Vanakuu - R 23.09.2016 12:56

Vanakuuteenistusel©23.09 toimub sünnimomendi astroloogiliste majade energiamustri korrigeerimine, st sünnihetke energeetilise pärandi muutmine osalejatele kasulikul viisil.

Majadest: lisaks 12 võrdsele päikesemärgisektorile on horoskoobikettal veel 12 sektorit, need on astroloogilised majad. Majad tähistavad erinevaid eluvaldkondi (töö, tervis, karjäär, kodu, armastus jne), nende tähendus on üks-ühele tuletatav märkide tähendustest. Majad on märkide maapealsed väljundid, nad annavad planeetide liikumisele Maal elava inimese jaoks maise, praktilise tähenduse.

Kuuteenistuse ajal toimub sünnimomendi energeetika korrastamine majade lõikes sellisel moel, et elukestavd takistused ja kurnavad seisundid lahenevad.


Vabastaval ja tervendaval Vanakuuteenistusel©23.09 osalemise käivitab panus  
Südamerahu kontole** vastavalt

12€/osaleja  või
42 (mis sisaldab 4 teenistust a' 10.50) või
120 (mis käivitab 12 teenistust a' 10€)  


Panusega 120 (12 teenistuse lõpus) kaasneb tasuta individuaalseanss kestvusega 80 min.

Uued võimalused: nii teenistuste käigus kui individuaalseansi ajal toimub vajadusel sünnikaardi korrigeerimine - sünnimomendi tähetedeseisu kurnavate mõjude leevendamine.
See leevendab ja vabastab eluläbivast ebaõnnest, kurbusest, masendusest, kroonilistest haigustest, needustest jms.


Teenistused toimivad ka lähedastele salakingitusena.

Teenistused "puhastavad" ka elu-, töö-, puhke-, riigi-, jms kohti.
Kohtade ja lähedaste info lisada panuse selgitusse või siin (kliki).

Osalus aktiveerub kohe peale panuse teostamist (sõltumata laekumise ajast).

Ühe maksega võib teostada mitu panust.

Osalejate täisnimede esitamine pole oluline. Piisab teadlikkusest ja osalemisele suunatud mõttest, millele vastuseks tervendav ruum  tekib kohe peale panuse teostamist.

Tervendavad sündmused teenistuse ajal kulgevad teadvuse tasandil seal, kus osaleja on ja siis, kui talle sobib. Oluline on olla teadlik sellest, kelle ümber tekib tervendav ruum, käivitub tervenemine ja tekivad uued võimalused igapäevaelus.Eelmine
Täiskuu 16.09
Järgmine
Must Kuu - L 01.10.2016 03:11- oktoobri esimene Kuu loomine

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  26. september 2016
  Vanakuuteenistus©23.09 teostus neil reede õhtutundidel, kui Kuu oli kulgemas viimases veerandis.

  Osalejatele andis teostus tunda kerge ärevusena, mis möödus keskööks.

  Vastavalt teenistusest osalejate valmisolekule ja taotlustele toimus reede õhtul sünnimomendi astroloogiliste majade kurnavate aspektide elukestva mõju energeetiline vabastamine ja sellele järgnenud uuendamine. Osalejate "saatusejoone" uuendamine hõlmas sünnimomenti kinnijäänud info/energia vabastamist ja kättesaamist praeguses eluhetkes. See annab võimaluse lahendada nii kinnijäänud seisundeid, suhteid kui sellest tulenevaid kroonilisi haigusi.
  Seekordne teenistuse kulg mõjutas 4. ja 6. astroloogilise maja aspekte, mis vastavalt teenistuses osalejate sünnimomendi planeetide seisule oli mõjutanud pärssivalt nende elujõudu ja elu kulgu.

  Tulemusena saavad lahendusi osalejate sellised eluteemad nagu kodu, pere, päritolu/juured, kroonilised haigused, igapäevaharjumused, töö.

  Jälgigem vastavaid märke/sisekaemusi ja olgem kannatlikud, kuid valmis kiireteks muutusteks ja arenguteks.

Lisa kommentaar

Email again: