09.2015 05:50.

  Vereva Täiskuu teenistus avab väravad oktoobris toimuvatele pöördelistele muutustele.
 • MAGISSALT  •  1. oktoober 2015
  Verekuuteenistus© 28.09 2015. Ehk punase täiskuu teenistus teostus kolmes etapis: I etapp algas uue peentasandi info lõimimisega sfääridest osalejate biohologrammi, II etapil toimus iidsete (eelmiste elude) haavade blokeeringute vabastamine ja kahjustuste taastamine; III etapil südamehaavade tervenemine, hingeosade (eluenergia) tagasitulek, dna tervenemine. Igal osalejal oli see tunda erinevalt, kuid palju oli sel ajal sügavat masendust ja kurbust,segased unenäod, vanade valusate pereasjad ülestulemine jne. Kergendus tuli kolmapäeval, 30.09 kl 15 paiku. Siis ilmutas vabanev energia ennast erineval moel. Kasutage see vabanemine targasti eeloleval kuul, tehke uusi plaane, lahendage lõplikult vanad kurvad asjad nii endas kui avalikult. kauaoodatud Verekuuteenistus© algas 26.09 kl 19.50 ja lõppes 30.09 kl 15.50 olles kestnud rekordilise aja: maagilise 92 tundi. Järgmine teenistus toimub E 05.10.2015 00:06. Järgnevad teenistused toetavad punase täiskuuteenistuse ajal toimunud põhjalikke muutusi igal tasandil.

Lisa kommentaar

Email again: