Kuu loomine

06.10.2021 14:05 Kuuloometeenistus vabastab piirangutest, mis ei luba vanadest kurnavatest mustritest väljuda. See annab võimaluse luua endale täiesti uued võimalused eelolevaks aastaks.
Eelmine teenistus
Vanakuuteenistus lõppes 29.septembri varahommikul siis, kui Kuu liikus IV faasi kl kl 04:57. Vanakuuteenistus kestis kuus tundi. Vanakuuteenistuse ajal toimus sügavate blokeeringute vabastamine vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele. Selle järgi kujunes Vanakuuteenistusel 3 faasi. 
Esimene faas toimus kestis kolm tundi, teine 1.5 tundi, nagu ka viimane, kolmas faas.
Kolmanda faasi ajal toimus osalejate energiavälja läbiv joondamine ja tasakaalustamine Armastuse saare, Küprose energias. Juhul, kui teenistus eemaldas osalejatel blokeeringud seniravimata aladelt ja seisunditelt, võisid tekkida erinevad ebamugavad asitingud ja valud seetõttu, et teenistuse toime mõjutas seni vabastamata seiskunud e seestunud energiaid. Seda viimast teenistuse osa tunnetasid eriti teravalt need osalejad, kes on tulemas Küprosele süvatervendavale rännakule eelolevate nädalate jooksul.
Vanakuuteenistuse teise faasi ajal vabanesid osalejad musta maagia abil teostatud energiablokeeringutest, seiskunud energiast, eelmiste elude kahjudest, nõuka programmidest ja vaimse sünnikanali kahjudest.
Teenistuse esimese faasi ajal toimus eelmiste elude kahjude (baasmustrite), nõuka programmide ja vaimse sünnikanali kahjude kaardistamine ja esiletõstmine puhastamise/vabastamise/tervendamise eesmärgil 

Järgmine, oktoobri esimene, Kuuloometeenistus toimub 06.10.2021 kl 14:05. Kuuloometeenistus vabastab piirangutest, mis ei luba vanadest kurnavatest mustritest väljuda. See annab võimaluse luua endale täiesti uued võimalused eelolevaks aastaks.


©2021 Magissa
Eelmine
29.09.2021 04:57 Vanakuuteenistus
Järgmine
13.10.2021 06:25

Kommentaarid

 • Magissa  •  7. oktoober 2021
  Kuuloometeenistus kestis kolm tundi ja algas Kuu loomise hetkel 06.10.2021 kl 14:05.
  Kuuloometeenistus vabastas piirangutest, mis ei luba vanadest kurnavatest mustritest väljuda. See annab võimaluse luua endale täiesti uued võimalused eelolevaks 2022 aastaks.
  Kuuloometeenistuse jooksul toimus osalejate energiatasandite joondamine ning avaldusid vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele järgmised piirangud:
  Süü massiivid alateadvuses ning sellest tulenevalt
  2., 3., 6. ja 7. meridiaani paaride ummistused.
  Need leevenesid ning osalejate elujõud tõusis. Selgineb tunnetus ning tekivad uued ideed.

  Järgmine, Kasvava kuu teenistus on 13.10.2021 kl 06:25.

  ©2021 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: