2020 aasta algab kasvava Kuu energias

Kuigi päevad hakkavad pikemaks muutuma, on talv veel ees. Need plaanid, mis said eostatud sügisese hingedeja (teenistuste) jooksul, on sügaval alateadvuses ja peentasanditel teostumisvalmis.
On vaja olla elujõuline selleks, et kevadel tärkavad jõuliselt uued imelised algused: vabad vanadest süvahoovustest ja -mustritest ning neisse takerdumisest - klammerdumisest.  
Kasvava Kuu teenistuse ajal R 03.01.2020 06:45 toimub immuunsüsteemi virgutamine läbi selle, et saavad energeetiliselt vabastatud osalejate kurnavad blokeeringud.
Kuuteenistused (kaugseansid) taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust.
Terve olemuse energia tagab meelelise, füüsilise ja materiaalse heaolu.
Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni.
Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid määravad teenistuste toime.
Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel),
seda tõhusamad on kõrgema väe poolt kantud teenistused Magissa Kuutemplis (anno 2014).
Teenistuste tulemusena toimub:vaimne avardumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad),
hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad) ning
terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).
Keha organite tervenemist toetavad süvaravi seansid reedeti kl 22-23, mille käigus toimub ravi eranditult rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõuka "organite", miilitsa, NKVD manipulatsioonid jms) kahe tunni jooksul enne süvaraviseansi algust.


Eelmine teenistus  
Talve alguse esimene ja aasta viimane teenistus - Kuuloometeenistus - algas 2 tundi ja 25 min enne Kuu loomise hetke, neljapäeva varahommikul kl 4.48 ning kestis 4 tundi.

Kuuloometeenistuse ajal toimus nende energeetiliste piirangute vabastamine osalejate energiaväljast, alateadvusest ja energiakanalitest, mis otse või kaudselt on viinud klammerduvate mõtte- ja käitumisharjumusteni.
Oli see
hirm (uue/edu) ees, süütunne, häbi, hoolimatus, alaväärsus;
kahjustatud energiakanalid;
eelmiste elude baasmustrid;
vaimse sünnikanali kahjud või
selle elu jooksul teostatud musta maagiaga, edasiminekut pärssivad kahjud,
psüühilised vastuolud, eriti spetsiifiline psüühiline vastuolu pidurid (see avaldub selles, et inimene arvab, et "pole veel õige aeg teema lahendmiseks" - mis mõnede asjade puhul nii ka on olnud, kuid uue energiamustri võimalustes ei ole enam nii);
iidsete koodidega piiratud ressursid ja ka muidugi
viimasel ajal peidust üleskerkinud NKVD väljakoolitatud energeetikute* teostatud kahjud (mis ulatuvad nii aastakümnete taha kui ka toimuvad jätkuvalt)
- osalejate kõik need blokeeringud said leevendatud Kuuloometeenistuse hapras, kuid läbivas energias nelja tunni jooksul.

Kuuloometeenistus oli taas üks intensiivsemaid kaugseansse. Selle jooksul toimus pidev energeetiline joondumine ja avardumine.
Kuuloometeenistuse ajal toimus osalejate kogu energeetika ümberhäälestumine. Sellega paraku ei kaasnenud seekord elujõu tõusu. Elujõud tõuseb edaspidi aegamööda, sedamööda, kuidas ülalnimetatud ja leevendatud energeetiliste piirangute ilmingud igapäevaelus kaovad. Nende klammerdumise ilmingute kaotamine igapäevelus nõuab igapäevas tähelepanu, aga eelkõige inventuuri iseendas ja oma elukorralduses. See tähendab, et kõik tegevused, harjumused, hobid, suhted, ajaveetmise viisid (TVsaadete, interneti kasutamise aja ja teemade valikud) jms on vaja ümber hinnata selle järgi, kas nad on teile olemuslikult vajalikud.

Jättes oma ellu vaid need asjad, mis on olemuslikult vajalikud, toimub lõplik vabanemine kurnavast klammerdumisest**.

Soovin südamest edu aastalõpu energeetilise inventuuri läbiviimisel!

Kuuloometeenistus mõjus tõhusalt (sala)kingitusena lähedastele ja lemmikloomadele. Teenistus vabastas ka kohti ja piirkondi vanadest takistustest, kui need nimetati enne teenistust.  

Järgmine teenistus
Uue aasta esimene teenistus toimub Kuu kasvavas energias.

See teenistus 3.jaanuari varahommikul keskendub osalejate elujõu võimendamisele.
Kuigi päevad hakkavad pikemaks muutuma, on talv veel ees. Need plaanid, mis said eostatud sügisese hingedeja (teenistuste) jooksul, on sügaval alateadvuses ja peentasanditel teostumisvalmis. On vaja olla elujõuline selleks, et kevadel tärkavad jõuliselt uued imelised algused: vabad vanadest süvahoovustest ja -mustritest ning neisse takerdumisest - klammerdumisest.  


Kasvava Kuu teenistuse ajal toimub immuunsüsteemi virgutamine läbi selle, et saavad energeetiliselt vabastatud osalejate kurnavad blokeeringud. Teenistus toimib tõhusalt (sala)kingitusena lähedastele ja lemmikloomadele ning puhastab kodusid/kohti/piirkondi kui need nimetada enne teenistuses osalemise algust. Teenistuses osalemiseks ja (sala)kingituse teostamiseks on vaja panustada 12/hing Südamerahu kontole. Juhised saab peale registreerumist siit 
Teiste tervenemisvõimalustega tutvu allpool.


* Selle teema osas palun olla ettevaatlik tegutsevate "tervendajate" suhtes. Sest nii energeetiline kahjustamine kui ka energeetiline tervendamine toimib inimete energiaväljale. Need, kes kunagi olid (salaja) NKVD jm "organite" väljaõpetatud palgalised energeetikud, esitlevad nüüd ennast "tervendajatena". Osad neist on päris edukad ja populaarsed. Seetõttu küsige endalt alati enne kui KELLEGI poole pöördute abi saamiseks, kas TEMA on NKVD ja/võ teiste energeetiliselt kahjustavate "organite" teenistuses olnud/olev energiakahjustaja.

** Klammerduvad käitumis- ja mõttemustrid toimivad vastu olemuslikele vajadustele ja tervise taastamisele. Seetõttu kurnavad nad märkamatult organismi ja immuunsüsteemi, viies haiglaslike meeleseisunditeni nii vaimsel, psüühilisel kui füüsilisel tasandil. Neid kurnavaid seisundeid, mis teenistuse üldtoniseeriv toime ei leevenda, saab ravida reedeste süvaravi seansside ajal.
Need, kes on juba registreerunud reedesele süvaravile, vajavad ja saavad süvaraviravi kilpnäärmele, südamele, kopsudele, näärmetele, liikumiselundkonnale jm.
Kuuteenistuses osalejate hulgas on ka neid, kes veel pole registreerunud süvaravile, kuid vajavad ravi hormonaalsüsteemile, närvisüsteemile, väikeajule, põrnale, sapipõiele, veresoonkonnale jm.

Süvaravi tervendab tõhusalt ka kodu/lemmikloomi.


~~~
Magissaga on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
1. variant: osalemine ühes teenistuses sobival ajal (panus 12)  
2. variant:
osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42  
   3. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)                                        
 4
. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav raviseanss' 30
6. variant: individuaalne kaugseanss 75
7. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega 3-6 kuud.
Ettevalmistus
sisaldab kaks kaugseanssi nädalas: süvaravi ja kuuteenistuse.
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.
'

Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad igal reedel kl 22.00-23.00.


Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub reede õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine toimub enne raviseanssi alates kl 20. Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi. 2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.

Süvaraviseansi ajal kl 22-23 on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada

panus 30 Südamerahu kontole

 või muul moel (PayPal).


Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine


Eelmine
Vanakuuteenistus talvise pööripäeva eel 19.12.2019 06:57
Järgmine
Talve esimene ja aasta viimane Kuu loomine 

Kommentaarid

 • Magissa  •  3. jaanuar 2020
  Head uut  aastat Kuu toetavas energias! 

  Võimalusterohke Pööripäeva portaal on sulgunud ja uus aastanumber käes.
  Päevad hakkavad pikemaks muutuma, kuid on talv veel ees. Need plaanid, mis said eostatud sügisese hingedeaja (teenistuste) jooksul, on sügaval alateadvuses ja peentasanditel teostumisvalmis. On vaja olla elujõuline selleks, et tärkavad uued algused välja kanda ja teoks teha.
  Kasvava Kuu teenistus algas  03.jaanuari varahommikul  ja kestis 5 tundi  ning lõppes hetkeks, mil Kuu liikus teise veerandisse kl 6:45.  Kasvava Kuu teenistuse ajal toimus immuunsüsteemi virgutamine.  Nii närvi-, hormonaal - kui endokriinsüsteemi rakud  said teenistuse tundide jooksul virgutatud ja uude energiasse häälestatud. Mida teadlikumalt sai läbitud 26.detsembri Kuuloometeenistus, seda tõhusam on tänase Noorkuuteenistuse toime.  Teenistus virgutas kõiki organeid, aga ka korrastas osalejate vaimseid  peentasandeid - peenmateeriat. 
  Teenistus toimis tõhusalt (sala)kingitusena lähedastele ja lemmikloomadele ning puhastas kodusid/kohti/piirkondi kui need olid nimetatud enne teenistuse algust ja osalemist. 

  Järgmine, aasta esimene Täiskuuteenistus toimub 10.jaanuari õhtul. Täiskuu on kl 21.21.
  Aasta esimene Täiskuuteenistus taastab osalejate peentasandeid/peenmateeriat vastavalt valmisolekule ja vajadustele. 
  Täiskuuteenistus toimib tõhusalt (sala)kingitusena lähedastele ja lemmikloomadele ning puhastab kodusid/kohti/piirkondi kui need nimetada enne teenistuses osalemise algust. Teenistuses osalemiseks ja (sala)kingituse teostamiseks on vaja panustada 12/hing Südamerahu kontole. Juhised saab peale registreerumist magissa.ee/registeerumine.
  @

Lisa kommentaar

Email again: