03.06.2019 13:02 Kuu loomine

Kuuloometeenistus toob osalejatele rahu südamesse.
Teenistus-kaugseanss toimub 3.juunil osalejatele sobival ajal.
Kuuteenistused (kaugseansid) taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust. Terve olemusenergia kannab heaolu ja uusi võimalusi. Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni. Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid, määravad teenistuste vabastava ja taastava toime. Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma algse terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel), seda tõhusamad on need kosmiliste ja maiste vägede poolt kantud teenistused Kuutemplis (anno 2014).

Teenistuste tulemusena toimub

vaimne tasakaalustumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad);

hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad ja naasevad hingeosad kui energiapaketid) ning

terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).

Seda viimast toetavad süvaravi seansid*, mille käigus toimub ravi eranditult kõikvõimalikele rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõukaaegsed manipulatsioonid jms) kahe tunni jooksul enne süvaraviseansi algust.

Eelmine teenistus

26. mai Vanakuuteenistus lõppes pühapäeval kl 21.30 ja kestis kaks tundi. See oli väsitav kaugseanss osalejatele ning tõi hea une. Kuna Vanakuuteenistus toimus kuu kahanevas energias, võimendas see pingete ja blokeeringute vabastamist.
Vastavalt kosmilistele joondumistele ja osalejate vajadustele kogesid osalejad teenistuse ajal järgmisi asju:
 • korduv isiklike ressursside (oskused, anded) vabastamine koodide alt;
 • dna tervendamine selleks, et ka rakumälus taastuks need seni varjatud oskused;
 • musta maagia piirangute vabastamine (kõik mmk-d**);
 • nõuka programmide piirangute vabastamine osalejate energiaväljast;
 • teistest eludest tulnud baasmustrite vabastamine kui sünnimomendi tervendamine;
 • vaimse sünnikanali kahjude tervendamine.
Nagu mainitud, see kaugseanss -teenistus kulges ülimalt tormiliselt. Kohati toimus mitu tervendust korraga. See võis tekitada vajadust juba varakult uinuda.
Vanakuuteenistuse tulemusena vabanesid osalejatel mõned ressursid (oskused, anded, elujõud vm) sügavatest piirangutest. Sellise plahvatusliku vabanemisega kaasneb alati impulss kuskile sinna, kus pannakse käima uute võimaluste toomine osalejate ellu. Olge hoolikad, et vanade mõtte- ja käitumisharjumuste tõttu need uued võimalused vajaliku tähelepanuta ei jääks eeloleva kolme nädala jooksul.

Järgmine teenistus
3. juuni Kuuloometeenistus toob osalejatele rahu südamesse.
Teenistus-kaugseanss toimub 3.juunil osalejatele sobival ajal.
Selle ​eeloleva juuni K​uu loomise ajal saavad taas eostatud uued algused vastavalt vabanevatele ressurssidele ja võimalustele. Nende uute alguste takistuste ja piirangutena eemalduvad teenistuse ajal osalejate elu(de)st
 • hirmu mustrid alateadvusest, mis on toonud kaasa hirmupõhiseid käitumis- ja mõttemustreid igapäevaelus uute alguste teostamisel, ja oma loomupäraste annete avaldamisel/väljendamisel, ning üldse edasiminekul;
 • imuunsüsteemi kurnavad blokeeringud kui enda vastu teostatud valikute pinged (nt teiste elu elamine) , aga ka hirmust tekkinud kroonilised pinged, mis rüüstavad närvisüsteemi;
 • need kurnavaks muutunud sidemed surnud hingedega, mis ei toeta vabanenud ressursside suunamist uutesse algustesse;
 • teised kurnavad vaimolendid, mis ei toeta vabanenud ressursside suunamist uutesse algustesse;
 • piirangud, mis takistavad rakutuuma - DNA - tervenemist kui keha tervenemist seisunditest, mis takistavad uute võimalute eostamist;
 • peenenergeetilised (vaimsed) ​kahjud, mis on tekkinud enne esimest kehastust vaimse sünnikanali läbimisel. ja takistanud oma olemuslike võimete kasutamist igapäevaelus.
Kuuloometeenistusel osalejatel on võimalus saavutada hõrk südamerahu seisund peale teenistuse-kaugseansi läbimist. Südamerahu tagab see, kui osalejad kulgevad vastavalt oma olemuslikele vajadustele, vastavalt oma eluülesandele, vabana aheatest.
Südamerahu on seisund, kus vaadatakse, kuuldakse, mõeldakse, tuntakse, nähakse ja valitakse südamega.
Südamerahu - see on elu südames, mis on turvaline elu, sest eksimine on välistatud ja igapäeva hetked on armastusest tulvil.

Lisainfo teenistuse kohta tuleb allpool kommentaaridesse.
~ ~ ~
Magissaga on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
3. variant: osalemine ühes teenistuses sobival ajal (panus 12)
4. variant: erakohtumine panusega 150 - poole soodsam 15.-29.märts 2019
5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud, mis sisaldab kaks kaugseanssi nädalas: süvaravi ja kuuteenistus.
6. variant: süvatervendav raviseanss 30
7. variant: individuaalne kaugseanss
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad igal reedel kl 22.00-23.00.
Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.
Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi- ja üldenergia korrastamine, vabastamine ka musta maagia ja nõuka aegsete programmide kurnatusest, eluenergia tõstmine) toimub enne raviseanssi alates kl 20.
Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.
2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.
Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.
Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole* või muul moel, nt Omniva kaudu.

Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine

Eelmine
Vanakuuteenistus P 26.05 19:33
Järgmine
10.juuni kasvava Kuu teenistus

Kommentaarid

 • Magissa  •  6. juuni 2019
  Juuni Kuu loomine oli esmaspäeval, 3.juunil kl 13.02.
  Kuuloometeenistus kui kaugseanss toimus osalejatele sobival ajal ning lõppes eile, kolmapäeval pool tundi enne südaööd. Kuuloometeenistust mõjutasid lisaks Kuu loomise habrastele, kuid läbivatele energiatele ka uued kosmilised joondumised. Need joondumised toovad kaasa uue laine peenenergiaid, mis hüppeliselt tõstavad planeedi ja inimkonnas sagedust, kuid samas toovad esile ka sügavad hinge- ja südamehaavad ning muud energeetilised piirangud.

  Selle juuni K​uu loomise ajal sai võimalikuks eostada uued algused vastavalt pika Kuuloometeenistuse ajal vabanevatele ressurssidele/võimalustele. Uute alguste takistuste ja piirangutena eemaldusid teenistuse ajal osalejate elu(de)st:

  hirmu mustrid alateadvusest, mis on toonud kaasa hirmupõhiseid käitumis- ja mõttemustreid igapäevaelus uute alguste teostamisel, ja oma loomupäraste annete avaldamisel/väljendamisel, ning üldse edasiminekul;

  imuunsüsteemi kurnavad blokeeringud kui enda vastu teostatud valikute pinged (nt teiste elu elamine) , aga ka hirmust tekkinud kroonilised pinged, mis rüüstavad närvisüsteemi;

  need kurnavaks muutunud sidemed surnud hingedega, mis ei toeta vabanenud ressursside suunamist uutesse algustesse;
  teised kurnavad vaimolendid, mis ei toeta vabanenud ressursside suunamist uutesse algustesse;

  piirangud, mis takistavad rakutuuma - DNA - tervenemist kui keha tervenemist seisunditest, mis takistavad uute võimalute eostamist;

  peenenergeetilised (vaimsed) ​kahjud, mis on tekkinud enne esimest kehastust vaimse sünnikanali läbimisel. ja takistanud oma olemuslike võimete kasutamist igapäevaelus.

  Kuuloometeenistusel osalejatel on võimalus saavutada hõrk südamerahu seisund mõne päeva jooksul. Südamerahu tuleb siis, kui osalejad kuulatavad oma olemuslikke vajadusi, südamehäält. .
  Südamerahu on seisund, kus vaadatakse, kuuldakse, mõeldakse, tuntakse, nähakse ja valitakse südamega. Südamerahu - see on elu südames, mis on turvaline elu, sest eksimine on välistatud ja igapäeva hetked on armastusest tulvil.

  ~

Lisa kommentaar

Email again: