Kevadine Noorkuu

Kevade alguse Jäära aeg toob kaasa uue tugeva energialaine, suureneb soov tegutseda ja areneda. Energeetilised blokeeringud avalduvad ja vabanevad vastavalt sellele, kui teadlik oled sellest, et universumlikud joondamised toetavad virgumist ning oma elu ohjamist!
Kevadiste kuuteenistuste ajal avalduvad energeetilised blokeeringud, mis vabanevad vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.
20. märtsil kell 23.24 jõudis Päike oma taevasel teekonnal Jäära ♈️ sodiaagimärki. See oli hetk, mil algas KEVAD.

On uue alguse aeg – Jäär on sodiaagi esimene märk, seega Päike alustab Jäära märgi esimesest kraadist uut ringi sodiaagis. Kevadega algab uus astroloogiline aastaring!

Jäära aeg toob kaasa uue tugeva energialaine, suureneb soov tegutseda ja areneda. Nüüd on aeg talveunest virguda ning oma elu ohjad julgelt enda kätte haarata!

On kevadise pööripäeva aeg – tasakaalu aeg, mil päev ja öö on täpselt ühepikkused. Iga päevaga on päev juba pikem kui öö, päikest, soojust ja valgust on üha enam.

Ära jää tukkuma – see, mismoodi alustad seekordset kevadet Sina, on Su enda teha! Tähista seda aega, valguse võitu pimeduse üle!

Pööra nägu Päikese poole, tunneta, kuidas ta soojendab ja Sulle jõudu annab! Ole tänulik elu eest, näe selles võimalust ning kasuta see võimalus täiega ära! '


Uute energiasageduste lõimumine kuuteenistustes osalejate olemusenergiasse ja ettevalmistused kevadiste rütmidega kohanemiseks lõppesid mõned päevad peale 15.märtsi Vanakuuteenistust.
20. märtsi õhtul algas kevade- ja Kuuloometeenistus, mille toime avardab tunnetust ja virgutab meeli, toetades uute elumustrite loomist. Teenistus kestab 30 tundi ja lõpeb öösel kella 1 paiku.
Kevade loomise teenistuse ajal (ja ka edaspidi) avalduvad energeetilised blokeeringud** vabanevad vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele*. See teenistus on virgutava ja tasakaalustava toimega, avades osalejate seni peidus olnud olemuslikke ressursse ning eemaldades piiranguid.
Kuna kevade alguse Jäära aeg toob kaasa uue tugeva energialaine, suureneb soov tegutseda ja areneda. '' Energeetilised blokeeringud avalduvad ja vabanevad vastavalt sellele, kui teadlik oled sellest, et universumlikud joondamised toetavad virgumist ning oma elu ohjamist!


Kevadalguse Kuu loomise energia kestab 29.märtsini. Kell 05:32 liigub Kuu teise veerandisse. Toimub virgutav Kasvava kuu teenistus.

Kuutempli teenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda.

Milliste tasandite ja millest vabastamine?

*Tasandid:
vaimsed peentasandid,
füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),
ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,
alateadvus.

**Piirangud ja blokeeringud:
seiskunud/seestunud energia,
energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid,
eelmiste elude baasmustrite piirangud,
energia ülevõtmise kahjud,
spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud,
psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud,
tervendamata südamehaavad,
hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud,
vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud,
jt nimetamata piirangud ja blokeeringud.

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.
Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.
Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses nende olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistustes toimuvad iganädalaselt juba üheksa aastat - alates 2014 märtsist.

Ole hoitud!
magissameedia@gmail.com
©2023 Magissa


' sõnumi astroloogiline sisu Maria Angel


'' Täna, 21. märtsil toimub noore Kuu loomine Jäära sodiaagimärgis. Saab olema ilus ja väga võimas noorkuu. See uus kuutsükkel julgustab meid seadma vapraid taotlusi ja olema enesekindlad selles, mida soovime algatada ning laseb haarata ohjad enda kätte. Praegune periood pakub eelkõige uut ja värsket tunnetust. Nüüd saavad paljud teemad lõpuks selgeks, segadused hakkavad lahenema ning inimesed tunnevad, et justkui mingi vabastav energia oleks õhus, mis laseb kergemalt hingata. Mõtted ja teod on nüüd konkreetsemad ja kantud kindlast eesmärgist.

Kõik see, mis häirib, tekitab muremõtteid ja stressi, kerkib üles ning seda ei saa enam lihtsalt kõrvale lükata, vaid sellega lausa peab tegelema. Meie tunded ja mõtted juhivad meid. Neid märke tuleb tähele panna, sest vaid nii saab oma hinge tõelisel rajal käia.

Jäära sodiaagimärki loetakse kogu sodiaagiringi esimeseks märgiks ning kuna Kuu loomine toimub just sellel märgis, siis tähistab see uue suure tsükli algust. Käesolev Kuu faas on suurepärane selleks, et asuda reaalselt tegutsema. Universum annab lisaks omapoolse jõu, mis laseb sul tunda end enesekindla ja motiveerituna. Asu tegutsema ja võta vastutus oma elu eest enese kätesse. Et muutusi ellu viia, pead sa esmalt olema nõus seisma silmitsi vanade teemade lõpetamisega. See ei pruugi olla kerge. Kuid kui oled selleks valmis, siis pole paremat aega alustamiseks kui just täna!

/Allikas Alkeemia
Eelmine
Kevade ja Kuu loomine
Järgmine
Kasvav kuu 29.märts

Lisa kommentaar

Email again: