Kevade esimene Täiskuu 25. märts

Selle täiskuu kuuvarjutus Kaaludes toob esile kõik ebatervislikud suhtedünaamikad, mis on Sinu taluvuspiiri ületanud.
Märtsi noorkuu suunas teatud asjade jätmist seljataha, et tervitada paremaid aegu.
10. märtsil toimus kuu loomine Kalade märgis, mis tõukas protsessid liikuma enne kevade saabumist 20.märtsil.
Kui taevas on noorkuu, kutsub see endasse vaatama. See on olnud ideaalne pööripäeva aeg kavatsuste seadmiseks ja tegevuste algatamiseks, mis võiksid realiseeruda Täiskuu ajal 25. märtsil. Unistava Kalade märgi all muutus see eriti jõuliseks.


17.märtsi Noorkuuteenistus kestis kuus tundi ja lõppes kell 11.
Teenistus virgutas osalejate närvikava. Toimus ajupoolkerade tasakaalustamine. Vabanesid need piirangud, mis pärsivad seatud eesmärkide saavutamist eneseväärtustamise, vabaduse ja eneseusu teostamise uuel teekonnal. Pingete põhjuseks olid erinevad musta maagia mõjutused läbi elude ja nendega kaasnenud seestunud energia läbi eelmiste elude piirangud vaimse sünnikanali läbimise kahjudeni.
10.märtsil alanud hingeosade naasmise protsess (mis tõi kaasa tuua seletamatuid seisundeid ja mälestusi ammu unustatud/alla surutud sündmustest) viis jõustamise ja joondumiseni. See tõstab elujõu järgmisele tasandile. 25. märtsi varjutusega Täiskuu avab teadlikkuse ja viib selgema enesetunnetuseni. Toimub Täiskuu
teenistus.

Kevade esimene Täiskuu 25.märtsil kell 9:
Tere tulemast varjutushooaega, sellesse aastaaega, mil saatus ja olemuslik ettemääratus on selgelt tajutavad. Täiskuu Kaaludes, ühtlasi selle aasta esimene kuuvarjutus, süvendab kindlasti üles kõik, mida olete ignoreerinud. Kuuvarjutus tähistab tavaliselt pöördepunkti, lõppu, kulminatsiooni või üleminekut. Ja Kaalude märgis pöörab see kuuvarjutus teie lähedastele suhetele lisatähelepanu, tõstes esile tasakaalu ja harmoonia teemasid.
Kaalud on Veenuse valitsev märk, kes hindab suhteid teistega ja kellele ei meeldi paati kõigutada – mis võib mõnikord viia inimeste meeldivaks ja nende enda vajaduste järgi tähtsuse järjekorda seadmiseni. See täiskuu kuuvarjutus Kaaludes valgustab kõiki ebatervislikke suhtedünaamikaid (nagu kaassõltuvus või konfliktide vältimine), mis on taluvuspiiri ületanud. Võib-olla on aeg seada kindlad piirid või seada ennast esikohale. Igal juhul võib lähisuhete vundament kujuneda ümber.

See täiskuu kuuvarjutus Kaaludes toob esile kõik ebatervislikud suhtedünaamikad, mis on Sinu taluvuspiiri ületanud.

Kaalude märgina seostub Kaalud ka seadusega ning sellega, mis on õiglane ja õiglane. Selle Kaalude täiskuu kuuvarjutuse ajal võite saada teadlikumaks ebaõiglusest, mis teie isiklikus elus või kollektiivis ilmneb, ja kaaluda, kuidas võiksite mängida oma rolli kaalude tasakaalu taastamisel. See on võimas aeg oma väärtused uuesti läbi mõelda ja olla aus selle suhtes, kelle väärtuste keskmes on. See, mille eest seisate selle varjutuse all, võib esile kutsuda olulisi muutusi nii enda kui ka teiste jaoks.

Kuuteenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda.

Milliste tasandite ja millest vabastamine?

*Tasandid:

vaimsed peentasandid,füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,alateadvus jne.

**Piirangud ja blokeeringud:

seiskunud/seestunud energia,energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid,eelmiste elude baasmustrite piirangud,energia ülevõtmise kahjud,spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud,psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud,tervendamata südamehaavad,hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud,vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud,jt nimetamata piirangud ja blokeeringud.

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Käivitub isetervenemine. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.
Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistused toimuvad iganädalaselt juba kümme aastat - alates 2014 märtsist.

Kuuteenistuste toime puhastab energeetiliselt osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetati enne teenistuse algust.

Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena - (soovitav, kui moodustate ühise energiaruumi.)
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

Jätkub energeetiline ettevalmistus aprilli Nõidade saare rännakul osalejatele.

©2024 Magissa

Ole hoitud!
Veaikoon
Eelmine
Talve viimane Noorkuu
Järgmine
2. aprilli Vanakuu

Lisa kommentaar

Email again: