27.11.2021 14:28 Vanakuu

Toimub Vanakuuteenistus, mille käigus toimub osalejate rakutasandite taastamine sügavamatest ja keerulisematest kahjudest.
"Osaline kuuvarjutus sõnnis algas 08.02- 14.04, täpne 11.03.
Sõnni ja skorpioni telg aktiveerib uued valdkonnad ja teemad meie elus, ning see võib avaldada mõju suuremate muutuste näol. Sõnn ja skorpion on seotud kindla vundamendi ja materiaalsete baaside loomisega, kui ka nende kokku kukkumise ja transformatsiooniga. Siin on seos kriiside, varade, elu vaimsema poole, suhete, naudingute, väärtushinnangute ja eneseväärtusega.
Kas sündmused on positiivsed või negatiivsed on raske öelda, kuna varjutused kannavad endas ettearvamatut mõju.
Millised teemad võivad ülesse tulla sõnni kuuvarjutusega?
Sõnni puhul on oluline turvatunne ja kindlus ning see baas, millele elu on loodud ja ülesse ehitatud. Samas, kui see baas on auklik võib see esile tuua eriti tugevat soovi muutuste ja muudatuste järele.
Kuuvarjutused ise on seotud lõppude ja lõpetustega. Ja kui sa oled juba mõnda aega tundnud, et sinu väärtused ja nägemused ei vasta enam nendele standarditele, millele sa enda elu, töö või suhted oled rajanud, siis on aeg üks peatükk sulgeda."/ Astroloog Mirjam


19.novembri Täiskuuteenistus kestis kaks tundi ja lõppes kl 11-ks.
Teenistuse ajal toimus rakutasandite energeetiline korrastamine - keha tervenemise toetamine vastavalt osalejate valmisolekule, vajadustele ja kavatsustele. Rakutasandites on mitte ainult kogu füüsilise keha toimimise informatsioon (DNA), aga ka isiklike võimete ja oskuste energeetiline pagas (geneetiline kood).
Täiskuuteenistuse toime käivitas rakutasandite tervenemise ja tõi esile need blokeeringud, mis vajavad eemaldamist sellel tasandil olemusenergia taastamise käigus. Lihtsamad blokeeringud eemaldusid, kuid sügavamate ja keerulisemate kahjude taastamine jätkub vastavalt igaühe võimalustele ja valikutele.

Järgmine teenistus on 27.novembril. Kuu liigub viimasesse veerandisse.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kohti, kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.  

Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.

Kuuteenistustes osalemise tagab panus Südamerahu kontole.

©2021 Magissa
Eelmine
Täiskuu 19.11.2021 10:57

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Email again: