Kasvav Kuu 4. detsembril 08.58

Kasvava Kuu teenistus keskendub alateadvuse puhastamisele (allasurutud) vihast ja sellega seotud psüühiliste vastuolude eemaldamisele.
Allasurutud viha on nii kurnavate meeleseisundite kui organite haiguste põhjustajaks. Samuti  tekitab see haiglaslikke sõltuvusi ja klammerdumist. Võimsa Pööripäeva portaali läbimiseks ja uue aasta viljakuse loomiseks on vaja nendest salakavalatest lõksudest vabaneda.
 Teenistus toimub 4.detsembri hommikul.
Kuuteenistused (kaugseansid) taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust.
Terve olemuse energia tagab meelelise, füüsilise ja materiaalse heaolu.
Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni.
Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid määravad teenistuste toime.
Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel),
seda tõhusamad on kõrgema väe poolt kantud teenistused Magissa Kuutemplis (anno 2014).
Teenistuste tulemusena toimub:vaimne avardumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad),
hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad) ning
terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).Keha organite tervenemist toetavad süvaravi seansid'reedeti kl 22-23, mille käigus toimub ravi eranditult rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõuka "organite", miilitsa, NKVD manipulatsioonid jms) kahe tunni jooksul enne süvaraviseansi algust.


Eelmine teenistus
26.novembri Kuuloometeenistus kujunes Hingedeaja teenistuste kulminatsiooniks.
Hingedeaja jooksul - oktoobrist kuni jõuludeni - toimub järgmise aasta heaolu ja edu eostamine. Et järgmisel aastal toimuksid meie elus takistamatult head asjad, on vaja nende takistused teadlikult eemaldada. Igaühel vastavalt oma olemusliku energia vajadustele (st elueesmärgile) ja valmisolekule oma elurada käia. Need, kes järgivad kindlalt oma olemuslikke vajadusi hirmude, süü, häbi ja mustade manipulatsioonide kiuste, saavad kõrgemalt poolt limiteerimata, ja tihti ka ootamatut abi.
Septembri lõpus alanud Hingedeaja teenistuste jooksul on toimunud osalejate kõikide peenkehade tervendamine. Teenistuste käigus on korrastatud alateadvust, psüühilisi vastuolusid; vabastatud energiameridiaane ja lülisamba kõiki tasandeid, virgutatud immuunsüsteemi ja rakutasandeid (DNAd ja geneetilist koodi); tervendatud seniravimata iidseid südamehaavasid, eemaldatud energeetilisi kodeeringuid ning arvukalt musta maagia manipulatsioone. Kõikide Hingedeaja teenistustega on kaasnenud osalejate energia joondumine olemuslike vajaduste järgi, ja planeedil Maa sageduse tõusuga kohandamiseks.
Hingedeaja teenistuse toimet on takistanud osalejate klammerdumine senise elurütmi külge ja hoolimatus oma keha vajaduste osas (PH-taseme ja varjatud põletiku eemaldamine, vitamiinide ja mineraalide vajadus, elustiil).

26.novembri hilislõunal võisid Kuuloometeenistuses osalejad tajuda raskust ja seletamatut pinget keha erinevates kohtades. Kl 17 paiku algas Kuulometeenistus, mis kestis 3 tundi. See tõi kaasa sügava väsimuse ja vajaduse magada. Selline seisund kaasneb jõulise hingeosade naasmisega. Hingeosade naasmine on keeruline protsess, sest sellega ilmub ka informatsioon nendest valulistest sündmustest, mis on olnud hingeosade lahkumise põhjuseks. Kui aga nendest seisunditest teadlikult läbi tulla, on tulemuseks enneolematu energia tõus, tervenemine, selgus ja lahendused suhetes ning keerulistes olukordades.
Hingedeaja teenistuse kulminatsiooniks kujunenud Kuuloometeenistuse@26.11 toime kestab mõned päevad. Lubage endale vajalikku und, puhkust ja olge tähelepanelikud unenägude, sümbolite ja märkide osas.
 
Kuuteenistuste toime käivitab organite tervenemise. Kui organi rakkudes on kerge hälve, toimub tervenemine kiiresti. Kui aga on tegemist pikalt kestnud ja sügava häirega, vajavad rakud tervenemiseks süvaravi.
Hingedeaja jooksul võimendunud organite kroonilist kurnatust saab tervendada süvaraviseanssidega. Süvaraviseansid toimuvad reedeti kl 22-23 ja on kättesaadavad kõigile, kes neid vajavad ja endale tellivad.

Järgmine teenistus
kasvava kuu energias on üleminekuteenistus Hingedeaja ja talvise pööripäeva portaali vahel.
Teenistus toimub 4.detsembri hommikul.
See Kasvava Kuu teenistus keskendub alateadvuse puhastamisele (allasurutud) vihast ja sellega seotud psüühiliste vastuolude eemaldamisele.
Allasurutud viha on nii kurnavate meeleseisundite kui organite haiguste põhjustajaks. Samuti tekitab see haiglaslikke sõltuvusi ja klammerdumist. Võimsa Pööripäeva portaali läbimiseks ja uue aasta viljakuse loomiseks on vaja nendest salakavalatest lõksudest vabaneda.

Teenistus on tõhus ka (sala)kingitusena lähedastele.Teenistuse toime puhastab kohti, kui need nimetada enne teenistust.

Olgem teadlikud sellest, kui viljakas aeg on sügis - hingedeaeg.

~~~
Magissaga on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
1. variant: osalemine ühes teenistuses sobival ajal (panus 12)  
2. variant:
osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42  
   3. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)                                        
 4
. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav raviseanss' 30
6. variant: individuaalne kaugseanss 75
7. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega 3-6 kuud.
Ettevalmistus
sisaldab kaks kaugseanssi nädalas: süvaravi ja kuuteenistuse.
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.
'

Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad igal reedel kl 22.00-23.00.


Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub reede õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine toimub enne raviseanssi alates kl 20. Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi. 2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.

Süvaraviseansi ajal kl 22-23 on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada

panus 30 Südamerahu kontole

 või muul moel (PayPal).


Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine


Eelmine
Kuu loomine 26. nov 2019, 17.05
Järgmine
12. detsember 07.12 Cold Moon

Kommentaarid

 • Magissa  •  4. detsember 2019
  4. detsembri hommikul toimunud teenistus kasvava kuu energias oli üleminekuteenistus Hingedeaja ja talvise pööripäeva portaali vahel. See Noorkuuteenistus kestis 4 tundi ja lõppes kl 11.
  Teenistus keskendus alateadvuse puhastamisele (allasurutud) vihast ja sellega seotud psüühiliste vastuolude eemaldamisele.
  Allasurutud viha on nii kurnavate meeleseisundite kui organite haiguste põhjustajaks. Samuti tekitab see haiglaslikke sõltuvusi ja klammerdumist. Talvise pööripäeva portaali läbimiseks ja uue aasta viljakuse loomiseks on vaja nendest salakavalatest lõksudest vabaneda.

  Talvise pööripäeva eelse 12.detsembri Täiskuu (Cold Moon) on sobiv aeg virgutada immuunsussüteemi. Täiskuuteenistuses osalejate närvi-, hormoon- ja endokriinsüsteemi energialiinid saavad vabastatud ja jõustatud. Täiskuuteenistus toimub 12.detsembri hommikul. 

  Teenistus on tõhus ka (sala)kingitusena lähedastele.Teenistuse toime puhastab kohti, kui need nimetada enne teenistust.

  Kuuteenistuste toime käivitab organite tervenemise. Kui organi rakkudes on kerge hälve, toimub tervenemine kiiresti. Kui aga on tegemist pikalt kestnud ja sügava häirega, vajavad rakud tervenemiseks süvaravi. Hingedeaja jooksul võimendunud organite kroonilist kurnatust saab tervendada süvaraviseanssidega. Süvaraviseansid toimuvad reedeti kl 22-23 ja on kättesaadavad kõigile, kes neid vajavad ja endale tellivad.

Lisa kommentaar

Email again: