Kuu loomine - abi suhte- ja äriplaanide eostamisel

L 28.01.2017 02:07, kuu loomise ajal teostub taastav kaugraviteenistus.
Osalemise ja tagasiside teenistuse kohta loe lisaks
ka kommentaaridest artikli lõpus peale kuu loomist 28.01.

Igapäevaelu ja -areng 2017 jaanuaris on mõjutatud järgmistest taevalikest joondumistest: Musta Kuu* mõju alates 1.10.16; Kuu pooleaastane tsükkel tundelise Vähi tähtkujus, mille kulminatsioon oli 12.01 kõigile tuntava täiskuu ajal; kõikide planeetide, Merkuurist Plutoni, prograad*, nende toetav edasiliikumine ja jõuliselt jõustav mõju.

Kosmiliste joondumiste jõuliselt jõustav mõju hakkab muutuma dramaatiliseks 4.-6.02, kui tekib Jupiteri retrogaad Kaaludes. Jupiteri retrogaad Kaaludes kestab 8. juunini. See aeg paneb proovile kõikide tasandite suhted, tuues selgelt esile valedele ülesehitatud suhted, samuti savijalagadel püsinud ärisuhted. Kõik laguneb lihtsamal või keerulisemal moel, sõltuvalt  osapoolte võimest vabaneda, puhastuda, lahti lasta, valmis olla uuteks võimalusteks.

Uute võimaluste portaal avaneb 10.10 ja kestab ligi 13 kuud - 7.novembrini 2018**. Seda perioodi võib nimetada jõulise heaolu- ja taastekke perioodiks ning edu võti on vabanemine kurnavatest kohatutest seisunditest ja suhetest, mida toetab nii eelolev Jupiteri retrogaad Kaaludes, kui Must Kuu* ja jaanuari prograad*.


Kuutempli teenistused kui toetavad kaugaviseansid  kuufaasi muutumise ajal toimivad osalejatele vabastaval ja taastaval viisil kõiki tasandeid läbivalt rakutasandini ja geneetilise koodi tervendamiseni välja.

Taastumise ja tervenemise aluseks on iga osaleja algne olemusenergia, see muster (biohologramm), mis on iseloomulik tema tervele tegelikule vaimsele ja energeetilisele olemusele.

Energeetiline ja füüsiline tervenemine teenistuste tulemusena toimub vaba energia toime tulemusena, mis tekib blokeeringute vabastamisel ja laekub kättesaadavaks seniste piirangute vabastamise tulemusena.


Järgmine Kuutempli teenistus toimub 28.01, Kuu loomise ajal, uute asjakohaste eduplaanide eostamist toetavas energias.


Kuutempli teenistused  toimivad osalejatele vabastaval ja taastaval viisil kõiki tasandeid läbivalt rakutasandini ja geneetilise koodi tervendamiseni välja.

Taastumise ja tervenemise aluseks on iga osaleja algne olemusenergia, see muster (biohologramm), mis on iseloomulik tema tervele tegelikule vaimsele ja energeetilisele olemusele.

Energeetiline ja vaimne tervenemine teenistuste tulemusena toimub vaba energia toime tulemusena, mis tekib blokeeringute vabastamisel ja laekub kättesaadavaks seniste piirangute vabastamise tulemusena.

Kuutempli teenistus 28.01 toimub Kuu loomise ajal, uute asjakohaste eduplaanide eostamist toetavas energias.

Eelmisest teenistusest: 

Vanakuu (20.01) ajal, 12 tundi peale hetke, kui Kuu veeres IV veerandisse, toimus pool tundi kestev teenistus, mille mõju osalejatele oli seekord nii intensiivne, et vallandus organismi puhastumine läbi seedekulgla. Igal osalejal oli see tunda omal moel ja mõjutas kõige nõrgemat või kõige mustemat osa seedesüsteemist - organeid, soolestiku või näärmeid.

Jälgi kosmiliste joondumiste kulgu ja mõju igale praeguse hetkele, mida elad. Ning osale selles teadlikult.
Eelmine
Vanakuu kõikide planeetide toetavas energias
Järgmine
Noorkuu - Pluto aktiveerib inimteadvuse pimedaimad sopid

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  30. jaanuar 2017
  Kuuloometeenistus vabastas osalejate sünnimomendis 6.astroloogilise maja Harjumuste ja Kohanemise aspekte.

  Kuuloometeenistus toimus tund enne ja tund peale kuu loomise hetke kl 2.07 öösel vastu laupäeva.

  Need tunnid tõid osalejatele kaasa tavapäratuid seisundeid - kas enneolematult sügavat und ja unenägusid või seletamatut ärevust, tunge. Kuidas Sinul?

  Nende tundide jooksul toimusid protsessid, mis eemaldasid takistusi eeloleva aasta rahu- ja rahapakkuvate suhte - ja äriteemade lahendamisel.

  Eemaldatavad takistused ulatusid sünnimomendi energeetikasse. See tähtede poolt määratud energeetiline piirang on mõjutanud osalejaid elukestvalt, kujundades takistavaid harjumusi ja takistades kohanemist. Vanad harjumused olid muutumas takistuseks uute võimalustega kohanemisel.

  Vastavalt osalejate taotlustele eemaldusid kurnavate harjumuste algpõhjused läbivalt. Selle tulemusena tekkis piisavalt vaba energiat ja laekus uut infot, mis teritab tajusid/ tunnetust ning aitab teha vajalikke ümberkohandusi suhtetasandil, algatada uusi teenistus- ja äriprojekte.

Lisa kommentaar

Email again: