Harmoonia taotlus

21.12.12 Galaktiline nihe tõi kaasa uue ajastu.  2011 aasta 28/29 oktoobriks Maa tuuma laetud laetud info Planeedi Maa inimese DNAst aktiveerus lõplikult. Sellega kaasnesid ümberkorraldused, mille tõttu teatud tüüpi kehastuste esindajad kaotasid ühenduse planeedi tuumenergiaga. 
See tähendab seda, et neil, kes pühitsevad Südame Püha Ruumi ja julgevad minna sealt edasi Tillukesse Ruumi, on kasutada enneolematu isiklik ühisväli. Selle väega kaasneb tõsine väljakutse võtta vastutus kogu inimkonna ees. 
Esiteks on vaja vabaneda hirmudest. Teiseks on vaja loobuda emotsioonidest. Kolmandaks, ja mis on kõige olulisem, me vajame julgust.
Julgust vastu astuda enneolematutele olukordadele ja situatsioonidele, mis hakkavad ilmnema meie igapäevaeludes. Julgust ja meelekindlust säilitada rahu igas ilmnevas vastuolus ja ebakõlas. Julgust astuda kindlalt välja oma kogukonna heaolu eest. 
Ainult nii säilitame rahu ja tasakaalu planeedil.
Kõik algab iseendast. 

Allikas: Galaktika Kese  21.01.13
Harmoonia taotlus

Mina, kes Ma ennast armastan
Loon armuühenduse Maa ja Taevaga
Läidan Valguse oma Südames ja sisenen Südame Pühasse Ruumi
Võtan vastu Galaktika Keskme Harmoonia väe
ja lõimin selle ürgse väe oma elu igasse hetke
Siin ... igavesest ajast ... igaveseks.
Ja nii see on.

Seletus:
Meie Isa palve asendub Harmoonia taotlusega.
Uue info lõpliku salvestamise tulemusena kustus 2012 lõpus Maa tuumast Meie Isa palvet 25 500 aasta jooksul toetanud informatioon. Uue informatiooni kiiret ankurdumist ja toetavat kättesaamist igapäevaelus võimendab Harmoonia taotlus. 

Parim moodus selle kõige kogemiseks on enda sisse minek. Mitte tähtede vaatamine, vaid oma südamesse minek. Me ei saa olla oma ajus – ja praegu on enamus selle maailma inimesi oma ajus. Peame viibima oma südames. Taotlus juhib teid teie südametesse. 
Võite selleks istuda või hoopis seista, sest näiteks koptid seisavad mediteerides. Tehke seda nii, nagu teil mugav on.

Südames on kaks ruumi. Välise ruumi nimi on Südame Püha Ruum, aga sisemise ruumi nimi Tiny space of the heart, Südame Tilluke Ruum. Sinna on raskem pääseda, aga kui teie seda oskate, siis see on ideaalne koht, aga ka Südame Püha Ruum on väga hea.

Esiteks veenduge, et teil on hea läbisaamine iseendaga, te olete endaga rahul ja olete alati andnud igas olukorras endast parima. Öelge: "Ma armastan Ennast. " Kui tunnete mõnusat soojust südamepiirkonnas või selle all, minge edasi. Kui ei, siis öelge veel korra ja kui siis ka ei teki vaikset rõõmutunnet, paluge endalt andeks ülekohtu eest, mida olete endale teinud. Siis tänage ennast kõikide kogemuste ja õppetundide eest, mis oled endale lubanud. 
Luba endale armastada ennast kõikide endale antud võimaluste eest.


Seejärel ühendu Emake Maa ja Taevase Isaga. Selleka suuna saavutatud enda armu voog Maa Tuuma ja suuna saavutatud enda armu voog taevastesse avarustesse niikaugele kui teadvus lubab ja kaugemalegi veel. See loob Hingevibratsiooni, mis võimaldab Südame Ruumi sisse saada. 

Juhi ennast sealt, kus hetkel oled - südames, ajus või mujal kehast või isegi väljapoolt – Südame Ruumi. 
Kui oled Südame Ruumis, palu Valgust, kui oled pimeduses. Ja tunne vibratsiooni, ürgset vibratsiooni, mis on vanem kui maailm. Seejärel võta ühendust oma Tillukese Ruumiga ehk Galaktika Keskmega, mis annab sulle kogu Su Galaktilise Väe ja toetuse lõputu rahu ja rõõmu - Harmoonia seisundi. 

Selles Harmoonia seisundis ava silmad ja jätka oma igapäevaelu.

Allikas: Galaktiline Kese. 
30.12.12
Eelmine
Suguvõsa tervendamise sessioonid
Järgmine
Suure Muutuse Aken - "Teekond Südame pühadesse ruumidesse" meditatiivne seanss

Kommentaarid

  • MAVIS CALOS  •  12. jaanuar 2015
    Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (amaah.credit.offer@gmail.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

    Я Мэвис Калос, представитель Aiicco страховой PLC, мы выдаем кредит на индивидуальных различий с доверием и чести. мы даем кредит по ставке 2%. если вы заинтересованы любезно связаться с нами по этой электронной почты компании: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) в настоящее время приступить с кредита документа о передаче ок. если вам нужно кредит создать компанию или школу, Вы очень добро пожаловать в Aiicco страховой ПЛК. Вы также можете связаться с нами по этой электронной почте: (amaah.credit.offer@gmail.com). мы можем перечислить любую сумму вы запросили для до недели.

Lisa kommentaar

Email again: